Подкатегорија:
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat masi i stolici

se prodavaat polovni : masi i stolici so moznost za pretapaciranje i...


1.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:41Промовирано

Stolici niski odlicni

Stolicite se odlicno zacuvani. Imam 18 stolici. Cena za edno stolce 1...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 14:59Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 13:27STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:16Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici


2.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:53Stolici / stolovi NOVI

NOVI kvalitetni stolici, cena 1650 denari stolica


1.650 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 09:5330 stolici

30 stolici, 400den stolce.


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
Вчера 19:47STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA: 🌟STOLICI 🌟FOTELJI 🌟TABURETKI �...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:29Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:06Продавам аголна трпезариска гарнитура + три столчиња

Се продава трпезариска аголна гарнитура со три столчиња. Идеална за п...


10.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 17:07SERVIS I TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI STOLICI

✔️SERVIS I TAPACIRANJE NA ✔️SEKAKOV VID STOLICI ✔️BRZO I KVALITETNO...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 14:174 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 12:38stolici

prodavam stolici drveni ekstra socuvani


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:37Stolici

Stolici kozni za trpezariska masa 4 crni 2 beli Kontakt Ivona 078 43...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:49Stolici

Stolici (dve) 2 za terasa ili gradina koristeni 1 mesec


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49Prodavam Bambus Stolici

Prodavam Bambus Stolici


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 09:56Stolica klackalka

Klackalka od buka drvo


По Договор
или предлог цена
23 сеп 23:04Stol

Imam uste okolu 17 stolcinja, Stolcinjata se vo odlicna sostojba Cen...


1 €
или предлог цена
23 сеп 14:53Vintage drveni stolici

Vintage drveni srolici komplet 6 broja top sostojba cenata se odnesu...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
23 сеп 12:53Stol

Prodavam orginalna kozna stol donesena od svajcaria


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 20:35Столици со инокс конструкција

Пет столици во одлична состојба во однос на конструкцијата. Оригиналн...


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:37Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


2.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:56Prodavam 2 Stilski Stolici

2 stilski stolici 35e


1.500 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

22 сеп 10:38Prodavam Stilski Stolici

Stilski stolici 4kom+1 rezerva sochuvani stegnati 160e


130 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
160 €
Чучер Сандево / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

22 сеп 10:37Extra STOLICI

Se prodavaat 6 stolici, 3 crveni i 3 sivi. Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
22 сеп 06:55Prodavam 4 stolici

Prodavam 4 stolici. Cena po dogovor. Telefon 077 981-882


1 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:15Big Chair DELUXE Steel Chrome - Kancelariski Fotejli - Novi

Executive Modern Big Chair DELUXE Steel Chrome Metal Black Modern ...


7.990 МКД
или предлог цена
21 сеп 13:57Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.


1 €
или предлог цена
21 сеп 11:40Столици (6 броја)

Контакт: 076 287 204


2.400 МКД
или предлог цена
21 сеп 08:42KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA

KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA PO POVOLNA CENA


2 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:49Se prodavaat 5 stolici

Prodavam 5 polovni stolici


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:22stolici

visoki barski stolici 10 kom


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

20 сеп 08:18Stolici vo povece boji

Novi ne koristeni


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:10Se prodavaat stolici I krevet( odlicno socuvani)

Продавам 4 столици одлично сочувани. Ретро модел Платно одлично сочув...


1 €
или предлог цена
19 сеп 12:44Prodavam stolici od inox

Stolcinja od inox 4 broja.Osnovata za sedenje e rotiracka.


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:16KANCELARISKA FOTELJA KAKO NOVA

PRODAVAM KANCELARISKI FOTELJI MALKU KORISTENI POVEKE MODELI 2000 den...


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:07Stolici

Na prodažba 1 stolica,unikat,račna izrabotka od orev i biro Cena s...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

18 сеп 04:58Stolici

Koristeni stolcinja vo odlicna sostojba 300 parcinja


25 €
или предлог цена
18 сеп 00:46Kralsko stolce

Prodavam niski stolcinja za deca boja svetol dab sonoma . Cenata e za...


400 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

17 сеп 18:05Stolica

Stolica plastikadrveni nogarki


2.300 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:05Stolici trpezariski se prodavaat

Se prodavaat 6 trpezariski stolici tapacirani vo odlicna sostojba 4 g...


18.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 13:04Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам