Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Паркетари Parket Don

Монтажа на секаков вид дрвен под паркет,таркет,ламинат. Стругање лак...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Паркет

Денес 13:00Промовирано

декинг даски за во двор и тераси

се продаваат нови декинг даски 130м2. димензии должина 4метри, ширина...


29 €
или предлог цена
Денес 09:47Промовирано

Prodavam tepih 200x300 cm malku koristen

Prodavam tepih 200 x 300 cm malku koristen vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
Денес 22:23Se prodavaat tri volneni kilimi

Se prodavaat tri volneni kilimi odlicno socuvani so dimenzii 3.25 x 2...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:59  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA TEPIH

Se prodava tepih 1.40x2.90m.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 15:49Tepih tepik za detska soba

Dimenzi 235x149 cm Mnogu socuvan e


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:48Tepisi (nekoristeni)

Tri zolti stazi - 1500 denari Plav tepih so cvet - 1200 den Tepis s...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:32Tepisi/tepisoni

Se prodava očuvan, ispran, 2x cca 3m tepih kako na slikata. Imame i d...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 09:22Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 100*300, стаза, 1.000 денари...


4.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Вчера 19:08Tepisi ekstra socuvani

Prodavam tepih, crno-bel socuvan, mnogu malku e koristen dimenzii 21...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 17:45TEPISI

Se prodavet 2 tepisi malku koristeni So dimenzi 200 × 120 Tepisite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:24ТЕПИСИ И ТЕПИСОНИ

,


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:21Тепих

Тепихот е со димензии 280 /200 како на сликите многу сочуван може дос...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:09Синтелони теписони патеки - стази

Синтелон 2 парчиња 2м на 3м ,теписони , патеки - стази во многу доб...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:07синтелон теписи патеки

во многу добра состојба


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:05синтелони теисони патеки

синтелон 2 парчиња 2м / 3м, за другото по договор


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:01Se prodavaat dva tepisi

Se prodavaat dva tepisi so dimenzii maliot 1.5x2.3m a golemiot 2x3m


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:17Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos

Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos Голем 250×350 Мал 200×290 ...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Вчера 10:49Tepisi novi 233 na 150

Cenata e za dvata .prodavaat dva novi tepiha tirkiz busavi kupeni od...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
30 сеп 20:23Продавам нов тепих и нова патека

Тепихот и патеката не се воопшто употребувани. Тепих 240×160 цена 250...


3.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:43Prodavam nova pateka

Cena 1500 denari 5×50 075 350 855


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:42Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:57TРАДИЦИОНАЛЕН ТУРСКИ ТЕПИХ ОД СВИЛА

TРАДИЦИОНАЛЕН ТУРСКИ ТЕПИХ, РАЧНО ИЗРАБОТЕН ОД СВИЛА. ОДЛИЧНО ЗАЧУВАН...


10.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:55Prodavam ubav i socuvan kako nov tepih

Prodavam skoro nov tepih poradi selenje.Tepihot se naoga vo Avtokoman...


900 МКД
или предлог цена
30 сеп 13:25Se prodavaat tepisi/теписи

Prodavam dva tepiha, belgiski, socuvani 185cm x 270cm, 3.000 den dvat...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 сеп 09:10Tepisi FANTASI

2Tepisi FANTASI 2×3 kako novi


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:32Тепих / Tepih

Продавам скоро нов тепих за детска соба. Димензии 170 х 120 см.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 сеп 07:26Tepih / Тепих

Продавам скоро нов тепих за детска соба. Димензии 170 х 120 см.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 сеп 07:26Детски тепих / Detski tepih

Продавам скоро нови теписи за детска соба. Димензии 170 х 120 см. Е...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

30 сеп 07:26Tepisi

Se prodavaat dve parcinja Ne mnogu koristeni, Iprani i sajuvani Po...


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 07:23Тепих теписон tepih tepison tepisoni

Тепих 3 x 4 m


2.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 20:38Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 05:35Tepisi 3 komada 250 eura

Tepisi 3 komada 250 eura


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
28 сеп 21:19Pateka

Pateka,dim 90×2.20


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:57Волнен тепих

Се продава волнен тепих 4х3 рачна изработка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

28 сеп 13:44Staza 2 50x60

Stazata e meka I ubava si dolzina 2 50 sirina 60 tel 070733773


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

28 сеп 10:40Prodavam volnen tepih

Prodavam volnen tepih so dimenzii 3x4 metri.Info na 078469476.


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

28 сеп 09:18Tepisi, kilimi, stazi / Теписи, килими, стази

Се продаваат теписите и стазата на сликата. Димензии: - 140 х 250 - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

27 сеп 17:19Se prodava tepison

Se prodava tepih so dimenzii 183x153cm. Lice za kontakt: Igor 075415...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

27 сеп 16:30Se prodavaat dva tepisoni vo besprekorna sostojba

Tepison vo besprekorna sostojba nikaden ne e skinati ili osteten se g...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 13:41tepison

prodavam tepison belgiski,mnogu jak materijal .rolnite se visoki 2m.d...


300 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:12Малку користен теписон 420х400cm / Tepison 420х400cm

Се продава теписон 420х400cm. Малку користен. Цена: 2000ден. Те...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
26 сеп 09:36Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам