Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cesmi baterii

Чешми батерии Dve cesmi za vo kujna niskomontazni(ladna - topla) = ...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 00:15СЕ ПРОДАВА КУЈНСКА ЧЕШМА (KUJNSKA CESMA) УНИТАС ( UNITAS))

ЧЕШМАТА Е ИСПРАВНА И МАЛКУ КОРИСТЕНА


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:36кујнска чешма unitas

се продава кујнска чешма unitas, во одлична состојба 800ден. и чешма-...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 18:04Кујнска чешма Kujnska cesma so tri cre CLAGE MADE IN GERMANY

Skoro nova cesma Clage SNM 4100. Made in Germany, a ne kineska kako s...


999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Вчера 11:29Elektr. Protocna cesma(Delimano)so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 09:48Protocni cesmi (Delimano) najbezbedni na pazarot

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
31 јан 07:59Elekt.protocni cesmi(DELIMANO) so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:40Термометар за туш

Термометар за туш кој работи без батерии. Мерен опсег од 0-100 степе...


1.490 МКД
или предлог цена
28 јан 12:28Чешма насадна со проточен бојлер

Можете да нарачате преку следниот линк доставата се врши за 2 дена до...


1.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
2.450 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

26 јан 13:18Чешма со проточен бојлер – висока

Можете да нарачате преку следниот линк доставата се врши за 2 дена до...


2.490 МКД
или предлог цена
- 45 % Попуст
4.490 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

26 јан 13:14Cesma za vo kujna UNITAS

Slovenska cesma UNITAS visoka so tri creva ispravna - cena - 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 10:36Cesma so protocen bojler so TUS dodatok - ELEKOM

🚿Проточни чешми со туш ( насадни и ѕидни) 1 год. гаранција & сопстве...


1.699 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 22:26Protocna cesma CASCADA - Germanski kvalitet 1 god. garancija

💦 Модерни проточни чешми Cascada со највисок квалитет и трајност од ...


3.900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 22:26Cesma so protocen bojler - Ruski proizvod

Руски - квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Чешм...


1.399 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 22:26Protocen bojler so tus - TESY 7KW - 2 god garancija

Protocniot bojler e so jacina od 7 kw. Raboti i na monofazna struja...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 22:26Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер. Че...


2.599 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 22:26PROTOCNA CESMA 3KW 1000 DEN

Kvalitetni protocni cesmi zidni i nasadni so jacina 3 kw cena 1200 de...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

20 јан 08:55UNITAS NOVI SLAVINI!!!!!

PRODAVAM BATERIJA ZA UMIVALNIK I BATERIJA ZA TUSH TERMOSTATSKA OD DO...


По Договор
или предлог цена
19 јан 12:13PROTOCNA CESMA BOJLER

Nova 3 Kw protocna cesma bojler Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

18 јан 10:31Се продават половни чешми

3 чешми за мијалник и две туш чешми, секоја по 800 денари.. Чешмите ...


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Чешми

17 јан 10:53Se prodava tus baterija

Se prodava tus baterija koristena 1 god. Kupena 3500,se prodava 1200...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Чешми

16 јан 23:51Tus baterija,Туш батериа

Srpska tus baterija model King Novaaa!!!! cena 1800 den.POEVTINA CEN...


1.800 МКД
или предлог цена
15 јан 20:46OPREMA

SE PRODAVA ADELL CESMA KUPENA 2900 DEN MNOGU MALKU KORISTENA ISPRAVNA...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

15 јан 17:29Slavini,cesmi,tush,Unitas,Grohe,Teorema,Rosan.

Vgradeni baterii za tus i za umivalnik od Italijanskiot brend Teorema...


По Договор
или предлог цена
15 јан 10:54CESMA UNITAS

UNITAS SLOVENSKA slavina za kujna model simpaty so tri creva cena 150...


1.200 МКД
или предлог цена
13 јан 11:57Bojler Protocna cesma boljer 3kW - INOX - Novi

Novi protocni boljeri cesmi od INOX materijal Snaga 3000 wati I...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

13 јан 00:41Inox Bojler 3KW - Protocna cesma boljer- instant topla voda

novi INOX protocen boljer cesma rusko proizvodstvo ova e nasadna ces...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

13 јан 00:40PROTOCNI CESMI

Novi protocni cesmi so jacina 3Kw, zidni i nasadni Tel 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

10 јан 12:58Zidna ceshma nova ne koristena

Se prodava zidna ceshma nova nekoristena


По Договор
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Чешми

09 јан 13:28EVTINOOO!!!!!!!! Nova baterija za nad kada italjanska

Nova baterija za nad kada italjanska


По Договор
или предлог цена
01 јан 16:28CESMA ZA UMIVALNIK UNITAS

CESMI ZA UMIVALNIK VO ODLICNA SOSTOJBA MALKU KORISTENI UNITAS


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

26 дек 13:48Servis na protocni cesmi - Сервис на проточни чешми

Servis i prodazba na site vidovi protocni cesmi.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Чешми

15 дек 08:29PROTOCNA CESMA BOJLER

Novi protocni cesmi bojler so jacina 3Kw imame zidni i nasadni Tel 07...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Чешми

13 дек 17:09Baterija niskomontazna

Unitas niskomontazna baterija, malku koristena Cena 500 denari (paku...


500 МКД
или предлог цена
11 дек 11:56CESMA CESMI TUS BATERIJA KUPATILO KUJNA

Tus baterija za kupatilo Cesma za umivalnik cesma za kujna Mnogu m...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

09 дек 13:45Nova nasadna cesma

Nova voopsto ne upotrebena kupena po greska So dva priklucoci za lad...


2.000 МКД
или предлог цена
08 дек 15:39Novi cesmi,slavini,tus baterii,baterija za kujna.

Prodavam kvalitetni neupotrebeni cesmi,tusevi,delovi za niv se sto vi...


По Договор
или предлог цена
04 дек 17:39NOVI CESMI ZA TUS,SANITARIJA,SLAVINI

Se prodavaat novi cesmi za umivalnik,tus,kujna mnogu kvalitetni i eft...


По Договор
или предлог цена
26 ное 16:47Regulatori na dovoden pritisok.

PRODAVAM REGULATORI NA PRITISOK PREPORACLIV DA SE MONTIRA VO MESTA KA...


По Договор
или предлог цена
26 ное 16:47Nova Grohe slavina za umivalnik,cesma,sanitarija

Donesena od Germanija Nova baterija za umivalnik od poznatiot brend G...


150 €
или предлог цена
26 ное 16:47Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам