Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Ispravna ,raboti besprekorno,toj koj ke ja kupi ke bide zadovolen i s...


1 €
или предлог цена
Денес 10:28SAMSUNG Mikrovalna,Nova

Mikrovalna nova SAMSUNG. Naselba Ilinden, mob.tel.077816268


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06servis za mikrobranovi

servis za mikrobranovi i bela tehnika


5 МКД
или предлог цена
Вчера 10:51SERVIS NA MIKROBRANOVI PECKI

Servisiranje na site vidovi mikrobranovi pecki, PROFESIONALNI, POLUPR...


1 €
или предлог цена
23 сеп 06:58Mikrobranova

prodavam ispravna mikrobranova


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:42Две микробранови печки CROWN SAMSUNG

Целосно исправни, користени само 4 години.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
22 сеп 17:39MIKROBRANOVA SAMSUNG

Se prodava potpolno ispravna i funkcionalna mikrobranova SAMSUNG


3.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 12:40Mikrobranova TOYOTOMI

Ispravna socuvana


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:54Се продава микробранова Favorit

Се продава микробранова Favorit MBP20 во исправна состојба. - Капа...


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:29MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skroz ispravna,ubava marka(nova košta nad 9000 den) i e malku koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:54MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skros ispravna.Malku kpristena.Kako nova e.Cenata na nova ovoj tip e ...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:04Miktobranova neupotrebuvana

Se prodava mikrobranova . Podiganje od mestoto na prodavacot Skopje-...


2.800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
3.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

10 сеп 17:31МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "NEO", 700W, 15 литри, КАКО НОВА

Се продава МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна сна...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:45Samsung G2736N

Ae prodava mikrobranova pecka Samsung G2736N si grill.


3.600 МКД
или предлог цена
08 сеп 10:31Menuvam mokrovalna za mini sporet

Menuvam dobro ocuvana mikrovalna samsung za mini sporet ( so rerna)


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

07 сеп 13:49MIDEA mikrobranova

Vo odlicna sostojba mnogu brza i efikasna za luge so brzo tempo na zi...


2.900 МКД
или предлог цена
03 сеп 09:04Hitno Evtino kvalitetna mini mikro pecka

Хитно Многу Евтино, поради селидба, квалитетна мини (35x35x35см) микр...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Микробранови

01 сеп 09:39Mokrobranova Samsung

Raboti ispravna go nema podmetniot tanjir


800 МКД
или предлог цена
30 авг 08:46MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

ISPRAVNA ,MALKU UPOTREBENA,EFTINA.CENATA NA NOVITE E 9000 DEN TEL.078...


2.500 МКД
или предлог цена
19 авг 21:22Mikro pecka, mikrobranova pecka

Daewoo


3.500 МКД
или предлог цена
19 авг 19:44MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

ISPRAVNA.NOVA E 9000 DEN.TEL.078 224 053


2.500 МКД
или предлог цена
19 авг 09:42MAX MM 720 CTB микробранова

Капацитет 20 литри Моќност 700w 5 нивоа на моќност Опција за одмр...


3.400 МКД
или предлог цена
16 авг 11:28МИКРОБРАНОВА

во одлична состојба може испорака по карго


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 13:04MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Ispravna vo se.Malku rabotena.Tel.078 224 053n novi se poveke od 9000...


2.500 МКД
или предлог цена
05 авг 07:30Samsung Mikrobranova

Pradavam mikrobranova marka Samsung,cena 3000 den ili zamena za mobil...


3.000 МКД
или предлог цена
10 јул 15:08Popravka na mikrobranovi

Поправка на микробранови печки кои искрат (се палат) во внатрешноста ...


По Договор
или предлог цена
06 јул 21:04Se prodava mikrovalna ciatronic austriska ispravna

Se prodava austriska mikrovalna ciatronic ispravna emajlot vnatre mal...


500 МКД
или предлог цена
17 апр 09:47Продавам НОВА ``LG``микробранова печка

Продавам НОВА НЕУПОТРЕБЕНА , ВО КУТИЈА микробранова печка, марка ``...


3.200 МКД
или предлог цена
13 фев 12:39Mikro branova

Mikroto e kako nova vo odlicna sostoba


1.000 МКД
или предлог цена
03 јан 17:31Конвектор за здрава храна на пареа

Конвекторот е ново,италијански квалитет.Цена 3500 ден. информации: 0...


3.500 МКД
или предлог цена
29 ное 18:13Micrbranovi i masini za perenje mozi za delovi

075 964 255


1 €
или предлог цена
05 ное 22:50Mikrobranova

Ispravana Tel.za kontakt 076 239 843


1.000 МКД
или предлог цена
30 окт 12:16Mikrobranovi pecki

Se prodavaat 2 mikrobranovi pecki, socuvani, ispravni, profesionalni ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 22:44Popravka na mikrobranova

Popravka na mikrobranovi pecki koi iskrat( se palat) vo vnatreshnosta...


По Договор
или предлог цена
06 јун 21:38се продава микробранова

Се продава микробранова печка многу малку користена, скоро нова. Цена...


1 МКД
или предлог цена
25 мај 23:48Mikrobr.2200den

Mikro bran. 2000 den.


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 20:34Микробранова печка

Бренд "Nova", 700W


2.000 МКД
или предлог цена
02 фев 11:21Polovna Mikrobranova EVTINO

Polovna mikrobranova kupena mnogu skapo i ne mnogu koristena davam ja...


1.200 МКД
или предлог цена
24 јан 16:14Se prodava mikrobranova pecka

Se prodava mikrobranova pecka vo odlicna sostojba.


1 €
или предлог цена
30 ное 21:22mikrobranova LG

funkionalna bez problem


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 09:16Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам