Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 10:24Промовирано

Prodavam LAVABO - Mijalnik, CESMA i Ogledalo

Prodavam Lavabo - Mijalnik, komplet so cesma i ogledalo Cenata e f...


400 €
или предлог цена
Денес 07:15NOV NEUPOTRBUVAN MIJALNIK KOMPLET

Prodavan nov mijalnik so ogledalo, cesma ormarce i sijalica vgradena ...


9.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

Lavabo IDEAL STANDARD DOLOMITE 60x47 so cesma

Se prodava lavabo Ideal Standard мијалник со получизма сет 60x47 nov...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Вчера 11:23Mmm

Vemolam ciaite go dobro oglasot 60€ 071994279 cena fiksnaaaaaa 60 € ...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
26 сеп 21:09Sanitarija

Se prodava umivalnik so cizma bide komplet za cena od 1200 denari


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 сеп 15:35Санитарија и машина за садови

Продавам исправно казанче за шоља, лавабо со чизма,када за туш кабина...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 сеп 19:39Мијалник со ногарка и чешма неупотребувани

Мијалник со ногарка и монтирана чешма, гланц нова 2500 ден 070645906,...


1.750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

23 сеп 18:10LAVABO I KAZANCE

Prodavam polovno lavabo i kazance za WC solja. Lavabo PRODADENO, Ka...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:43Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 09:10UMIVALNIK MIJALNIK MAL SO CESMA

Zacuvan umivalnik komplet so cesma mnogu malku koristeni kako novi


11 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

20 сеп 06:31Lavabo so cizma

Prodavam mnogu malku koristeno lavabo so cizma....


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

19 сеп 08:15ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ

ОПРЕМА ЗА БАЊИ – 50-70% ПОПУСТ МИЈАЛНИЦИ: Мијалник вградлив ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

15 сеп 15:41Мијалник со чешма

Се продава италијански мијалник со се чешма


65 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
70 €
15 сеп 15:10УМИВАЛНИК FORMA VITA-НОВ

ПРОДАВАМ НОВ УМИВАЛНИК ОТВОР: ЦЕНТРАЛЕН ДOЛЖИНА : 465.00 мм ШИРИН...


60 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

15 сеп 12:04Mijalnik

Prodavam koristen, ocuvan mijalnik za kupatilo Sirina na misjalnik...


2.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:23NOV DUPLI MIJALNIK 180cm

Mijalnik za kupatilo izraboten kompletno od kerok, dimenzija 180x48. ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

11 сеп 08:05Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
10 сеп 11:32Se prodava mijalnik so cizma

Mnogu malku koristen


1.700 МКД
или предлог цена
10 сеп 08:56Polucizmi Ideal Standard

Продавам две получизми Идеал Стандард, користени само 1 месец, сочува...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

08 сеп 12:05Se prodava mijalnik so cesma so ogledalo novi

Se prodava komplet nov mijalnik so cesma i ogledalo so moznost da se ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 сеп 16:07OTPUSUVANJE SADOPERI/UMIVALNICI

Otpusuvanje zatnati


55 МКД
или предлог цена
06 сеп 15:59Мијалник со чешма / mijalnik so ceshma

Се продава скоро нов мијалник IDEAL, со нова чешма, crvenkastata boja...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

05 сеп 13:00Umivalnik so cesma za vo kupatilo

Zacuvan umivalnik so dimenzii: Sirina 1000 mm, dlabocina kon zidot...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

05 сеп 11:27Мијалник

Користен но добро сочуван


По Договор
или предлог цена
05 сеп 07:53МИЈАЛНИК

Одлично сочуван со висок квалитет лесен за монтажа.Можност за испорак...


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:04Продавам чизма за лавабо

Продавам чизма за лавабо во добра сосатојба. Цена 600 денари. Конта...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

31 авг 12:05Mijalnik ( Мијалник )

Се продава мијалник со чизма.


1.100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

29 авг 13:27Mijalnik Kale

Prodavam mijalnik Kale montiran vo nova zgrada. Dimenzii: 50X60X14.


35 €
или предлог цена
24 авг 12:53roze mijalnik i roze WC solija.

Се продава квалитетен розе мијалник со чешма и розе шолиjа WC beз ка...


2.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

24 авг 09:23PRODAVAM MIJALNIK

PRODAVAM MIJALNIK + cizma R


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

22 авг 20:25ЛАВАБО/БИДЕ СО БАТЕРИЈА

Се продава биде и лавабо со чизма и лавабо без чизма (51цм)


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

18 авг 11:21Lavabo so chizma

Skoro novi socuvani malku koristeni.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

06 авг 12:33LAVABO

Lavabo so dimenzii sirina 60sm.


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

30 јул 19:19Nov mijalnik so cesma

Се продава нов,не користен мијалник co чешма. Димензиите на мијални...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
Автокоманда / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

27 јул 16:27Mijalnik so cesma

Poloven


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

16 јул 14:55Лавабо со чизма

не се никаде оштетени ниту скршени само не стигнав да ги исчистам за ...


500 МКД
или предлог цена
05 јул 19:36Mijalnik so cizma i cesma NOVI

Po greska se kupeni NOVI Cesma(ladna topla) i mijalnik so cizma Sit...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

01 јул 14:47Нов Ideal Standard мијалник со получизма и чешма

Се продава нов мијалник со получизма и чешма од брендот Ideal Standar...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

30 јун 18:45Mijalnici Polovni So Cesmi GERMANSKI i Bide

Prodavam Polovni Mijalnici super kvalitet GERMANSKI so Cesma i Bide ...


1 €
или предлог цена
29 јун 19:14Extra!!!NOV Mijalnik veles i skopje

Mijalnikot e nov Kupen od Mega na pooust -so extra cena Zapakuvan ...


3.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

22 јун 23:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам