Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZRABOTKA NA SAKSII ZARDINJERI

IZRABOTKA NA DRVENI SAKSII POSEKAKVA GOLEMINA I BOJA PO ZELBA 070 552...


25.463 €
или предлог цена
Вчера 09:18OGRADI drveni -kombinirani

izrabotuvame ogradi drveni i drvo metal po vasa zelba


По Договор
или предлог цена
23 сеп 22:40Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

18 сеп 10:49Daski za serviranje / Даски за сервирање

Рачно изработени даски за сервирање во различни големини и форми


1 €
или предлог цена
18 сеп 10:46Polica šank so osvetluvanje idealno za dnevna

Policata e kako nova, za poveke info : 070212898


3.900 МКД
или предлог цена
13 сеп 14:41Drveni skulpturi

Skulpturi za vo dvor od 50 do 100 eur zavisno od goleminata


100 €
или предлог цена
11 сеп 21:23drveni ogradi nastresnici i ukrasi

izrabotka na drveni dekorativni panelni ogradi ,,nastresnici ibunarci...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

10 сеп 22:40IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
05 сеп 09:34Drven cveknik/Дрвен цвеќник

Prekrasen ukras za vasiot dom. Racna izrabotena so pasija od mal bizn...


4.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 20:09Se prodava trkalo od kocija

Се продава автентично тркало од кочија. Тркалото е во одлична сост...


6.000 €
или предлог цена
28 авг 17:17Огледало со рамка од Ореово дрво

Димензии: 153цм / 64цм Рамката на огледалото е изработена од Ореово ...


12.000 МКД
или предлог цена
28 авг 13:39Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den

Ogledalo novo, namalena cena od 2900 na 2000 den Pisete mi na viber ...


2.000 МКД
или предлог цена
26 авг 12:15Bocva 350kg

Se prodava bocva drvena 350kg.


1 €
или предлог цена
23 авг 12:57Drvena kutija drvo

Dimenzii na drvenata kutija se naodjaat na slikite. Za podetalni info...


350 МКД
или предлог цена
20 авг 11:10Drveni ukrasi - Afrika

Prodavam interesni ukrasi za na polica i na zid, racna izrabotka od d...


1 €
или предлог цена
18 авг 17:37Bure Bar (225L)

Bure Bar


1 €
или предлог цена
17 авг 23:36Drveni feneri luster led svetlo drvo ukras letnikovec

Drveni feneri luster led svetlo drvo ukras letnikovec


1 МКД
или предлог цена
17 авг 20:12Zardinjeri i saksii po dimenzii po vas izbor za site informa

Zardinjeri i saksii po dimenzii po vas izbor za site informacii inbox...


По Договор
или предлог цена
09 авг 16:37Racno izraboteni brotcinja

Se prodavaat racno izraboteni brotcinja Pogodni za poklon, ukras na V...


1 €
или предлог цена
05 авг 08:59Bure i kaca

Prodavam Bure od hrast vo odlicna sostojba i kaca.


100 €
или предлог цена
21 јул 23:06Se prodavaat trkala of cheza

Se prodavaat 4 trkala od cheza. 7000denari edno trkalo. Telefon za ko...


28.000 МКД
или предлог цена
16 јул 18:27Stolna lamba

Prodavam stolna lamba racna izrabotka od dabovo drvo. Sijalicata svet...


1.500 МКД
или предлог цена
16 јул 17:42Сталажи/stalazi za cvekinja

Stalazite se kvalitetno izraboteni od borovo drvo, moze i po naracka ...


1.500 МКД
или предлог цена
09 јул 21:00drveni rakotvorbi -letnikovci, kuki, tend,i pergoli

izrbotka na sekakov vid drveni ukrasi i potrebi za vasite gradini dv...


По Договор
или предлог цена
08 јул 22:49преградни ѕидови од дрвени летвички

Дрвени летвички аплицирани на ѕид, шанк или како преграден ѕид даваат...


1 €
или предлог цена
07 јул 16:49Se prodavaat stalazi

Stalazi za doma i za vo grafin


1 €
или предлог цена
03 јул 22:48SE PRODAVAAT KUTII

kutii za seker brasno kafe sol itn.


1 €
или предлог цена
01 јул 01:14PRODAVAM DRVENA KOLA

Prodavam ukrasna drvena kola


1 МКД
или предлог цена
30 јун 22:40Cvekjarnici drveni od sopstveno proizvidstvo

Cvekjarnicite se napraveni so merak od chisto chamovo drvo za dekorac...


1 €
или предлог цена
07 јун 06:46kukjicka za sekakvi zivotinki

Se prodava kukjicka za sekakvi zivotinki ubavo socuvana merakliski mo...


1 €
или предлог цена
24 мај 15:50Vreteno

Rodajn/Vreteno staro poveke od 100godini.


250 €
или предлог цена
26 мар 19:05Ogledalo stilsko novo - 1500 den

Ogledalo stilsko novo Namalena cena na 1500den Pisete mi na viber ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 мар 08:43ДРВЕНО СРЦЕ DRVENO SRCE

СЕ ПРОДАВА Дрвени срца со димензија од 3 цм, пакувањето има 20 парч...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 23:46DASKI ZA SERVIRANJE

Izrabotuvam prodavam daski za serviranje racna izrabotka so vrven kv...


12.854 €
или предлог цена
31 јан 20:32Daski za Serviranje Даски за Сервирање

Daski za serviranje od bukovo drvo vo kruzna forma,dijametar 30cm. R...


По Договор
или предлог цена
14 дек 14:19Drvena dlaboka rezba

Drvena dlaboka rezba Visina 50cm Cena 5000 den


1 €
или предлог цена
12 дек 14:17GITARI ZA DEKORACIJA I PODAROK

Mini gitari za dekoracija i unikaten podarok od 500 do 800 den samost...


500 МКД
или предлог цена
06 дек 23:20ДРВЕН ВОЗ СО ДВА ВАГОНА

-Должина на еден вакон 55цм -Висина на еден вагон 40цм -Боја по избор...


3.500 МКД
или предлог цена
06 дек 17:54Krst so molitva

Krst so molitva razni dimenzi za na zid 31cm x 38cm 990 denari 38cm ...


990 МКД
или предлог цена
20 ное 19:05ДРВЕНИ ФЕНЕРИ DRVENI FENERI

Рачна изработка дрвени фенери. Димензии: 35х19х17см


650 МКД
или предлог цена
04 окт 18:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам