Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам нови јамболии од прва класа квалитетна волна

Продавам јамболии нови не употребени рачно изработени од прва класа в...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:47izrabotka I montaza na Zebra Mini Zebra I Rolo Zavesi

Rolo zebra mini zebra ekstra kvalitet


1 €
или предлог цена
Вчера 09:02Користена јамболија

Јамболијата е купена во Грција, користена но сочувана како нова, диме...


800 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:27Ukrasi za zid tkaeni

Prodavam dva, mashinski tkaeni, ukrasi za zid, germansko proizvodstvo...


1 €
или предлог цена
24 сеп 23:12jambolii

se prodavaat 2 dupli i 2 edinecni mashinsko tkaneni nekoristeni beli ...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:33НОВИ ЈАМБОЛИИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:42Јамболии - НОВИ

Единачни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани можат да с...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:39Prodavam jambolii nekoristeni

Prodavam jambolii nekoristeni dve krem boja 220*170cena 2000den za dv...


1 €
или предлог цена
15 сеп 22:59prodavam etno prekrivka

prodavam prekrivac dupli racna izrabotka etno stil.kontakt aleksandra...


800 МКД
или предлог цена
11 сеп 22:53Se prodavaat diftici/jambolii

Se prodavat diftici ne koristeni skoro novi crveni


1.000 €
или предлог цена
11 сеп 16:14Cergi batanii jorgani

Domasno proizvodstvo. Site se zdravi


500 МКД
или предлог цена
09 сеп 17:50Se prodava volna

Се продава не користена, зачувана и чиста волна. 7 кг бела и 2 кг црв...


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 19:26JAMBOLII

SE PRODAVAAT JAMBOLII RACNA IZRABOTKA GUSTO TKAENJE SO DOLGI RESI , N...


1.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:06Tenda nastresnica za terasa

Razlicni golemini na tendi vo 6 razlicni boi. sareni: zoltobela ,p...


9.500 МКД
или предлог цена
02 сеп 16:17Нови јамболии

Продавам нови јамболии,домашно производство. Прв сопственик Цена по ...


1 МКД
или предлог цена
01 сеп 20:35Јамболии нови во сите бои

Се продаваат нови дупли јамболии 20 броја во сите бои со најдобар ква...


2.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 01:46Јамболии (пар)

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ, ГО ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Половни (кор...


1.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 00:01БАМБУС ЗАВЕСИ ЗА ПРОЗОРИ И БАЛКОНИ!

⤵️НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА⤵️ 🏠Завеса Бамбус за прозори и балкони...


400 МКД
или предлог цена
28 авг 17:07Четка за чистење венецијански ролетни

Продавам 10 количини четки за чистење венецијански ролетни . samo ja...


220 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

24 авг 09:24Килим

Килим со димензии 1.5×2.5 супер сочуван како нов


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 авг 22:32Килим

Килим со димензии 1.5 ×2.5 супер сочуван како нов


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

20 авг 22:28Se prodavaat povejke raboti - pokujknina

Se prodavaat jambolii,vlezna drvena vrata so kasa,trosed i dve fotejl...


1 €
или предлог цена
17 авг 11:28Се продаваат две грчки јамболии (jambolii)

Се продаваат нови две грчки неупотребени јамболии 200x150


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

15 авг 11:01Se prodavat stazi..

Se prodavat 3 stazi, dimenziite gi imate na slika..


3.500 МКД
или предлог цена
14 авг 03:11Se prodavaat jambolii

Se prodavaat jambolii novi ne koristeni voopsto imame crveni i beli t...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 17:22Јамболии

Јамболии единечни и дупли бели и црвени грижливо чувани и третирани м...


По Договор
или предлог цена
01 јул 07:12ELEKTRICNO PERNICE - - - ELEKTRICNO PERNICE

Elektricno pernice Mnogu mek materijal Kako kebe So kabel za zagr...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

05 јун 09:38Дифтик

Се продава 1.70/2.20 добро сочуван


2.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:35Jambolii Јамболии

Prodavam 4 beli jambolii nekoristeni so dimenzija:210cm x 180cm


По Договор
или предлог цена
23 мај 13:47Vodootporno platno matrijal za tendi,cador , ceradi , tenda

Обнови си ја тендата / чадорот на време ! Материјали за чадори и те...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

16 мај 10:36Разни рачно плетени и везени

Продавам рачно плетени, везени и разни украсни чаршафи и прекривки за...


10 €
или предлог цена
15 мај 19:07Се продава јамбол

Се продава јамбол


800 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28milinja

milinja belo so pecurki 4 milinja 35x35 2 jastucinja 38x48 1 carsa...


600 МКД
или предлог цена
19 апр 17:44matrijali

zelen 8000 x 240 cvetovi 3400 x 110 crn 1500 x 110 teget 1400...


500 МКД
или предлог цена
19 апр 17:44Јамболии Jambolii

Се продава јамболија 100% чиста рунска волна,со димензии 220 на 180 ....


1 МКД
или предлог цена
17 апр 17:30prodavam pateki

prodavam persiski kilim i pateki povolno


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 21:23racno boeni carsavi(prekrivki) za masi

dobieni od sangaj kako mustri za prodazba vo makedonija


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Останато

12 апр 11:18Jambolii

Ne upotrebuvani 2x1.50m iramce 1 parce 3000 den 2x1.25m crveni 2 parc...


1 €
или предлог цена
12 апр 05:57Neisokisteni jambolii

Prodavam dve neiskoristeni jambolii


1 МКД
или предлог цена
08 апр 18:18Se prodavaat Jambolii Јамболија Jambol Jambolija

Се продаваат две јамболии 100% чиста волна Бела и Портокалова, 55e по...


55 €
или предлог цена
07 апр 11:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам