Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

masina za sadovi Beko

Se prodava masina za sadovi Beko


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:14Vgradna masina za sadovi Zanussi

Se prodava vgradna masina za mienje sadovi 45sm,za 9kompleti so 5prog...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:48Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje

Prodavam masini za mienje sadovi i za susenje alista doneseni od germ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:32Продавам машина за перење садови Беко

Продавам машина за перење садови во исправна состојба.


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

Poluvrgadliva masina za sadovi Bosch 60 ka

Prodavam kvalitetna poluvgradliva masina za sadovi Bosch vo odlicna s...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:30Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce Kupen pred 3 godini se prodava poradi pr...


30 сеп 22:06MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


8.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:46Masina za perenje, susara i detsko biro

Се продава машина за перење садови, сушара за алишта и биро за детска...


1 €
или предлог цена
30 сеп 13:00Се продава машина за миење садови

Машината е модел Quadro DW-E6013ST и е наменета за миење садови за 12...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:12Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


29 сеп 09:20Servisiranje na masici za perenje sadovi...servis

servis za mienje na sadovi...servis i na masini za perenje na alista,...


3 €
или предлог цена
27 сеп 10:51Bosh masina za sadovi nova

Prodavam nova Bosh masina za perenje sadovi , nikogash neupotrebena


9.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:26Itno prodavam Masina za perenje sadovi

Masina za perenje sadovi Gorenje,mnogu malku upotrebena,isto kako nov...


200 €
или предлог цена
21 сеп 17:48masina za sadovi

se prodava masina za sadovi 12 marka blomberg ,kompletno ispravna


4.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:53AEG MASINA ZA SADOVI

078299970


10.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 10:34ELEKTROLUX 45ka

Masinata nesto se poremeti se prodava kako neispravna


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:08Masina za sadovi

Masina za sadovi


8.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:35Masina za mienje sadovi

Prodavam mini masina za mienje sadovi marka KARAD 301A. Masinata e ...


2.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:37Продавам, цена по договор

Продавам, цена по договор


1 €
или предлог цена
11 сеп 09:27Masina za mienje sadovi

Masinata ima nekakov defekt so polnenje na voda. Mozno e da e problem...


50 €
или предлог цена
11 сеп 00:16Masina za sadovi Candy

Prodavam masina za sadovi 60 cm Model Candy CD 602 S Masinata e v...


6.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 13:13Masina so defekt pumpa

Prodavam masina za sadovi ili kupuvam cirkulaciona pumpa za nea. Povr...


1 €
или предлог цена
04 сеп 10:50Prodavam masina za sadovi BOSCH SRS4302

Prodavam retko koristena masina za sadovi BOSCH SRS4302 proizvedena v...


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
04 сеп 00:22МАШИНА ЗА САДОВИ

Се продава машина за садови ,,Tidy'' во супер состојба,не е користена...


10.000 МКД
или предлог цена
31 авг 22:46Beko

Ispravna za delovi. Ima problem samo so gumata ne lepi na masinata a ...


1.999 МКД
или предлог цена
23 авг 13:15MASINA ZA MIENJE SADOVI BEKO

Prodavam masina za mienje sadovi BEKO mnogu malku koristena za 12 oso...


10.000 МКД
или предлог цена
18 авг 19:07Gorenje odlicna

Auper


2.500 МКД
или предлог цена
16 авг 14:40Машина за садови IGNIS

Продавам машина за садови IGNIS, цена по договор.


1 €
или предлог цена
04 авг 18:45Masina za sadovi beko ispravna 3500den

Odlicna


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 10:50Prodavam ispravna masina Electrolux za lica

Продавам сочувана и функционална машина за садови Electrolux, 60cm.


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
01 авг 13:00Masina za mienje sadovi Beko

Se prodava masina za mienje sadovi Beko vo poluispravna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
24 јул 11:06BOSCH-MASINA ZA MIENJE SADOVI,MASINI ZA SADOVI

2 masini za mienje na sadovi BOSCH,belata funkcionira ,sivata ima ma...


12.000 МКД
или предлог цена
03 јул 13:41Neo masina. Za sadovi

Neo masina za sadovi polovna raboti ja prodavam. Imam Nova. Na poda...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јун 00:40Masina za sadovi BOSCH

Prodavam masina za perenje sadovi BOSCH ,masinata e solidno socuvana.


5.000 €
или предлог цена
22 јун 16:44Циркулациона пумпа Cirkulaciona pumpa

Cirkulaciona pumpa za masina za sadovi. Nova


3.900 МКД
или предлог цена
19 јун 17:11Продавам машина за садови Candy

продавам машина за садови Candy, малку употребена, исправна, може да ...


10.000 €
или предлог цена
26 мај 13:44Masina za minje na sadovi PHILIPS

Prodavam polovna masina za mienje na sadovi marka PHILIPS. Masinata e...


6.000 МКД
или предлог цена
09 мај 20:34GORENJE ГОРЕЊЕ МИЕЊЕ САДОВИVGRADNA MASINA ZA PERENJE SADOVI

GORENJE vgradna masina za perenje sadovi socuvano kompletno vo isprav...


1 €
или предлог цена
03 апр 13:56PUMPA ZA MASINA ZA PERENJE SADOVI

PRODAVAM PUMPA ZA MASINA ZA PERENJE SADOVI


20 €
или предлог цена
08 фев 15:13Se prodava Mashina za sadovi Beko

Mashinata e za sadovi Beko Kapacitet 14 seta A++ mashinata e vgradl...


4.000 МКД
или предлог цена
02 фев 21:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам