Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Staklo za na kada paravan za tus kabina

visina 150 sm sirina 50 sm debelina na staklo 10 mm so nego odi i...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

02 фев 06:29Polovna zacuvana tus kada

Mnogu zacuvana 81x81


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 11:58ПРОДАЖБА НА АКРИЛНИ КАДИ СО ПОПУСТ ДО 60% ОД ФАБРИЧКАТА ЦЕНА

1. Целата дебелина на ѕидот од кадите е акрил. 2. Високиот сјај ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

31 јан 14:33Se prodava kada

Kada 160x160 Neostetena nikade 7500den 🌠Plona I rerna indesid vgr...


5.700 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

28 јан 11:24Када

Када монтажна со сите делови.


1 МКД
или предлог цена
24 јан 09:18tus kadi i kadi

Висококвалитетни кади од македонско производство со 5 години гаранциј...


1 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

22 јан 12:32Се продава када

Кадата е со димензии 70X169.. Никаде не е оштетена.. Освен кадата, п...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

20 јан 21:53Туш када

Туш када аголна 90 Метална за зидање,малце користена 700 ден Скопје...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 јан 21:17монтажа на соларни системи за топла вода

монтираме соларни системи за топла вода искористете ја бесплатната...


25 €
или предлог цена
16 јан 08:05Kada

Prodavam kada poliester so dim. 170/70/45 Super odrzana Kont.Dragi...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

15 јан 14:21Туш рачка висок квалитет!!

tusot e so poveke funkcii edinstveno kaj nas po taa cena na dr mesto...


400 МКД
или предлог цена
10 јан 21:56Villeroy & Boch sifon za tus kada

Se prodava sifon fi90 Villeroy & Boch Ablauf Tempoplex Plus


1.500 МКД
или предлог цена
12 дек 09:14Se prodava kada vo odlicna sostojba

Kadata e vo odlicna sostojba mnogu malce koristena


700 МКД
или предлог цена
05 дек 17:30Продавам када од туш кабина 120х80

Продавам када од туш кабина исправна 120х80


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 08:23KADA EMAJLIRANA-DOBRO SOCUVANA!!!

KADA emajlirana, bela, vgradna za zidanje,1.5 m.


1.000 МКД
или предлог цена
21 ное 14:46Kada za tush kabina

Prodavam Poliesterska kada za tush kabina,dimenzii 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

21 ное 12:45Туш када

Продавам када за туш кабина,полиестер малку користена димензии 90x90


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

21 ное 12:44Kada 160*70

Akrilna ( Plasticna ) kada Dimenzii Dolzina 160cm Sirina 70cm Visin...


1.999 МКД
или предлог цена
20 ное 16:53KADA SO PLASTICNA MASKA

Sosema Malku koristena zacuvana, kvalitetna marka


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

07 ное 06:53Prodavam kada 70x140

Se prodava kada 70x140 so sedishte, bez maska. So kadata doagjaat drz...


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

03 ное 12:58se prodavaat elementi od kaleno staklo za tus kada

Prodavam povolno 4 (cetiri ) paravani za kada ispravni pogodni za kom...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

01 ное 20:27PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 110×90 cm

Димензии: 110×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 9...


4.190 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14PARAVAN ZA DLABOKA AGOLNA KADA

Paravan za dlaboka agolna kada •Dimenzii 120 x 80 cm Ve ocekuvame! ...


7.650 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14PARAVAN ZA KADA

Paravan za dlaboka tus kada •Dimenzii 160 x 70 cm Ve ocekuvame! �...


8.090 МКД
или предлог цена
29 окт 12:14NOVA KADA

Se prodava NOVA KADA 160x75cm nemontirana neprimetno ostetuvawe na g...


70 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

24 окт 09:58Кади

Се продаваат 2 нови кади со димензии 120*70 Цената на една када е 35...


3.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:29Kada Lucija

Se prodava Kada Lucija kako nova 150x70cm koristena 6 meseci 5.000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:20tus kada za vgraduvanje kabina kolpa san i cesma

kadata e za vgraduvanje zaziduvanje dolzina 105 smtus kabinata e 90x9...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

23 сеп 13:52AGOLNA TUS KADA SO PARAVAN "ASOS"

Agolna tus kada so paravan"ASOS"(komplet) •Dimenzii na kada 130 x130...


18.180 МКД
или предлог цена
30 авг 18:54Туш Када

Се продава туш када 90 х 90 см


2.000 МКД
или предлог цена
30 авг 13:23Prodavam tus kada 80*80

Prodavam tus kada 80*80. 2 kom. t. 076 913 947 076 913 947


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

25 авг 19:16PLITKA TUS KADA PRAVOAGOLNA 130×90 cm

Димензии: 130×90cm Ве очекуваме! 📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охр...


5.190 МКД
или предлог цена
17 авг 18:14Туш када

Се продава НОВА туш када 90х90 .


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

17 авг 13:47Kada so tus kabina

Odlicna sostojba na kada so tus kabina, 1700x2060 sm. Vo odlicna sost...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

31 јул 15:55Se prodava kada, malku koristena

Se prodava kada, malku koristena, cena po dogovor. Broj za kontakt: ...


1 МКД
или предлог цена
29 јул 13:00PLITKA AGOLNA TUS KADA "LUXOR"

Plitka agolna tus kada "luxor" •Dimenzii 90 x 90 cm Ve ocekuvame! ...


4.050 МКД
или предлог цена
21 јул 21:19Se prodavat tus kadi 077 742 464

Se prodavat 2 tus kadi moze komplet dvete moze i odvoeno 1 tus kada 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

12 јун 19:31Se prodava kada plastificirano odlicnl socuvana

Se ptodava kada plastificirano odlicnl socuvana cena 1200 denari.


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Туш кади

09 јун 13:34Agolna kada 140 x 140cm, Bide, WC solja

Komplet trite raboti, ispravni


6.000 МКД
или предлог цена
23 мај 06:52Се продава када

Се продаваат две кади.Зачувани се и двете.Големата када е 6000 денари...


2.000 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам