Подкатегорија:
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cerade

Dobro sacuvane cerade. Dimenzije: 10 x 5 m, 10 x 6 m. Cena po dogovor...


500 €
или предлог цена
Денес 11:20Se prodava G-trpezariska klupa.

Se prodava G-trpezariska klupa. Dimenzii 172x130. Ubav e I za vnatre ...


5.500 МКД
или предлог цена
29 ное 12:56Prodavam skara na trkala

Prodavam skara so trkala pogodna za pecenje na sekava skara pogodna ...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 21:50MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 8 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dv...


1.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:30Se prodava sank Evtino

Se prodava sank Poradi renoviranje


149 €
или предлог цена
25 ное 10:0750% NAMALENIE - BLACK FRIDAY*MASA*STOL*LAMPA

BLACK FRIDAY SALE!!! 30%, 40%, 50% namalenie na unikatni lusteri od ...


2.950 МКД
или предлог цена
25 ное 08:30Sank drven mediapan Шанк дрвен

Се продава Шанк од медиапан лакиран крем и со црна боја. изваден од ...


9.000 МКД
или предлог цена
24 ное 12:51Се продава шанк

Се продава шанк за вашето омилено мало катче. Изработено од висококв...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
24 ное 09:40Vitrina

Redok model na vitrina repariran moznost da se prefarba vo druga Boja...


1 €
или предлог цена
24 ное 00:52INVERTAR MASI STOLCINJA KUJNA SPORET

Se prodavaat koristeni socuvani raboti masa trepezariska stolcinja,ga...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

18 ное 10:32Сепаре со душеци и перници

Се продава сепаре со црвени душеци и перници, дел од масите и седењет...


2.500 МКД
или предлог цена
13 ное 12:16Separe

Se prodavat dve separinja vo forma p za 8 dusi e edno ili dvete spoe...


1.150 €
или предлог цена
12 ное 11:54Се продава обична дрвена маса

Се продава обична дрвена маса со димензии 100 см x 100 см. Цена 1.00...


1.000 МКД
или предлог цена
03 ное 19:58Се продава ресторанска маса -Цврста Пластика

Се продава ресторанса Маса од цврста пластика со димензија 80 см x 80...


1.300 МКД
или предлог цена
03 ное 19:56Се продаваат дрвени конопи

Се продаваат дрвени конопи со следните димензии: 70 см x 140 см и ви...


1.200 МКД
или предлог цена
03 ное 19:10Се продава клуб столица

Се продава клуб столица со цена 2.000 денари. На располагање се 70 п...


2.000 €
или предлог цена
03 ное 19:08Се продаваат клуб маси

Се продаваат клуб маси со цена 900 денари На располагање се 80 парчи...


900 МКД
или предлог цена
03 ное 19:06taburetka / stolce Kenija

Украсни столчиња табуретки од Кенија


600 МКД
или предлог цена
28 окт 08:12Se prodava komoda

Se prodava komoda masivno drvo, socuvana Kontakt 078766509 cena po d...


По Договор
или предлог цена
22 окт 00:39Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
08 окт 17:39Инвентар

Се продаваат столици високи и ниски, клупи 8 комплети како на сликата...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

19 сеп 19:43Hairpin metalni nogarki za trpezariska i klub masa

Инфо на овој бр. 070364463 Инфо на овој бр. 070364463 Продавам...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

06 сеп 10:04Drveni proizvodi CREATIVE WOOD LAB

Razni predmeti za doma izraboteni od polno drvo Pobarajte ceni na vi...


1 €
или предлог цена
23 авг 19:37Винтаж витрина

Зачувана фурнир витрина, винтаж стил, 1,50 х54х1,70. Цена по договор....


1 €
или предлог цена
23 авг 10:44Се продава! трпезариска маса со 6 столици

Се продава трпезариска маса со 6 столици, и 2 украсни лустери! Ко...


7.500 МКД
или предлог цена
08 авг 13:00Masi

Se prodavat trepezariski masi od mediapan so dimenzi 160x90 so 6 stol...


19.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

24 јул 08:10SEPARE

Se prodava 3 separinja za sedenje Super zacuvani I klub masi


1 МКД
или предлог цена
08 јул 09:58Garnitura Separe noviot model 2022

Prodavam garnituri na separe naj noviot model 2022 so garancia 3 godi...


20.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

06 јул 16:28KonjopojRent

Промо цена !!! Коњопои+Тенда KonjopojRent ви нуди професионална ...


200 МКД
или предлог цена
04 јул 12:31Shank od iverica i masivno drvo

Se prodava sank od masivno drvo i od iverica. Sankot e vo dobra odr...


1.350 €
или предлог цена
02 јул 16:38GARNITIRA, KUJNA,KOMODI

Se prodava pokuknina poradi prodavanje na kukata se prodava I komplet...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Друго

01 јул 14:11Garnitura od drvo so komplet duseci

Se prodava garbitura izrabotena od drvo so duseci kompletno . Setot ...


8.500 €
или предлог цена
23 јун 08:35Staklo za trpezarija i za salon

Crno staklo za trpezarija 90x170/2000 denari Crno staklo za salon 90...


3.000 МКД
или предлог цена
09 јун 11:30Prodavam dve fotelji

Se prodavat dve fotelji mnogu malku koristeni kako novi


2.000 МКД
или предлог цена
08 мај 12:05Se izrabotuvaat klupi za vo dvor

Se izrabotuvaat klupi za vo dvorovi Dimenzii po zelba Cena po dogo...


50 €
или предлог цена
17 апр 16:56Се продава врата

Врата изработена од дрво со две крила Контакт тел 071314635 Снежана...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 07:39Vitrina i terpezariska masa 6 tolici

Prodavam ekstra socuvana komoda,gorniot del e delliv i terpezariska m...


500 €
или предлог цена
12 мар 21:09Trpezariska komoda

Se prodava trpezariska komoda, koristena megjutoa vo dobra sostojba. ...


150 €
или предлог цена
06 мар 20:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам