Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

APARAT ZA KAFE

Prodavam skoro nov maku koristen aparat za kafe so kapsuli. Aparatot...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:45  НОВ ОГЛАС

Kafe aparat *DELONGHI* donesen od Germanija

Aparatot e star 2 godini Koristen e mnogu malku samo za domasna upo...


249 €
или предлог цена
Вчера 08:08Kafemat Tchibo Cafissimo

Aparatot e kako nov i ispraven


1.700 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:34KAFEMAT SO MELNICA,ITALIJA,EFTINO

PROIZVODSTVO ITALIJA ,MNOGU EFTINO KAFEMATOT RABOTI PERFEKTNO AFTOM...


1 €
или предлог цена
25 сеп 14:13Krups Nescafe Dolce Golusto kafemat, aparat za kafe

Aparat za kafe Krups, na Nescafe Dolce Gusto, koristen 2 meseci


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:46Kafemat brio 250 expresso ekspreso kafemati zrno

Prodavam kafemat brio 250 , pravi odlicno kafe so besprekoren kvalite...


750 €
или предлог цена
23 сеп 18:33Melnica za kafe "Santos" +edna gratis

Melnica za kafe santos vo odlicna sostojba .so nea odi uste edna grat...


1 €
или предлог цена
23 сеп 12:04Hitno se prodavat aparati za kafe de longhi

se proadavt aparati za kafe de longhi eden od vodeckite brendovi.pogo...


1 €
или предлог цена
23 сеп 11:21Aparat za kafe VIVAX

Se prodsva cisto nov aparat za espresso VIVAX, aparatot e vo perfektn...


20 €
или предлог цена
22 сеп 09:42Se prodava Krups Nescafe dolce gusto aparat so ampuli

Se prodava Krups aparat za kafe so ampuli nescafe dolce gusto isprave...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
22 сеп 09:23Saeco kafeaparat kafemat

Kafematot e ispraven so sopstvena melnica


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:40Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
21 сеп 12:07APARAT ZA KAFE - KAFEMAT - SAECO - DELONGHI

Se prodavaat vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
21 сеп 07:42Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
21 сеп 07:32Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 18:28Kafemati

Info na:070349359


100 €
или предлог цена
20 сеп 14:10Aparat za kafe Simens

Prodavam aparat za espreso i kafe so vgradena melnica


5.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:42Philips Series 3000 aparat za kafe

Se prodava aparat za kafe marka Philips.Za informacii NAUM 070/329-244


10.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 09:03Kafemat za espreso/makijato

Se prodava odlicno socuvan i mnogu malku koristen kafemat Muhler za e...


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 07:49Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 21:29KafeMat EASY SegaFredo

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado....


300 €
или предлог цена
19 сеп 15:49Se prodava kafe aparat/kafemat SAECO

Se prodava kafemat SAECO,so sopstvena melnica. kafematot e vo odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:19Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


3.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 13:09Kafemat

Dolce gusto krups prodavam malku koristen kontakt telefon 078252566


50 €
или предлог цена
18 сеп 01:26KAFEMAT DOLCE GUSTO - KRUPS

kafemat Dolce Gusto max socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:08Delicio, aparat za espresso, retro modelce

Ispravna sostojba


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
16 сеп 07:48Kafemat Muhler - Кафемат - НОВИ - 1 година гаранција

1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ☕️ Започнете го денот со омиленото кафе приготвен...


3.899 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:01Segafredo Espresso 1

Prodavam odlicno socuvana Segafredo CoffeeSystem Espresso 1. Koriste...


3.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 01:30Aparat za espreso Krups XP320830 1.5l 15Bar

Се продава Апарат за еспресо KRUPS, купен пред 1 година од Нептун. Ма...


4.400 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:42Кафемат за турско кафе BEKO BKK2300W, 670W, бел

Продавам кафемат за турско кафе купен од Нептун пред 6 месеци. Гаран...


3.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:42Lavazza Jolie

Lavazza Jolie Neotpakuvan so 45 kafinja Gratis


5.500 МКД
или предлог цена
13 сеп 08:48POLU PROFESIONALEN KAFEMAT,JURA,EFTINO

Prodavam kafemat jura,stoen ,malce KORISTEN VO APARTMAN SAMO leto. M...


1 €
или предлог цена
13 сеп 00:04Nespresso Kafemat Siemens (kapsuli)

Prodavam odlicen Nespresso Kafemat na Siemens maksimalno socuvan. Kaf...


2.399 МКД
или предлог цена
12 сеп 21:51Illy kafemat

Se prodava illy kafemat mnogu malku koristen i poradi toa i se prodav...


5.300 МКД
или предлог цена
12 сеп 10:57Продавам кафемат Krups со капсули

Продавам кафемат со Dolce Gusto капсули од брендот Krups. Кафематот р...


4.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 23:23Espresso Kafemat Hausberg NOV

Prodavam Espresso Kafemat Hausberg Nov So Garancija 2 godini


2.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:25Se prodava aparat za kafe Saeco Poemia

Se prodava aparat za kafe Saeco Poemia, vo odlicna sostojba.


4.200 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:09Se prodavaat 3 Nescafe Dolce Gusto kafemati

Se prodavaat 3 Nescafe Dolce Gusto kafemati, kako novi, so kutija. Ce...


2.700 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:02Кафемати TASSIMO happy

Кафемати TASSIMO happy -производство Bosch Цена 4500 денари Те...


4.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 12:09Aparat za krofni Nov

Nov neotvoren i nekoristen Pece od dvete strani


1.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 12:43Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам