Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
458 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нови прекривачи од волна ткаени на разбој

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димен...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:16VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Вчера 13:31ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 13:31ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:30Prodavam zavesi,draperi I kornizi

Prodavam 4 ri zavesi sto ne se peglaat,kupeni od yusk komplet so 4 ri...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 13:08  НОВ ОГЛАС

Продавам нови јамболии од прва класа квалитетна волна

Продавам јамболии нови не употребени рачно изработени од прва класа в...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO VARIOLAJT KOMARNICI

IZRABOTNA I MONTAZA NA ZEBRA VENECIJANER ROLETNI ROLO VARIOLAJT KOMAR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 10:08PREKRIVACI

PRODAVAM PREKRIVACI I TOA: 1.KREMASTO ZOLTO SO BORDO SHARKI SO DIMEN...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 09:59  НОВ ОГЛАС

izrabotka I montaza na Zebra Mini Zebra I Rolo Zavesi

Rolo zebra mini zebra ekstra kvalitet


1 €
или предлог цена
Вчера 09:02VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Вчера 07:56ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 07:56Користена јамболија

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, диме...


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:27ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:33VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalite...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:33ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI VARIOLAJT KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:32ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: ЗЕБРА, МИНИ ЗЕБРА, РОЛО, МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

25 сеп 09:32Ново дупло кебе тетекс

Ново неупотребувано кебе. Димензии 260х240 cm. Дупло кебе


950 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:32Ukrasi za zid tkaeni

Prodavam dva, mashinski tkaeni, ukrasi za zid, germansko proizvodstvo...


1 €
или предлог цена
24 сеп 23:12KORNIZI ALUMINSKI

Kvalitetni Aluminiumski kornizi,so edna shina bez maska 150den so dve...


350 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:14VENECIJANER ROLO ZEBRA VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI

Производство, продажба и монтажа на високо квалитетни венецијанер рол...


12 €
или предлог цена
24 сеп 08:20ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI ROLETNI

Proizvodstvo, prodazba, montaza i servis na : - venecijaner zavesi...


1 €
или предлог цена
24 сеп 08:20VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


12 €
или предлог цена
24 сеп 08:20se prodava kebe so magneti

se prodava kebe so magneti mnogu dobro i zdravo za cirkulacija na krv...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 21:23VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

23 сеп 16:28ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

Profesionalno avtomatizirano proizvodstvo na: Venecijaner , variolajt...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

23 сеп 16:28VARIOLAJT ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


12 €
или предлог цена
23 сеп 16:28VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ROLO ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
23 сеп 16:28jambolii

se prodavaat 2 dupli i 2 edinecni mashinsko tkaneni nekoristeni beli ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:33Навлаки со ластико за гарнитура од Тач

Продавам навлаки за тросед двосед и фотелја од фирмата Тач, користени...


4.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:23Jambolija/Јамболија

Се продаваат, скоро нови и неупотребувани 5 јамболии. Димензиите на ...


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:18Нови - Неупотребувани Јамболии , РАЧНА ИЗРАБОТКА !

Продавам НОВИ - НЕУПОТРЕБУВАНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ волнени Јамболии од ч...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:14ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

23 сеп 07:56Нови волнени неупотребувани кебиња

100% волна Нови неупотребувани кебиња. Едно со димензија 180 на 200...


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:42Два нови памучни чаршави со ластик

Нови 100% памучни жолти по боја долни чаршави со ластик на крајот. Ди...


300 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:29Нови материјал дамаск 4 м

Нов материјал дамаск 4мх160м неупотребуван со шара на цветови. Плус н...


400 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:20Нова постелнина единечна

Нова неупотребувана постелина . Долен чаршаф 180 на 200 и навлака за ...


300 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:13Ново неупотребувано дупло кебе

Неупотребувано ново дупло кебе Димензија 1.90 на 2 метри Турско прои...


450 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:04Нови дамаск салветки

9 салвети од материјал до поголема димензија и 6 салвети со вез. 320 ...


250 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:50Нова плишана за дома наметка

Нова неупотребувана за дома роба од квалитетен подебел плиш Големина ...


450 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 МКД
22 сеп 18:48Нови јоргани Симпо

Нови јоргани со 100% полненење синтетика. Дупла димензија.Еден 650 де...


650 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 МКД
22 сеп 18:41Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам