Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sise,Шише

Retro ukrasno sise


300 МКД
или предлог цена
02 окт 13:58Kristalni sadovi

2 pepeljari i 2 sadovi


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:56Kristalen sad

Kristalen sad posluzavnik


250 МКД
или предлог цена
02 окт 13:53Продавам кригли за пиво „СКОПСКО“

Продавам 7 кригли за пиво „Скопско“ како на сликата, нови неоштетени,...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:50Кристален послужавник за ситни колачи

Продавам кристален послужавник за ситни колачи. Нов , неупотребен, п...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:42Продавам 6 кристални чаши

продавам 6 нови, неупотребени, кристални чаши на столб, како на слика...


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:31prodavam golemi tanjiri

prodavam golemi tanjiri neupotrebuvani 6 za 1000 den imam 18 vkupno k...


1.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 10:05Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвена...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 12:06Тегли

Продавам тегли со капаци од купечки производи еднаш употребени


8 МКД
или предлог цена
28 авг 20:55prodavam nov kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 21:46Kristalen sad Кристален сад

Кристален сад


1.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Кристален сад kristal zajacar

Kristalen sad


2.500 МКД
или предлог цена
17 авг 19:39Casi vinski/sok restoranski

Se prodavaat casi novi za vino ili sok. Cena po dogovor tel 071...


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53TEGLI STAKLO

PRODAVAM USTE SAMO 40 TEGLI, CISTI, IZMIENI, POVEKETO BEZ KAPACI


5 МКД
или предлог цена
07 јул 22:13Tegli i stakleni sisinja

Prodavam tegli Tegli po 5 denari (golemi i mali okolu 100 ) Besplat...


5 МКД
или предлог цена
07 јул 19:03Комплет чаши за вино

Се продаваат 3 комплети чаши за вино. Цена за 1 комплет од четири ч...


250 МКД
или предлог цена
06 јул 23:52Stakleni Vazni/vazi dekor

Dvete za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
03 јул 15:53Casi za sladoled, ovosna salatA

Novi neupotrebuvani


300 МКД
или предлог цена
01 јул 07:35Prodavam tegli so kapaci

Tegli od 720ml, čisti, bez etiketa, ednaš upotrebuvani, so metalen ka...


8 МКД
или предлог цена
14 јун 13:00prodavam staklen sad so kapak za torta

prodavam sad so kapak za torta kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
11 јун 00:21prodavam golem kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:05prodavam sad so 6 zdeli

prodavam komplet kristalen sad i 6 zdeli.kontakt aleksandra 077 823 1...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:37prodavam novi tanjiri doneseni od francija

prodavam neupotrebuvani tanjiri doneseni od francija.imam 18 vkupno.6...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јун 12:33Тањир за овошје

продавам еден голем тањир за овошје и еден мал тањир, од стакло, малк...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:38Casi

200 denari


200 МКД
или предлог цена
24 мај 16:15prodavam golem sad za ovosje

prodavam kristelen sad za ovosje donesen od francija kontakt aleksand...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 13:38Bohemija

Kristalni casi za sampanj ili kokteli cena 600 den 072 555 302


600 МКД
или предлог цена
16 мај 20:18prodavam 6 casi za rakija od paris

prodavam 6 caski za rakija od paris doneseni kontakt aleksandra 077 8...


500 МКД
или предлог цена
13 мај 22:47Kristal staklo porcelan keramika

Cena 200 den .


200 МКД
или предлог цена
09 мај 17:48prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 22:00prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 21:56prodavam 5 caski za rakija

prodavam 5 caski za rakija kontakt aleksandra 077 823 129


350 МКД
или предлог цена
07 мај 21:55Sad, bure za rakija

Stakleni sadovi za rakija


300 МКД
или предлог цена
02 мај 22:19Продавам два стаклени садови (бинлаци)

Продавам два стаклени садови (бинлаци) од 5 литри обвиткани во дрвен...


1.500 МКД
или предлог цена
30 апр 23:30Продавам стаклен сад (бинлак)

Продавам стаклен сад (бинлак) во дрвена плетена заштита. Контакт Ни...


700 МКД
или предлог цена
30 апр 23:30Stakleni baloni

Se prodavaat stakleni baloni za vino i rakija 54lt italianski,koriste...


1.400 €
или предлог цена
06 апр 15:586 Кристални чаши на столб

Продавам 6 кристални чаши на столб, за жесток пијалок, чист кристал, ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 апр 21:26BOKAL SO CASI

Bokal i casi od tenko staklo 500 den Bokal od tenko staklo 300 den ...


500 МКД
или предлог цена
28 мар 00:02Стаклени чаши

Се продаваат чаши од данско стакло во комплети од 4, 5 и 6 чаши по це...


400 МКД
или предлог цена
25 мар 20:21CASI OD TENKO STAKLO SO POZLATA

6 casi so pozlata 400 den 3 casi 200 den 4 casi na stolb 300 den


400 МКД
или предлог цена
24 мар 00:44Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам