Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity

Se prodava kombiniran frizider marka Gorenje Simplicity - NO FROST ko...


13.000 МКД
или предлог цена
03 дек 18:02Промовирано

Продавам бојлер Горење

Продавам бојлер ,,Горење тики''80л.Користен 2 год.во викендица


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:30Prodavam Boljeri

Se prodavaat dva tipa na boljeri. (nisko montazen i visoko montazen) ...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:34Bojler 10 litri niskomontazen

Prodavam bojler 10 litri Niskomontazen 070340124


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 14:33  НОВ ОГЛАС

Bojler 10 litri niskomontazen

Prodavam bojler 10 litri Niskomontazen 070340124


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Вчера 14:32  НОВ ОГЛАС

Inoksen bojler 120 litri - horizontalen - NOV

Se prodava horizontalen bojler 120 litri * Kazan od INOKS - proizv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Bojleri Prohrom 100L I 10L.

Bojler prohrom - 100L. - 9000den. Bojler prohrom - 10L. - 4000den.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:34  НОВ ОГЛАС

30l Boljer

Se prodava 30L boljer Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:38БОЛЕР 80 Л

Бојлер 80 литри Треба да се исчисти и греач да се смени


1.500 МКД
или предлог цена
07 дек 17:26Se prodava kujnski bojler бојлер

Кончар 10L, класика. Исправен грејач и термостат. Високо монтажен. Е...


950 МКД
или предлог цена
07 дек 15:05Se prodava bojlerce za kujna od 10litri

Se prodava visoko montazno bojlerce od 10 litri ispravno


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

07 дек 12:11Itno prodavam termostat za bojler koncar

Itno prodavam ispraven termostat za bojler marka Koncar ne mnogu kori...


300 МКД
или предлог цена
06 дек 13:07SE PRODAVA MALO BOLJERCE 1OL PROHROM

SE PRODAVA MALO BOLJERCE 10L NISKOMOTAZNO KAZANOT E IZRABOTEN OD PR...


3.500 МКД
или предлог цена
06 дек 11:44Bojler Gorenje 80l - poloven

Bojler Gorenje poloven 80l, bez grejac Baraj na telefon 070/227855...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

06 дек 03:47Se prodava bojler Gorenje

Bojlerot e 80 L. poćna da kape , po edna kapka na 5 min.Kupiv nov. it...


600 МКД
или предлог цена
05 дек 13:18Kujnski bojler

Prodavam kujnsko bojlerce niskomontazno i uste edno visokomontazno D...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

04 дек 20:01Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
03 дек 16:34Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
03 дек 16:34Се продава Бојлер Кончар egv102

Бојлер за во кујна Кончар egv102 висока вградба. Целосно исправен


1.000 МКД
или предлог цена
03 дек 09:13Bojler na drva

Бојлерче од 25 литри. Може да се користи директно во кујна или во куп...


3.500 МКД
или предлог цена
02 дек 00:06Bojler Vaillant VIH 500

Se prodava dva bojleri so izmenuvac so kapacitet od 500litri so mozn...


120 €
или предлог цена
28 ное 14:52Bojleri

Prodavam dva kujnski bojleri LEOV vo ispravna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
28 ное 13:00Bojler HIT, so pancir creva komplet

Цената е фиксна Не се JАВУВАЈ ЗА ПОЕФТИНО ИНФО САМО НА ВИБЕР И ПО...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

28 ное 01:35Protocen bojler

Protocen bojler Vaillant ispraven tel.072252001


8.000 МКД
или предлог цена
27 ное 17:24Prodavam bojler leov

50l ispraven


3.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

26 ное 13:14Se prodava niskomontazen boljer za kujna

Poradi nekompatibilnost so chesmata se prodava nov nekoristen boljer ...


4.000 МКД
или предлог цена
24 ное 18:03Се продава бојлер

Се продава половен бојлер на Динамо Хит 80 литри..


2.000 МКД
или предлог цена
24 ное 15:30Ефтино, Бојлер DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
23 ное 17:41Bojler 10 l

Koristen bojler 10 l,spratna tabla so osiguraci i dva novi mikrofoni ...


1 €
или предлог цена
23 ное 10:48Protocen Boler 21kw

Se prodava protocen boler Simens 21kw ispraven ,koristen 2godini eden...


8.000 МКД
или предлог цена
22 ное 09:34Plinski bojler PROTOCEN LIAL 24kw 12L/min ekonomicen brz nov

ПРОТОЧНИ БОЈЛЕРИ НА ПЛИН 12ЛИТРИ ВО 1 МИН. НАЈ ЕКОНОМИЧНО,БЕЗБЕДНО...


9.750 МКД
или предлог цена
21 ное 11:14Plinski bojler lial kotli plinski bojleri Плински 16kw

Плински бојлер 📍16kw 📍12 месеци гаранција 📍 Карактеристики на...


7.750 МКД
или предлог цена
21 ное 11:13KOMBINIRAN BOJLER NA DRVA I NA STRUJA NOV

Se prodava kombiniran bojler na drva i na struja od 80 litri so emajl...


17.500 МКД
или предлог цена
21 ное 09:36Продавам бојлер 80л. Кончар

Продавам бојлер Кончар 80л., Исправен


1 €
или предлог цена
19 ное 11:02Protocen bojler Koncar 12KW

Prodava protocen bojler Koncar PEGV 12KW mn. malku koristen.


1 €
или предлог цена
19 ное 11:02Se prodava Kazan za bojler prohrom,

Kazan za bojler prohrom,so edna spirala.80 lit. 072 234 676


1 €
или предлог цена
18 ное 08:21BOJLER 100L INOX za solar i parno so 2 spirali

BOJLERI 100L INOX so 2 toploizmenuvaci (Bakarni cevki) za solar I p...


13.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

17 ное 08:59Boljer Koncar 10 litri Kako nov

Bojler za kujna koristen 2 meseci


2.000 МКД
или предлог цена
16 ное 20:01Se prodava bojler

Se prodava kuhinsko bojlerce Gorenje tiki 10 litri malku koristeno. C...


1.500 МКД
или предлог цена
16 ное 17:39BOLJER,BOJLER KONCAR 10L NM

Prodavam nisko montazno boljerce koncar od 10l Novo ne koristeno


2.800 МКД
или предлог цена
14 ное 13:08Комбиниран бојлер

Продавам половен комбиниран бојлер, 80 l, 3000 W.


6.500 МКД
или предлог цена
14 ное 11:17Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам