Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
443 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Argenta spanski plocki 1va klasa cena Ekstra!!!

Se prodavaat 1va klasa na Spanski plocki Argenta, Plockite se prod...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Плочки

Вчера 21:03Majstor za laminat / Мајстор за ламинат

Majstor za laminat / Мајстор за ламинат


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

Вчера 14:03Tri kilimi vo dobra sostojba

Se prodavaat tri kilimi vo dobra sostojba, dimenzii 220 x 153 196 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 09:32Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 06:43PARKET DARKO

Profesionalno mestenje struganje lakiranje na parket Mestenje lamina...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Паркет

01 фев 22:23Тепих

300X80


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

01 фев 21:18Теписи

2 тепиха 165x65 1 тепих 300x65 Сите со истиот дизајн. Волнени.


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

01 фев 21:18Се продава килим во добра зачувана состојба

Килим волнен со димензии 3.40 х 2.50 м


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

01 фев 19:42Se prodavaat dva tepisi

Tepisi kako novi 2.2x1.6 maliot 3x2 golemiot


1 МКД
или предлог цена
01 фев 17:05Se prodavaat tepih

Se prodavaat tepih


3.000 МКД
или предлог цена
01 фев 17:04tepih top zacuvan!!!

se prodava tepih dolzina 330cm sirina 248cm poveke info na mob0742202...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

01 фев 14:18ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ЛАМИНАТ

Вршиме монтажа на сите видови ламинат по поволна цена. 072-748-530


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Подна облога / Ламинат

01 фев 13:46Тепих 230x160

Тепих 230x160


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

01 фев 12:59синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:49Tepih tepik za detska soba

Dimenzi 235x149 cm Mnogu socuvan e


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 11:32Profesionalna montaza na ***LAMINAT***

Prodazba I Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,brzo I kva...


80 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Ламинат

01 фев 11:23Parket bukov nov ne koristen okolu 5 kvadrati ima

parketot e nov ne upotreben dimenzija ima na slikite 40x200


1 €
или предлог цена
01 фев 11:20TEPISI

Se prodavet 2 tepisi malku koristeni So dimenzi 200 × 120 Tepisite ...


1 €
или предлог цена
01 фев 10:24Теписи

Тепих 280 х 200 парче 1


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:06Ламинат, подлога и лајсни

Лице за контакт Бранко 071/293-184


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Подна облога / Ламинат

01 фев 07:35Antilopa krzno

Antilopa krzno od 14 antilopa srazmer 3metra za golem salon ili zid ...


1.050 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

31 јан 21:41Se prodavaat tepisi

Se prodavaat dva tepisi


1 €
или предлог цена
31 јан 21:30Prodavam nova pateka 446×80

Patekata e nova,voopšto neupotrebuvana. Dimenzii 446×80. 079245683


2.500 МКД
или предлог цена
31 јан 20:45Prodavam nov tepih 290×190

Tepihot e nov voopšto ne e upotreben. Si stoi spakuvan. Dimenzii idea...


2 €
или предлог цена
31 јан 20:45Prodazba na site tipovi na Lajsni

Продажба на сите модели на Лајсни од најразлични типови ( АЛУМИНИУМ /...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Плочки

31 јан 20:22Prodavame Aluminiumski,Inoksni i Pvc lajsni

Prodavame Aluminiumski,Inoksni,Pvc lajsni za Plocki,Laminati,Parketi ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Плочки

31 јан 20:21Lajsni Aluminiumski za Laminati,Parketi,Plocki

Prodavame Aluminiumski lajsni vo dezeni na laminatite za site nameni ...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Ламинат

31 јан 20:20Tepih od prirodno krzno nov

Prirodno krzno nov neupotreben dimenzii 3 x 2 metri


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

31 јан 18:44Montaza na laminat i lajsni

Montirame sekakvi modeli na laminatni podovi, kvalitet so garancija,...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Ламинат

31 јан 18:25Montaza na laminat

Profesionalna montaza na laminat, iskustvo preku 15god. Cenata za mon...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подна облога / Ламинат

31 јан 18:25ИКЕА килим од вистинска говедска кожа

Прекрасно парче килим кое совршено се вклопува во секој ентериер. Мод...


150 €
или предлог цена
31 јан 14:14Se prodavaat tepisi I stazi

Se prodavaat 2 tepisi I 2 stazi od turski proizvoditel. Istite se vo...


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
31 јан 13:53Tepisi, kilimi, stazi / Теписи, килими, стази

Се продаваат теписите и стазата на сликата. Димензии: - 140 х 250 - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

31 јан 13:19Prodavam persiski volnen kilim sočuvan

Prodam volnen, persiski kilim ,koristen, sočuvan e , najverojatno e s...


80 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
4.500 €
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

31 јан 12:17Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos

Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos Голем 250×350 Мал 200×290 ...


390 €
или предлог цена
31 јан 09:59LAMINAT NOV 8

Vrven kvalitet Germanski 8 ka debelina Nov e okolu 1200 - 1300 d...


850 МКД
или предлог цена
30 јан 20:20Se prodava tepih

Se prodava tepih socuvan


150 €
или предлог цена
30 јан 20:19Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 167*233, 1000 денари, 160*22...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 јан 19:50Tepisoni

Prodavam dva tepisoni mn. malce koristeni , vo odlicna sostojba, bez ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 јан 16:33Se prodavaat 2 tepisi, 2m x 3m

Se prodavaat 2 tepisi, 2 x 3, ekstra sochuvani.


5.000 МКД
или предлог цена
30 јан 15:11Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам