Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Komoda nova

Se prodava nova komoda so dimenzii dolzina 200 sm visina 58 sm I sir...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 11:39Fiokar

Prodavam skoro nov fiokar. Fiokarot se prodava poradi preselba Sirin...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
20 сеп 13:23Komoda vo odlicna sostojba

Komoda vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Детска соба / Комоди

19 сеп 12:20VITRINA ВИТРИНА

VITRINA ВИТРИНА


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:07Komoda za detska soba

Prodavam komoda vo odlicna sostojba za 4000 den. Dimenzii:2m na 80 cm...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

12 сеп 13:33Zenska soba casovnik saat

Odlicna sostojba, raboti sve


150 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Детска соба / Комоди

05 сеп 22:21Element so stalazi

Prodacam zacuvan poloven element za vo kjosh so stalazhi. Cena:2500 d...


2.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

04 сеп 10:41Prodavam detska komoda so fioki

Prodavam detska komoda so fioki. Malce koristena. Bela boja, visok sj...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

20 авг 11:03Skafce za detska soba

Se prodava skafce za vo detska soba,odlicno zacuvano,koristeno mal vr...


1.600 МКД
или предлог цена
03 авг 12:28Biro

Biro za ucenje


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

28 јун 14:16Продавам комода и биро

Се продава комода и биро медијапан,малку користени. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

15 јун 16:04Висечко шкавче за во детска соба

Продавам многу добро сочувано, скоро ново шкавче за во детска соба, б...


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

30 мај 14:28Komoda

Se prodava komoda 1.40dolga 74sm visoka 54sm siroka


50 €
или предлог цена
21 мај 18:22Hitno Hitno Hitno!!! Se prodavaat trosed dvosed i fotelja

Hitno se prodava eden trosed eden dvosed i fotelja koristeni no socuv...


150 €
или предлог цена
20 мај 18:54Се продава детска комода

Се продава детска комода со тркалца.


2.500 МКД
или предлог цена
10 мај 09:47Se prodava regal so skafce, gratis ogledalo!!!

Se prodava poloven regal so skafce so fioki dlaboki i gratis ogledalo...


10 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Комоди

28 апр 21:23Detska komoda i skaf-svetlo rozeva boja

Se prodavaat posedno ili komplet koritsteni no vo super sostojba: Sk...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

12 апр 13:46Prodavam

Plakar odlicno socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

29 мар 14:34Prodavam komoda

Komoda za detska soba,za cena od 100evra. Tel. Za kontakt 071 306 484.


100 €
или предлог цена
18 дек 08:54LESNINA PLAKAR ZA DETSKA SOBA NOV

Lesnina plakar za detska soba mnogu malce koristen kako nov Golemiot...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

26 ное 16:44Мала комода за тв

Се продава мала комода.


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

04 авг 14:08Elementi Od Detska Soba / Елементи Од Детска Соба

Prodavam plakar Za Detska Soba so Mediapan vrati. Kontakt: 074-245...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

14 јул 09:27плакар во одлична состојба

Се продава плакар СЛОВЕНИЈА ЛЕС, добро сочуван, со една фиока, дименз...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комоди

04 мај 11:31Komoda za TV, plakar i masicka za dnevna

Malce koristeni bez nikakvi ostetuvanja Tel 078 490 107


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

03 апр 19:43LOTE Фиокар со 3 фиоки/IKEA

Код на производ: 502.937.22 Карактеристики на производот: > Материј...


2.870 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

19 мар 15:04KLEPPSTAD Трокрилен гардеробер/IKEA

Код на производ: 004.417.58 Карактеристики на производот > Матери...


9.080 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

19 мар 13:11TROFAST Рамка/IKEA

Код на производ: 100.914.53 Карактеристики на производот: > Материј...


4.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

18 мар 15:41Триделна комода

Висина 64 см Со вратички (лево) - 87.5 см Без вратички (средина) - 87...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

01 фев 23:35Комода со 4 фиоки

Комода со 4 фиоки 112.5 х 47.5 см


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Комоди

01 фев 23:30Комода и маса

Комода и маса


150 €
или предлог цена
26 дек 21:21Agolen Garderober, Skaf, Plakar, Ekstra!!!

Se prodava agolen garderober so fioki plus polici so dve visaci ormar...


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Комоди

04 дек 11:53Плакар /Ормар

Плакар со лизгачки врати Димензии 80х50х180


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

10 ное 13:50Плакар /Ормар

Плакар со лизгачки врати Димензии: 80х50х180


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Детска соба / Комоди

10 ное 13:44Elementi skafcinja

Mn dobro socuvana ...site elementi se posebni


По Договор
или предлог цена
01 ное 15:59Се продава шкавче

Се продава Висечко шкавче -Висечко шкавче: 80x80x40 во одлична сост...


2.400 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Комоди

29 окт 13:15Се продава компјутерска маса

Масата е во одлична состојба воопшто не се користени.


2.500 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Детска соба / Комоди

29 окт 13:11Детска комода

Се продава многу зачувана детска комода.


1 МКД
или предлог цена
12 апр 18:04Комода

Продавам комода, добро сочувана. Димензии 2.30×2.60.


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

21 сеп 18:16Se prodava komoda I biro

Tel. 072-270-177


10.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Детска соба / Комоди

06 сеп 16:23Mebel za detska soba. ITNO!!! EFTINO!!!

ITNO se prodavaat elementi za detska soba (golema rabotna masa, fioka...


200 €
или предлог цена
13 авг 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам