Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
749 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bojler 80 litri Made in Yugoslavia

Prodavam bojler 80 litri Made in Yugoslavia. Kvalitetno, brzo zagreva...


2.003 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:14Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:33ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 08:58kanti kapak za wc skolka Cetka za cistenje solja Boci za tec

kanti od 200 do 400 Boci za tecen sapun 100 150 Daski za solja 300 ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 08:00POSTOLJE ZA MIJALNIK

Se prodava postolje za mijalnik, metalna konstrukcija so plotni odozg...


1.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

Вчера 22:38Машина за Перење - QUADRO

Се продава половна машина за перење, 100% исправна, 6кг. Причина за п...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 18:04PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 17:33SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 17:33SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 17:33Lavabo so cizma

Prodavam mnogu malku koristeno lavabo so cizma....


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 16:29КАДА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА

***** ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО НА ТЕЛЕФОН - 077 730 083 ***** Се про...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

Mmm

Vemolam ciaite go dobro oglasot na lice mesto samo 60€ 071994279 c...


60 €
или предлог цена
Вчера 15:17Element za Kuptatilo/Banja

Novo ne e koristeno Dimenzii --- 85 x 42 visina 80 61 x 27 visina ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:00Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 nov...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.990 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 09:02СЕ ПРОДАВА КУЈНСКА ЧЕШМА (KUJNSKA CESMA) УНИТАС ( UNITAS))

ЧЕШМАТА Е ИСПРАВНА И МАЛКУ КОРИСТЕНА


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:35Protocen bojler na struja "Siemens"

Protocen bojler na struja "Siemens" trofazen 21KW kompletno ispraven


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 22:26Prodavam LAVABO - Mijalnik, CESMA i Ogledalo

Prodavam Lavabo - Mijalnik, komplet so cesma i ogledalo Cenata e f...


400 €
или предлог цена
30 ное 16:28TUS KABINI STAKLENIALUMINSKI OGRADI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

30 ное 15:39Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 14:01Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 14:00Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 14:00Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten in...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

30 ное 13:59Туш кабина

Се продаваат користени добро сочувани туш кабини метар на метар со мо...


5.500 МКД
или предлог цена
30 ное 13:11Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid edn...


6.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

30 ное 10:37Grealka za vo kipatilo, NOVA

Prodavam grealka za vo kupatilo, mnogu malce koristena


1.200 МКД
или предлог цена
30 ное 08:08Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 ное 02:40Lavabo zachuvano

Se prodava lavabo. Relativno novo od renoviranje, no ne se koristi po...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 ное 19:48Kadi

Se prodavaat kadi vo odlichna sostojba Tel: za kontakt 078 430 458 ...


100 МКД
или предлог цена
29 ное 16:39Нов Ideal Standard мијалник со получизма и чешма

Се продава нов мијалник со получизма и чешма од брендот Ideal Standar...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 ное 15:31Boljer 80 l koristen 1 mesec, bojler 10l za kujna i cesma

Poradi renoviranje se prodava: skoro nov Boljer 80 litri koristen edn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 ное 14:00Majstor za pvc stolarija i vodovod

Izrabotka na pvc stolarija,roletni,komarnici, izrabotka na dovod i od...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 ное 13:42OTPUSUVANJE SADOPERI/UMIVALNICI

Otpusuvanje zatnati


55 МКД
или предлог цена
29 ное 12:14ARISTON bojler

ARISTON bojler od 80 l. ZARISTON VELIS VLS EVO 80 EU 80л ГОЛЕМ Л...


10.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 ное 11:26Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 ное 08:53Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

29 ное 08:52Topsifoni,Slivnici,resetki i site vidovi na Lajsni

Prodavame Inoksni Toopsifoni,slivnici,resetki so ekstra kvaliteten in...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

29 ное 08:51Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki

Prodavame Inoksni Topsifoni i resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

29 ное 08:51Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Мебел за бања

29 ное 08:50wc solja

wc solja


500 МКД
или предлог цена
29 ное 08:19Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам