Подкатегорија:
                   
508 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Masa od BAMBUS

Prodavam masa izrabotena od najkvalitetnot bambus... Za poveke info ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:59Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден

Маса ф 60 висина 75 цм - 400 ден Здрава, но треба да се префарба. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 19:20Masa

Novi masi od iverica,trapezariski,dimenzija 120:80 sm. 2000den.mali m...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:34Se iznajmuvaat konjopoi, visoki masi l Коњопои Маси DOSTAVA

Се изнајмуваат коњопои Вршиме достава на масите тел: 070 211 977 Кр...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50PRODAVAM ODLICNA TRPEZARISKA DRVENA MASA !!!

Prodavam odlicno zacuvana drvena trpezarisksa/klub masa na rasklopuva...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:04Epoksidni masi

Bidete unikatni, vo vasiot dom i kancelarija vnesete nova energija, t...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:26KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 10:01Trpezariska masa

Se prodava nova ne otpakuvana trpezariska masa od drvo bez stolici so...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 09:08PRODAVAM UKRASNA KLUB MASA

Prodavam ukrasna klub masa od cham, lakirana so epoksidna smola, moja...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Iznajmuvanje Konjopoi

Iznajmuvame visoki masi (konjopoi) i niski masi za sekakov vid na pro...


1 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:33Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и за...


200 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:55Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se prodavaat metalni nogarki za trpezariska masa poedinačni "Hairpin...


125 €
или предлог цена
25 сеп 13:49Се издаваат високи маси!

Издавам 7 високи маси за секаква пригода! Изработени од дрво. Цен...


200 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:26Novi IKEA klub masi 90x55 hrast crni beli

Novi neotpakuvani


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:13klub masa / club masa (NOVI)

NOVI masi 120x60 cm, cena 6000 denari, informacii 071/543-011


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

25 сеп 09:49Rabotno biro

Prodavam socuvano rabotno biro so cetiri fioki 113 x 58 x 73


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 19:44Trpezariska masa

Trpezariska masa retro stil - 208-92-73 dolzina-sirina-visina Izrabo...


23.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:28Клуб маса од орев

Нова клуб маса од орев


17.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:28Metalni nogari za trpezariska/klub masa

Se izrabotuvaat trend metalni nogari za trpezariska 180×80(90) cm 75...


400 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:54Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 15:14TRPEZARISKA MASA METAL DRVO MASI KLUP MASI

Prodavam nova masa so vrven kvalitet. Dolzina 165sm Sirina 84 sm V...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 12:03Masa,komodi

Masata e drvena socuvana maksimalno,edna od komodite e drvena i kvali...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 11:28PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

24 сеп 09:18Klub masa

Odlicen dizajn, malku koristena, drvo


1.800 МКД
или предлог цена
24 сеп 08:03Stakleni masi PRANICEN POPUST

Metalni nogari i kaleno staklo .NOVI NE KORISTENI.


4.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:58Prodavam masi

Masi 160x80 ostanaa uste 2 komada. Kontakt 070 789 798


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:17Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:14Masa

Nova ne koristena


3.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:08Masi od orev drvo na pola cena i stolarski proizvodi

Trpezariski i klub masi na pola cena cel mesec !! Astal dooel Skopj...


400 €
или предлог цена
23 сеп 00:08Masa

Masa so zelezni nogarki, 160 cm dolga


1.450 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:10Trpezariska masa 80x120

Masata e od masivno drvo i dobro odrzuvana.


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 15:12trpezariski i klub masi

izrabotka na trpezariski i klub masi od masivno drvo po naracka fb : ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 14:27Klub masa

Se prodava klub masa vo dve nijansi istata se otvara sodrzi vnatresn...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 13:55Prodavam Drvena Trpezariska Masa

Trpezariska masa drvena 1.20x80x75cm 1500den.


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 11:59Klub Masa клуб маса

Клуб маса. користена 5 месеци. Димензии 111x60x45 cm


1.890 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:43KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 сеп 09:04Trpezariska masa

Se prodava socuvana trpezariska masa.


100 €
или предлог цена
22 сеп 07:27Prodavam masa so ogledalo

Prodavam masa so ogledalo nova e, ne e koristen


2 €
или предлог цена
21 сеп 23:50••DRVENA OKRUGLA MASA SO STAKLO••

--Se prodava drvena okrugla masa. Masata e za 6 lugje i se pusta za d...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 19:50Високи маси - коњопој

Продавам коњопој метални, евтино... (за надвор)


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

21 сеп 16:15Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам