Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PLASTICNA BOCVA 230L

Bocvata e grcka,koristena dve sezoni i e kako nova.


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:38Plasticni burinja

Plastic no Bure 200l /120l/60l


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:22SHISHINJA za vino

SHISHINJA I TEGLI


20 МКД
или предлог цена
Вчера 18:22Tamidzani Steklleni

Tamidzani Stakleni 50 litri


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 18:22Експрес лонец неупотребуван

-лонецот е купен за сопствена употреба и не е употребен, (се гледа од...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47Стаклени тегли со уникатни големини

Продавам уникатни теглички нови заедно со капаци. Цените се ставени ...


26 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30  НОВ ОГЛАС

Bratstvo ohrid

Tava tendzere i tava poveke namenska cena 500 1000 1200 den 072 555 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:59Sochuvani inoksni sadovi

Prodavam sochuvani inoksni sadovi so kapaci za skladiranje na hrana, ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 06:46Set od pribor za jadenje

Сет прибор за јадење od 24 парчиња (нож, вилушка, голема и мала лажиц...


05 окт 17:49PRODAVAM BOCVA I KACA KACI

PRODAVAM BOCVA I KACA 2 KACI Skopje Centar Se Vo Dobra Sostojba Bocva...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

05 окт 15:50PRODAZBA TANJIRA NA GOLEMO

Se prodavat tanjiri na golemo.Cena od 60 do 100den.Kolicina okolu 30 ...


60 МКД
или предлог цена
05 окт 13:43ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци од 1кг , еднаш искористени, од мед, слатко о...


15 МКД
или предлог цена
05 окт 11:11Prodavam tegli

Prodavam četri vrsti na tegli i toa 800gr,600gr,300 i250 mešani i 180...


7 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 окт 10:38Inoks Burinja EZIO INOX

Буриња од не'рѓосувачки челик се првенствено наменети за складирање н...


По Договор
или предлог цена
05 окт 10:15Sokovnik Fuego

Продавам соковник Фуего 1200W Овошјето се става не лупено освен цитр...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Садови и прибор / Останато

05 окт 09:49BOCVA ZA VINO

Se prodava dobro ocuvana bocva za vino 280 l


11 €
или предлог цена
05 окт 08:23Пластично буре за вино 200l

Se prodava plasticno bure za vino od 200l, cena 1000den Mobilen za k...


1.000 МКД
или предлог цена
05 окт 07:48RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


05 окт 06:05RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
05 окт 06:05Bocva Бочва za vino rakija 350 litri 4500 denari

Za poveke informacii na 075/877-070 ili na lice mesto Bocva Бочва ...


4.500 МКД
или предлог цена
04 окт 20:04Tava

Se prodava tava br:40 ne e mnogu upotrebuvana Cena 1300 denari


04 окт 20:01Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bure 200L so cep koristeno 2-3 sezoni za vino.


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
04 окт 10:50Bure 200L za vino Буре 200Л за вино

Bureto e so cep i kako novo, koristeno edna sezona za vino.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.700 МКД
04 окт 10:47Prodavam Tegli

Koristeni tegli so kapacinja zdravi i cisti kako novi.


5 МКД
или предлог цена
04 окт 10:01DRVENI DASKI ZA SERVIRANJE

Drveni daski za serviranje Razni modeli na ekskluzivni daski za ser...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 23:37Top za kebapi kobasici

Nov so garancija 1 godina od fabrika Inox hasap sistem


03 окт 21:00Plasticno Bure za vino

Se prodava plasticno bure za vino od 280l koristeno dve sezoni samo z...


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 20:43Дрвена каца - бочва

Продавам дрвена каца - бочва од 600 литри, добро сочувана и одржана. ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
03 окт 18:35Бакарна тава

Продавам бакарна тава. Волумен 20 литри. Дијаметар 55 см.


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 16:01BURINJA PLASTICNI

4 BURINJA KORISTENI ZA KOMINJE SITE KOMPLET ZA 3000DEN


3.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:59Se prodava Bokal so filter

Se prodava nov neupotrebuvan bokal so filter za procistuvanje na voda...


1 €
или предлог цена
03 окт 13:06Novi lazici, Germanski rosfraj, golema kolicina

Се продаваат поголема количина лажици (над 1000). Нови, некористени и...


25 МКД
или предлог цена
03 окт 10:44Bratstvo tendzerinja, tavi, pribor i kutlaca, Gorenje secko

Комплетно нови, никогаш не се користени, директно од магацин ----- ...


1 МКД
или предлог цена
03 окт 10:44Cajnik/ Чајник

Продавам иноксен чајник, многу квалитетен и малку користен во супер с...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

02 окт 20:15Ekspres lonec

Prodavam ekspres lonec, mnogu malku koristen, hrvatsko proizvodstvo o...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Садови и прибор / Останато

02 окт 20:15Set germanski nozevi

Novi cena 1500 den komplet 072 555 302


25 €
или предлог цена
02 окт 17:55TERMOS ZA KAFE

PRODAVAM TERMOS ZA KAFE 300 DENARI.TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561 JAV...


300 МКД
или предлог цена
02 окт 15:28Sadovi za ovosje zdeli

Zdeli 3 za 200 denari


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:593 Bokali

300 denari site tri


200 МКД
или предлог цена
02 окт 13:58Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам