Прилеп
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sprinter

Se prodava Mercedes sprinter 416.2002 god.so 23 sedista.mozi zamena z...


11 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 16:32Kombe

Ford tranzit 2006 god.plateno do registracija.


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 16:32Sprinter 316 maxi klima

Se prodava povekje vida na sprinter 313 2015 maxi klima ful 313 20...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 13:30Mercedes-Benz sprinter 416 316

Sprinter 416 maxii 120kw 163ps Klima Tempomat 2012godina euro 5 ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 13:29Mercedes sprinter 516 316

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god euro...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 13:29Mercedes-Benz sprinter 315 8+1 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER maxii 315cdi 8+1 orginal patnicko Na fizic...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 13:29FORD TRANSIT

BRANIK SPOJLER NOF ZA FORD TRANSIT OD NOVITE EKSTRA CENA


150 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 11:42Volkswagen T-5 Tdi 2009god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 Tdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:01Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:40Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 09:39Ford transit 2007g

Prodavam ford transit 2007g.2.2motor.63kw.88ks.kombeto e doneseno od ...


5.350 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 09:03Iveco Daily 2.8 35C13 Doka kombe kamion

Se prodava iveco 35c13 doka za 7 patnici plus tovaren prostor 3.5m i ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Денес 08:40kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 18:03Reno Master 2.5 2002. *Registrirano*

Se prodava Reno Master 2.5 dizel 2002godina, tovarno, Registrirano do...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 15:29Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:49Citroen Jumper 2.2

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 CITROEN JUMPER 2.2 ✅- Patničko 8+1 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:48Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:47Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 јун 12:02Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 јун 20:13reno trafic furgon so nosac za pvc ili staklo

se prodava vo dobra sostojba 2.0 diesel 43kw so nosac za staklo ilo p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 јун 20:12VW Crafter 2008 .KLIMA

Kamionceto e so plateni davacki so KLIMA ispravno.072 263 921


9.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 јун 10:54Mercedes Sprinter 311. 7 sedista

Kamionceto e doneseno od Austria so platena carina ispravno dolzina n...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 јун 10:54RENALUT MASTER. 2012 KLIMA

Kamionceto e doneseno so vozejne plateni davacki do registracija 2012...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

26 јун 10:54Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 јун 10:35VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јун 14:08VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јун 10:09VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јун 14:43Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

21 јун 23:25Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 21:57iveco frigo

iveco frigo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 21:57Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јун 15:06MERCEDES SPRINTER 515 CDI - DUPLAK - TERMOKING - 2008

KOMBETO E VO ODLICNA SOSTOJBA 2.2 MOTOR - 110 KW . SO REALNI KILOME...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00FORD TRANZIT CUSTOM - 2014 - TERMOKING - KAKO NOVI

Топ состојба!!! Не се увезени, имаме 2 исти.


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 13:00Menjac vito 4×4 115 i oatanato zglobovi

Menjac za vito 2006 115 reduktor zglobovi drzaci za na motor i kardan...


77 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

20 јун 12:09Vito 115 cdi 2007

Patnicko 8+1 sedista ima samo 5 orginal kilometraza od ch uvezeno eks...


7.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

20 јун 12:08Sedista za vito 2001 god trojka

Sedistatase ko novi trojka ima i 2 jka orginal.i poeqdinecni za ponof...


200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

20 јун 11:58Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 јун 10:40Zmaj 142

Se prodava kombajn Zmaj 142 vo odlicna sostojba spremen za zetva so s...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

19 јун 22:02Sprinter 516 maxii

Mercedes-Benz SPRINTER 516 Maxii 516 4600kg 💥KLIMA💥 2011god eur...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

16 јун 17:06Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам