Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
340 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAMIN NA PELETI 10kw

KAMIN NA PELETI 10kw Mnogu malku koristen


480 €
или предлог цена
Денес 18:35Gorilnik - reso(горилник - решо) na plin(plinski) novi.

Resoata - Gorilnicite se novi,nekoristeni,2 modeli,edniot e za direkt...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:29  НОВ ОГЛАС

Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


240 €
или предлог цена
Денес 13:42Sporet

Se prodava sporet BEKO star 5 godini, funkcionalen vo odlicna sostojb...


5.000 €
или предлог цена
Денес 12:52  НОВ ОГЛАС

Pecka magma 7, kamin

Prodavam trajno zareca pecka magma 7. Vo odlicna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:42Sporeto na drva

Se prodavam sporeto na drva vo mnogu dobra sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:41servis na vgradlivi furni i plitni i sporeti

servis na vgradlivi furni plotni i sporeti servis za masini za b...


8 €
или предлог цена
Денес 10:51servisiranje na sporeti ......

servisiranje na sporeti vgradlivi furni i plotni


3 МКД
или предлог цена
Денес 10:51електричен шпорет elektricen sporet

ST sporet elektricen ispraven (osven dolniot greac na rernata) kupen ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:31METALEN SHPORET NA PLIN ZA RAZNA UPOTREBA

Prodavam metalen shporet na plin za razna upotreba Za Pecenje Piperki...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:14Шпорет мбс мини

Се продава мини шпорет мбс мини користен 1 недела уште под гаранција....


7.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Вчера 21:58SPORET kombinovan plin i struja

Prodavam BEKO kombinovan sporet na plin dve i dve ringli na struja..D...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:32Vgradna furna BEKO CIM 310000 TA

Prodavam koristena vgradna rerna BEKO CIM 310000 TA. Rernata e potpol...


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 04:11PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO KORISTEN EDNA GODINA. SPORETOT E VO ...


100 €
или предлог цена
24 сеп 20:12Spore Alfa Plam

Se prodava dobro socuvano spore Alfa Plam


200 €
или предлог цена
24 сеп 17:29Bitolski sporet bez mana

Se prodava bitolski spored ne osteten nikade relnata mu e zdrava i se...


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:28baram plotna za sporet ST pipo

Барам плотна за шпорет pipo. Можи од неисправен шпорет или цел компле...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 00:38Продавам шпорет Артур Мартин, prodavam sporet

Продавам шпорет Артур Мартин, Arthur Martin


1.800 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:28Novo spore kamin

Novo 300evra


300 €
или предлог цена
23 сеп 14:52Zepter indukciono resho

Se prodava resho od zepter


8.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:56Itno se prodava Sporet Gorenje

Sporet Gorenje vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
21 сеп 18:03VRGADNA PLOTNA NARDI PVL4EX

Se prodava vrgadna plotna NARDI model PVL4EX 6KW rabotat 2 od 4 g...


2.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:13Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:49Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:49Продавам бела техника

Продавам бела техника во исправна состојба: -телевизори -фрижидер ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:09Plotna vgradna zanussi

Ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:53Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
19 сеп 22:54МИНИ ШПОРЕТ МБС 3,6 кв

Продавам Мини Шпорет МБС Smederevac 3.6 кв , користен сосема малку ...


6.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:01Kombiniran Sporet "KONCAR"

Se prodava kombiniran sporet KONCAR vo potpolno ispravna sostojba.


3.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 14:01Se prodava mini sporet Sloboda

Se prodava mini sporet Sloboda ispravno 100% .Povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
18 сеп 11:10Elektricno spore ELEGANT

Se prodava elektricno spore Elegant vo ne ispravna sostojba. Ne prajk...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:07Sporet “Koncar” (шпорет spored shporet ringli rerna)

Sporet Koncar kompletno ispraven i socuvan so inoks plotna. So orig t...


4.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

16 сеп 00:45Врата за шпоретот беко

Стакло внатрешно 410/520


900 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:30Се продаваат механизми за шпорети

Се продаваат механизми за шпорети за врати и федери


1 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:29Се продава врата за кончар шпоред

Се продава врата за кончар шпоред


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:29Релна на плин

Се продава релна на плин во исправна состојба.


1.800 МКД
или предлог цена
13 сеп 13:51Shporet 070 220544

Shporet samo na 070 220544 Poradi rushenje se prodavaat i ALUMINIUMS...


123 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

12 сеп 19:09Vgradena rerna i plotna malku koristeni

Vgradena rerna i plotna malku koristeni Cena 7000den


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
12 сеп 08:31IKEA

Plinska vgradna plotna ispravna cena 4200 den 072 555 302


4.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 19:11Zanussi plotna / plin-gas

Se prodava nova plotna koja moze da se prikluci na plin gas cena. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

11 сеп 10:42Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам