Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 23:52Se prodavaat 2 tepisi

Se prodavaat 2 Tepisi koristeni 3 God bez nikakvi ostetuvanja Dimenz...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 22:43Се продава килим во добра зачувана состојба

Килим волнен со димензии 3.40 х 2.50 м


3.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

04 јун 18:38Се продава персиски килим рачно изработен

Се продава персиски килим, рачно изработен во Илинденка Крушево. Кили...


По Договор
или предлог цена
29 мај 18:41Antilopa krzno

Antilopa krzno od 14 antilopa srazmer 3metra za golem salon ili zid ...


1.050 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

29 мај 17:27Tkaeni kilimi so tradicionalna makedonska shara NOVI

ЦЕНА ПОВОЛНА! Се продаваат неупотребени стари македонски традицион...


По Договор
или предлог цена
23 мај 15:03KILIMI RAČNA IZRABOTKA

Kilimi račna izrabotka, dimenzija: 2.20 x 0.70(1kom) 1.80 x 0.45(4k...


3.999 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

20 мај 10:03prodavam kilim

Itno prodavam kilim svetlo zelena boja, malku koristen so dimenzii 25...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Килими

19 мај 13:38Prodavam kilim 2.4 × 4.0

Kilim dimenzija 2.4 × 3.6 .vo dobra sostojba kilimot e ispran masin...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

14 мај 11:30Prodavam nov kilim ..tepih

Prodavam volnen kilim racno izraboten...nov...dimenzii 1.56m na 2.25m...


2.300 МКД
или предлог цена
13 мај 22:48Килими од чиста волна

Килимите се нови, воопшто не се користени. Изработени се од чиста вол...


По Договор
или предлог цена
09 мај 21:04Prodavam tepisi

Socuvani malku korusteni tepisi 200*140 - - - 1500 den. 170*120 - -...


11.111 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

09 мај 19:38Prodavam batanii(kilimi)

Prodavam racno tkaeni batanii dupli 115×195, 145×210, 1000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 мај 21:10STARO KEBE DONESENA E OD SVAJCARIJA

SE PRODAVA STARO KEBE NOVA E NE KORISTENA m2.50 so 180 Dimenzija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 13:40prodavam kilim tepih racno raboten

prodavam indiski kilim 2.1 metar dijametar racno raboten ....materjal...


40 €
или предлог цена
21 апр 14:34Prodavam nova pateka 446×80

Se prodava nova pateka voopšto neupotrebuvana. Dinenzii 446×80 079245...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

09 апр 11:13Prodavam persiski volnen kilim sočuvan

Prodam volnen, persiski kilim ,koristen, sočuvan e , najverojatno e s...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

08 апр 22:52VOLNENI KILIMI OD KOZA I VOLNA

Kilimite se so razlicni dimenzii Od volna I koza kupeni od DIMKO MIT...


2.000 МКД
или предлог цена
03 апр 10:44Pirotski Kilim 2,00m x 2,80m

Pirotski kilim so takanarecena bosanska shara, golemina 2,00m x 2,80m...


200 €
или предлог цена
29 мар 08:42TEPISI KILIMI

Se prodavaat novi tepisi i stazi ,koristeni samo 3 meseci . Cena po d...


По Договор
или предлог цена
18 мар 17:18Tri kilimi vo dobra sostojba

Se prodavaat tri kilimi vo dobra sostojba, dimenzii 220 x 153 196 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

01 мар 08:12Se prodavaat tepisi

Se prodavaat dva tepisi


1 €
или предлог цена
11 фев 20:52Се продаваат ќилими некористени

Се продаваат ќилими некористени, старо производство од пред повеќе од...


100 €
или предлог цена
08 фев 16:51Novi kilimi racno tkaeni

Prodavam novi kilimi tkaeni racno


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подна облога / Килими

22 јан 18:23Tepison gumiran 6x4

Tepison, skoro nov. Koristen samo nekolku meseci vo baletsko studio ...


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

20 јан 11:37Se prodavaat dipli-cergi eftino

se prodavaat dipli-cergi domasno tkaeni so dolzini od 5 do 10 m. tel ...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:56PERSISKI KILIM

Prekrasen perisiski kilim, rachno tkaen, original donesen od Alzhir. ...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

08 дек 23:04Tepisi

Se prodava tepih so dimenzii 2 X 3 metri cena 3.000 denari i tepih s...


2.000 МКД
или предлог цена
01 дек 10:04Продавам 3 нови килими (дипли)!

Продавам 3 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетин...


450 МКД
или предлог цена
23 ное 15:16Prodavam Nov kilim Makedonski folklor

Se prodava Nov neotpakovan kilim, proizvod na Makedonski folklor, so ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

19 ное 16:22Kilim za detska soba

Prodavam kilim so Tom İ Ceri za detska soba Kako nov Mnogu malku e ...


2.700 МКД
или предлог цена
08 ное 09:59Volneni tepisi

Se prodavat volneni tepisi kako novi se so dimenzi: 2x3m , 1,6x2,3m i...


350 €
или предлог цена
23 окт 23:21prodavam volnen tepih

Cista volna,kvaliteten Dimenzii 320/240sm. 2000den. Kontakt 078297546


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

02 окт 12:48Se prodavat stazi i tepih (tepik, tepison)

Se prodavat stazi i tepih, socuvani ne se osteteni..Za cena, dimenzii...


7.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Подна облога / Килими

14 авг 03:11Polovni volneni persiski kilimi

Prodavam volneni persiski kilimi od 42000 cvora. Dimenzii 2x3 2kom.=...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Килими

02 авг 17:27se prodavat novi kilimi (dipli)

prodavam kilimi (dipli) stari pedesetina godini -nekoristeni. racno i...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Подна облога / Килими

23 јун 20:18stazi 4, sto se pravat tepih

stazi 4, sto se pravat tepih ako se spojat so konce, od volnica se...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Килими

04 мај 07:56Крзнени стази Krzneni stazi od Dimko Mitrev

Крзнените стази се од кожарата Димко Митрев,купени по нарачка.Има три...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31tepih volnen crem,tepih so cvet i tepison plav

Nema da pogresite. Se prodava odlicen tepih VOLNEN dimenzii 3,50x3.00...


4.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Подна облога / Килими

14 апр 12:33Tepisi

Tepisite se kako novi koristeni 1godina crniot e 1.45 na 2.35. 2000...


3.500 МКД
или предлог цена
12 фев 17:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам