Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БЕКО

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БЕКО ЕВ 5600 МАШИНАТА Е ИСПРАВНА Д...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 23:55Masina za perenje gorenje

Masinata e ispravna samo lagerite bucat . Moze da se proba na lice m...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54Motor za masina za perenje

Motor za masina za perenje Qvatro


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35EL. MOTOR I PROGRAMATOR OD GORENJE MASINA

PRODAVAM EL MOTOR I PROGRAMATOR OD MASINA ZA PERENJE GORENJE INFORMA...


1.250 МКД
или предлог цена
Вчера 19:23Se prodava masina za perenje Kerting WK5061

Se prodava masina za perenje Kerting WK5061 Masinata e stara okolu 8 ...


2.900 МКД
или предлог цена
Вчера 13:53Beko masina 7kg

Masinata e vo ispravna sostojba se prodava poradi kupena pogolema mas...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:27Servisiranje masini za perenje alista ____servis

servisiranje na masini za perenje alista ...seervis za bela tehnika ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:51GORENJE Машина за перење so INOX kazan

Ispravna Kompletna so creva i kabel Kazanot e zamenet so prohromen...


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 20:37Masina za perenje Beko 6kg

Masina za perenje Beko 6kg ima garancija uste 4 godini kupena e na ...


10.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:34VAP ZA PERENJE AGROMAXX 250 BAR MOTORNI I ELEKTRICNI

FIRMATA Agro-Servis 2000 Negotino e zastapnik na firmata AGROMAXX MAS...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:02Masina za perenje Favorit - pod garancija

Favorit MP6102 Vo ekstra sostojba, malku koristena, kako nova Garan...


8.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 23:23Masina za perenje alista Gorenje

Продавам машина за перење алишта Gore je W72X2. Во одлична состојба ...


5.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:32FAVORIT MP5000 problem larger na Burbanl

drugo sve i ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:25Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 14:22Masini za perenje-frizider

Beko 7kg 5000den Beko pere sushi 8kg pere 5kg sushi 7000den Samsung...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 12:19Masina za perenje BEKO 7kg

Se prodava malku koristena masina za perenje Beko 7kg vo ekstra sost...


129 €
или предлог цена
25 сеп 11:50delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
25 сеп 10:55Lg 7 kg 10 godini garancija inverter

Prodavam lg mashina za perenje 7 kg so directdrive motor inverter ima...


300 €
или предлог цена
25 сеп 09:36Samsung mašina za perenje ališta (ošteteni lageri)

Se prodava mašina za perenje ališta, digitalna so ošteteni lageri, za...


50 €
или предлог цена
24 сеп 22:06SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:24POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:24PRODAVAM 5 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM 4 APARATI VO ODLICNA SOSTOJBA - MASINA ZA PERENJE SADOVI BO...


15.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 11:31SAMSUNG WF-B1256GW 6,2kg

SAMSUNG WF-B1256GW 6,2kg ispravna inf po 17 casot 077/733-053


7.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:50Машина за перење LG во одлична состојба

Машината нема ниту една маана, си функционира одлично Подлежи уште ...


7.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:04Sraro kupuvam

,stari peranli nàfteni friz. I dr.,besplatno cist "". ...


100 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:33КУПУВАМ МОТОР за перална BOSH WVT 1260

купувам електромотор со четкици за Машина за Перење и Сушење BOSH WV...


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 22:30ZASTEDETE PARI ZA PRASAK ZA PERENjE

Nemate potreba da kupuvate skapi prasaci za perenje na alista. Topka ...


300 МКД
или предлог цена
21 сеп 21:44Gorenje Mashina za Perenje 5kg

Polovna socuvana mashina za perene na gorenje cuvana na suvo mesto ne...


50 €
или предлог цена
21 сеп 20:43Ekstra masina za perenje

Odlicno socuvana super funkcionalna masina za perenje alista. Masinat...


7.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:12Indesit XWA 71252 7 кила

Исправна , пред една година винклован мотор, со забелешка што се гл...


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:46SAMSUNG NA DELOVI

Samsung ecobubble na delovi cela masina 100e


100 €
или предлог цена
19 сеп 20:53Masina za perenje alista

Retka antika: Masina za perenje na alista... Gorenje od 1980


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:32Машина за перење AEG

Машина за перење АЕГ германска, исправна, 2000 ден


2.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:37Машина за перење

Поради кородиран бубан машината не е во функција, другите делови се и...


1 €
или предлог цена
19 сеп 17:05МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ „ГОРЕЊЕ“

Продавам машина за перење „Горење“ за САМО 99 евра. Изгледа како нова...


99 €
или предлог цена
19 сеп 15:58Masina za perenje Gorenje

Se prodava masina za perenje Gorenje oslaben motor. Smenet bubanj . I...


1.800 МКД
или предлог цена
19 сеп 13:22Favorit masina za perenje

Vo ispravna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:03MOTOR ZA GORENJE PERALNA

Se prodavaat motor i kais za gorenje peralna model GORWAMAT 102 NW EX...


2.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:38МАШИНА за перење WHIRPOOL ширина 40cm, 5 литри

Продавам машина за перење Whirpool, 5 литри со димензии (ш-д-в) 40х6...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:40МАШИНА за перење Ei Ниш, тип S 2007

Продавам веш машина Ei Ниш, тип S 2007 - 5 кг алишта за перење -...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:35Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам