Подкатегорија:
                   
637 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Трпезариски сет

Комплет трпезариски сет со 6 столици и маса 80*120+30, дрво парена бу...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:17Prodavam masi i stolici

Se prodavaat malku koristeni masi i stolici (kako novi) Masite se ...


10 €
или предлог цена
Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

Stolici dvosed fotelja

Stolici 8 komada Dvosed so 2 fotelji i masice komplet vo 3 boii Ce...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 15:23Rabotna masa ROSVAJT 2'70 DOLGA 14000d

Rabotna masa ROSVAJT 2'70 dolga mozi da se vidi vo sekoe vreme 14000 ...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:32masice ikea

Masice ike bela 500.00 den sandak kozen crn 2.000.00 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:55  НОВ ОГЛАС

TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLA

Trpezariska masa so 6 stola


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:03дрвена трепезариска маса

Продавам дрвена трепезариска маса со 4 столчиња цена 6000 денари ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:02Trpezariska masa i stolici

Prodavam koristena masa i 4 stolici info na Tel: 072 204 215


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:06Masicka duborez nova nekoristena

Masickata e skroz nova unikatna i ne e koristena. So nea ima i 6 stol...


999 €
или предлог цена
Вчера 08:21Tarpezariska Masa so 6 stolici

Masata i stolicite se potpolno novi nekoristeni. Stolicite imaat i ma...


199 €
или предлог цена
Вчера 08:20Stolcinja Za Vikendicki i Dvorovi

Izrabotuvam Stolcinja za Vikendicki i Dvorovi.


2.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:48PRODAVAM MASA I 4 STOLICI

ПРОДАВАМ МАСА НА ПУШТАЊЕ(расклопување) СО 4 СТОЛИЦИ. ПОВОЛНО Во Тр...


4.500 МКД
или предлог цена
03 окт 20:29Trpezariski set

Masa so dimenzii 135/80 od kaleno staklo,debelina12mm, so rosvajni no...


По Договор
или предлог цена
03 окт 19:45Masi masa i stolici stolovi

Se prodavaat masi i stolici Masa 25e 80×80 Masa 35e 120×80 Stol 10e


600 МКД
или предлог цена
03 окт 19:11Drvena masa so 6 stolici

Trpezariska masa so 6 stolici Cisto drvo 6000den


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 19:04Masa i stolici

Se prosava trpezariska masa i 4 stolici Igor 072/244-456


7.500 МКД
или предлог цена
03 окт 17:26ETNO MASA I STOLOVI

Vo odlicna sostojba stara povece od 70 god.furnir od orev.so 4 stola ...


110 €
или предлог цена
03 окт 15:31trpezariska masa so 5 stolici

Se prodava trpezarska masa so 5 stolici, pretapacirani


По Договор
или предлог цена
03 окт 14:35Маса со 6 столчиња

Се продава маса со 6 столчиња. Масата и столчињата се здрави, зачуван...


По Договор
или предлог цена
03 окт 14:10Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


1.000 €
или предлог цена
03 окт 13:19Поволно и евтино

3 маси и 12 столови ист стил иста големиа 1 комплет маса со 4 стола ...


30.000 €
или предлог цена
03 окт 12:52Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 11:02Drvena trpezarija komplet so 6 stolcinja

Se prodava trpezariska masa 140x85cm so 6 stolcinja. Celata masa i st...


8.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:13Гарнитури за во двор или кафич

Se prodavaat metalni garnituri za vo dvor. Ima dva dvosedi i edna mas...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 09:51MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Izrabotena e od čisto drvo.Dimenzija 70 × 70 sm.Tel.078 224 053


3.000 €
или предлог цена
03 окт 09:47••DRVENA MASA SO DRVENA AGOLNA GARNITURA I STOLICI••

--Se prodava drvena masa, so dve drveni stolici i drvena agolna garni...


По Договор
или предлог цена
03 окт 09:36Masi i stolici

Se prodavaat -65 stolici -4 golemi masi (164x90) -7 Mali masi(120x...


1 €
или предлог цена
02 окт 20:29PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
02 окт 17:50Masa

Zacuvani i kvalitetni


1 €
или предлог цена
02 окт 17:25Masa i 4 stolici

Odlicno socuvani


1 МКД
или предлог цена
02 окт 17:25Trpezariska Masa so 6 stolici I mala masicka

Prodavam Trpezariska Masa so 6 stolici I mala masicka so stakla ...


19.999 МКД
или предлог цена
02 окт 14:06Masa i 6 stolici

Zacuvani masa so pushtanje i 6 stolici cisto drvo


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
02 окт 13:43SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-8...


По Договор
или предлог цена
02 окт 11:15Masi I stolici za kafic/kafana

Se prodavaat masi I stolici za Kafic/Kafana niski masi komolet so 4 s...


6.200 МКД
или предлог цена
02 окт 11:07Маси и столици

Маси и Столици користени многу убави и евтини... За повеќе ИНФО на...


6.000 МКД
или предлог цена
02 окт 08:19Drvena masa so 4 stolici 80x80 Nova

Nova Drvena masa (dap), 4 drveni stolici , dimenzia 80x80


150 €
или предлог цена
01 окт 21:05Biro

Se prodava biro za kompjuter za rabota za crtanje se podnesuva so dve...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 16:48Masa stolici komoda staklarnik

Prodavam polovni trpezariska masa i 6 stolici , komoda i staklarnik ....


40.000 МКД
или предлог цена
01 окт 13:42Trpezarija so 6 stolici

Prodavam trpezarija dolzina 1.25cm na 80cm ( od stranite ima moznost ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
01 окт 11:29Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам