Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
223 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA

PRODAZBA NA SONCEVI KOLEKTORI ZA TOPLA VODA 100L.150L.200L.300L I IST...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 18:27PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 18:27SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 18:27Se prodava fen za kosa philips

Fen za kosa philips skoro nov ispraven sp garancija tel 072 400 349


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 18:04Montaza i izrabotka na Tus kabini po merka

Вршиме изработка и монтажа на туш кабини од македонско производство п...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:09Hanter daglas aluminumski sistem

Izrabotka na aluminumski plafoni po merka vo site boi,so montaza,SOPS...


1.111 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 08:53Protocen boljer Simens 21400

Se prodava protocen boljer,koristen 3 godini 21kw


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Вчера 06:51Gejalka za kupatilo

Grejalka jugoslovenska ispravna


1.200 МКД
или предлог цена
31 јан 21:41Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni

Prodazba na Aluminiumski,Inoksni i Pvc Lajsni od najrazlicni modeli i...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:21Продажба на Алуминиумски,Иноксни и Пвц Лајсни

Продаваме Лајсни за најразлични намени во сите бои и дезени со најдоб...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:21Topsifoni resetki i Aluminiumski i Pvc lajsni

Prodavame Topsifoni i inoksni resetki so Ekstra visok kvalitet vo pov...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 20:20Dispanzeri za brsishaci za race 1000 d

Auto cut 4 parcinja edvaj upotrebeni i edno postaro za delovi. Se kom...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 17:34Помагало со рачки за WC школка

Се продава пластично Помагало со рачки како надградба за WC школка ко...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 16:30Registar za vo kupatilo

Aluminiumski Registar za vo kupatilo 45/135 i 2 radijatori algreta


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 13:46Продавам користен ЛЕЖЕЧКИ бојлер 80 л со 4000w греач

Продавам 4 години ( само во лето ) користен бојлер во РГрција, во ви...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

31 јан 12:16НИВЕЛАТОРИ НА ПЛОЧКИ

Дистанцери(капии) и чивии(клинови)за нивелирање на плочки,Деловите с...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 07:57Majstor za pvc stolarija i vodovod

Izrabotka na pvc stolarija,roletni,komarnici, izrabotka na dovod i od...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јан 11:27kanti kapak za wc skolka Cetka za cistenje solja Boci za tec

kanti od 200 do 400 Boci za tecen sapun 100 150 Daski za solja 300 ...


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јан 08:42prodavam masina za perenje marka gorenje od 7 kg polnenje

na masinata treba da se smenat lageri na bubanjt inace e ispravna mas...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

30 јан 08:10MOTORI OD MASINI ZA PERENJE ALISTA

Se prodavaat motori od razlicni marki na masini za perenje alista, is...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 јан 17:25se prodava greac za vo kupatilo

se prodava greac za vo kupatilo ,ispraven kako na slikata


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 22:51ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА

ОБЛОЖУВАЊЕ НА ПОДНИ ПОВРШИНИ СО ПОЛИЕСТЕРСКА СМОЛА ПРЕД ЛЕПЕЊЕ И МОН...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јан 09:02Hanter Douglas

Hunter Douglas za kupatilo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Останато

27 јан 03:15Се продава инфраред греалка за во бања

Се продава Речиси нова, искористена 30 минути. Функционална греалка ...


700 МКД
или предлог цена
26 јан 11:15bojler бојлер

Prodavam bojler, treba da se iscisti od bigor.50 litri.2kw. Kazan zdr...


500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
700 МКД
Бутел / Скопје

Бања / купатило / Останато

26 јан 08:26Bojler, keramicki elementi

Se prodavaat: keramicka kada 1000 den, bojler koncar 100l 2000 den


1 МКД
или предлог цена
25 јан 21:51Podavame Inoksni Topsifoni i lajsni

Prodazba na Topsifoni i Aluminiumski i Pvc lajsni so odlicen kvalitet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

25 јан 11:52Bojler so priklucok za solarno

prodavam bojler so priklucok za solarno.


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 01:58Plockar za Kuini Kupatili, Hodnici, i drugo..

Rabotime evtino, sigurno i kvalitetno Javetese ako imate potreba za ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бања / купатило / Останато

22 јан 14:38Prodavam sanitarija bide solja kazance umivalik

Bide so cesma Mal umivalnik so cesma Golem umivalnik I cizma I ce...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

21 јан 09:57Се продава комплет Санитарија неупотребувана (KALDEWE)

Се продава комплет Санитарија неупотребувана и тоа: - Шоља со каза...


11.000 МКД
или предлог цена
20 јан 11:45Prodavam egzibitori za izlozuvanje plocki

Siviot e so dimenzii 340 x 162 h 220 cm 1 parce ( 12 listovi so dim...


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

18 јан 15:39Kujnski boljercinja, kujnski umivalnik, umivalnik za wc

Se prodavaat: *1 kujnsko boljerce od 10litri nisko montazno so bateri...


1 МКД
или предлог цена
17 јан 22:52Topsifoni resetki i Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 јан 14:53Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Celicni i Pvc lajsni za plocki,laminati,parket...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Останато

17 јан 14:52ARISTON bojler

ARISTON bojler od 80 l. ARISTON VELIS VLS EVO 80 EU 80л ГОЛЕМ Л...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 јан 14:46Vodovod,kanalicajica,otpusuvanje odvod,greenje

Instalacija na sekakov vid vodovodna i kanalizaciona mreza,sanitarija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 јан 12:02Novi dispenzeri za sapun

Novi Katrin dispenzeri za sapun x 5 Boris 077 987 841


200 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Бања / купатило / Останато

16 јан 08:24MONTAZA NA SANITARIJA

Profesionalna montaza na sanitarija na tus kabini i dr


1 МКД
или предлог цена
14 јан 19:43Boljer Simens

Se prodava protocen boljer Simens , Made in Germany, maklu koristen.


7.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

14 јан 16:42Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам