Цела Македонија
                   
2686 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

PREVOZ SO KOMBE DO 3.600 KG

vrsime prevoz so kombe NIZ CELA MAKEDONIJA DOLZINA NA TOVAREN PROSTO...


15 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Комбиња

Денес 13:39Iveco 3.0 130kw rermoking 3.5 kombi kombe cdi vw pezo fiat

Koombeto e nosivost 3500kg 2009g termoking registrirano novi gumi mot...


9.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 13:17Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00PREVOZ SO PIKAP VOZIME NIZ CELA MKEDONIJA...

PREVOZ SO PIKAP MALO VOZILO...i Kombe i Kamion vrsime selidbi na st...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Се продаваат Mercedes Benz-Vito i Fiat-Scudo

Се продаваат следниве товарни возила: 1. Mercedes Benz-Vito, 2008-...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 13:00Se prodava Subaru

Subaru libero, 4x4 na bugarski tablicki, zelen karton, izvrsen tehnic...


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Комбиња

Денес 12:08  НОВ ОГЛАС

VW Transporter

Prodavam kombe VW Transporter 2008 God.neuvezeno so Termoking. Broj ...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 11:23Vito 2.3 d 96 termoking prva boja

Odlicna sostojba se prodava hitno ekstra cena na lice mesto voziloto ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 10:44Motor vito 2.3 d odlicen

Moze komplet so menjac i drugo se registrirano pali vozi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 10:43IVEKO

IVEKO 35S12 slep 2008godina so pominati 250000km napraveni site golem...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:33Iveko

Iveko 35S12 proizvedeno 2008god prva registracija 2009god doneseno od...


9.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 10:31Mercedes Viano V230 TD

Se prodava Mercedes Viano Vito V230 TD, 1997 god. Registrirano do 01...


2.100 €
или предлог цена
Пехчево / Берово

Комбиња

Денес 10:26  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 311 CDI

Se prodava Mercedes Sprinter 311 CDI 80 kw vo top sostojba registrira...


8.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.000 €
Струмица

Комбиња

Денес 10:24Citroen Berlingo 1.9d 51kw 2008g Neuvezeno KAKO NOVO!!!

Citroen Berlingo 1.9d 70hp 2008g Neuvezeno so 150.000km Kako Novo!!! ...


2.799 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 10:15  НОВ ОГЛАС

Peugeot Boxer 2.0 hdi

Prodavam kombe vo odlicna sostojba 075 432 644


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Денес 10:11Pikapi Yumpy 16 hdi,Combo13tdci-2006g,odlicni reg 3/2023

Citroen jumpy 2008g,motor perfekten 16 hdi,reg do 3/2023god,se vodi n...


11 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.899 €
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 09:34berlingo 2009g 16hdi so ladilnik-Top cena -2899e

proizveden 2008god kupen od avtonova 2009god ,motor 16hdi odlicen, sm...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:33FORD TRANSIT 2.2 DIZEL ODLICNA SOSTOJBA

❗❗❗NOVO❗❗❗ ❗❗❗NOVO❗❗❗ ❗❗❗NOVO❗❗❗ FORD TRANSIT 2.2 D 63 KW/85 ...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 09:31FORD TRANSIT 2012 GODINA 2.2 DIZEL KLIMA

❗❗❗NOVO❗❗❗ ❗❗❗NOVO❗❗❗ ❗❗❗NOVO❗❗❗ FORD TRANSIT 2.2 D 85 KW/115...


123 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 09:31CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

CRAFTER GODINA 2009 KM 189000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2050 NOSIV...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Денес 09:24MERCEDES SPRINTER 313 CDI

Se prodava Sprinter XL 313 Model Godina 2008 registiran cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:22FIAT DUCATO 2.3 JTD MOZE ZAMENA

FIAT DUCATO 2.3 JTD 🔝 UVOZ OD GERMANY 🇩🇪 PLATENI SITE DAVACKI DO...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:21MERCEDES SPRINTER 315 CDI

MERCEDES SPRINTER 315 CDI 🔝 GOD 2009 REGISTIRANO CELA GOD SERVISR...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 09:21Citroen Jumper 2.2 HDi,2011 god

Cotroen Jumper 2.2 HDI 74kw/101 ks 2011 god *Novi gumi *144.000...


9.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:21Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

Ford Transit 2.2 TdCi 2013 godina * Klima * Servisirano * 240.0...


11.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 09:21Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi najdobrite i najekonomicni dizel merced...


6.400 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:02Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:02Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:27Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:27Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 08:27VW T2 soobrakajna so prevod za Furgon

Se prodava soobrakajna so prevod za vw T2 Furgon 075225802


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Денес 08:04  НОВ ОГЛАС

Prodavam kia preggio patnicko 2000 god

Prodavam patnicko kombe kia preggio so 9 sedista se vozi so B kategor...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Комбиња

Денес 07:41  НОВ ОГЛАС

Crafter maxi

Crafter maxi frigo 2011 2.0 TDI 100kw 136 so klima 078246632 WhatsApp


12 €
или предлог цена
Кочани

Комбиња

Денес 07:36mercedes 207d

mercedes 207 d ispravno automatik novi gumi napred i zadni dobri nov ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 07:18Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 07:17Se prodava Ford Tranzit

Se prodava Ford Tranzit 2007 godiste, vo odlicna sostojba


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Денес 06:14FORD TRANZIT 2.2 dcdi

Voziloto e vo odlicna plateni se site davacki do registracija. 2009 ...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Денес 04:33Prodavam ford tranzit

Prodavam ford tranzit 2006 god, termoking,,vo mnogu dobra sostojba,...


4.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Денес 01:46Се продава Ford Transit 350 Termoking

250000 км реални 2010 година Може и само термо кингот да се продаде...


5.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 23:35trazit

ae prodava ford tranzit


1.900 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Комбиња

Вчера 23:28Страна 1 од 68

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам