Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOKOVNIK NA PAREA

SOKOVNIK NA PAREA METALEC


По Договор
или предлог цена
24 сеп 12:54Blender, Sokovnik Tefal / Friteza, Air Fryer Pro Delimano

Novi nekoristeni .. 4000 denari.. Blender / Sokovnik Tefal BL435831.....


4.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:36KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA

KUPUVAM SOKOVNIK NA PAREA. DA BIDE SAMO NOV I NEUPOTREBUVAN. KAKO NA ...


15 €
или предлог цена
24 сеп 10:51Соковник

Се продава соковник марка Max.


1.900 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Блендер

Се продава блендер.


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 19:35Sokovnik

Se prodava Power Juicer ispraven I mnogu malku koristen


3.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:59Delimano sokovnik

Se prodava malku koristen Delimano Fusion Juicer


3.500 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49Muljac muljaca grozje rakija melenje

Prodavam muljaca od ponovite stara 2 godini so plasticni valjaci sto ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
8.000 МКД
17 сеп 16:57Продавам блендер

Блендер Холандски, малку употребуван, со сите функции, прави супи, ше...


1 €
или предлог цена
16 сеп 14:30Blender PHILIPS + 10 Dodatoci

Prodavam blender marka Philips vo super sostojba so + 10 dodatoci i +...


1.300 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
1.700 МКД
16 сеп 08:22Beko Robokit 2154 Food Processor

Beko Robokit 2154 Food Processor Миксер Блендер Соковник Сецко ит...


3.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:27Nov sokovnik

Prodavam nov sokovnik, ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:43SHAKE & TAKE

NOV SHAKE & TAKE BLENDER


800 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:58NOV Sokovnik Rohnson

Prodavam nov ne koristen voopsto sokovnik Rohnson ne e uklucen ni ed...


3.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:28Електрична цедалка Delimano

Се продава електрична цедалка Delimano 800ml во исправна состојба.


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 20:11Blender Nov

Racen Blender nov germanski Viber - 00306999510972


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:06Соковник PHILIPS HR1855/70, 700W, 2l

Соковник Моќност:700W Капацитет на сад:2L Сад за отпадоци 1 брзин...


2.500 МКД
или предлог цена
18 авг 13:10Blender sokovnik

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
13 авг 10:09Delovi za nutri bulet practic

Sirinata e vo sijametar od 8.5cm Ili za nutri bullet ili za nutri p...


10 €
или предлог цена
11 авг 01:55Sokovnik BOSCH

Prodavam sokovnik BOSCH ispraven malku koristen. Kontak na VIBER ili ...


50 €
или предлог цена
10 авг 13:55Sokovnik

Prodavam socuvan Power Juicer


3.300 МКД
или предлог цена
02 авг 13:59KVALITETEN BLENDER

Nov blender SOKANY Tel 075 248 405


1.200 МКД
или предлог цена
21 јул 09:28Noz za nutribulet

Extractor Blade for Nutribullet


1.200 МКД
или предлог цена
21 јул 09:26NOV SILEN BLENDER

Nov blender Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
24 јун 18:02Nov Sinbo blender

Nov neotvoren Brend Sinbo Prakam so kargo I aparat za krofni nov n...


1.700 МКД
или предлог цена
22 јун 13:25Mikser Sokovnik Frutimiks

Продавам Миксер соковник фрутимикс од Микрон, Прилеп. Со двојна функц...


1.300 МКД
или предлог цена
12 јун 20:51Соковник/ Sokovnik Bosch

Продавам соковник Bosch, користен вкупно 2 пати, во беспрекорна состо...


3.500 МКД
или предлог цена
12 јун 20:28Sokovnik Filips 220w

Sokovnik Filips 220w Odlicno Socuvan Mnogu Malce Koristen


2.700 МКД
или предлог цена
03 јун 05:53NOV BLENDER

NOV BLENDER Tel. 071 264 065


800 МКД
или предлог цена
16 мај 08:51Sokovnik Fabbygo NOV

Se prodava NOV sokovnik Fabbygo so 1 godina garancija (garancijata va...


2.600 МКД
или предлог цена
11 мај 12:36SHAKE & TAKE 3

Nov blender Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
19 апр 09:40СОКОВНИК НА ПАРЕА

КУПУВАМ СОКОВНИК НА ПАРЕА КАКО НА СЛИКАТА


1 €
или предлог цена
04 апр 12:47Nutribulet NOV od TOP SHOP

Nov neotvoren nutribulet od top shopW


1 МКД
или предлог цена
26 мар 09:07Nov Nutribulet od top shop

Nov Nutribulet Od top shop Zapakuvan neotvoren Prakam so kargo ...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мар 00:43Novv Sinbo blender

Nov neotpakuvan blender Pogoden i za poklon Sinbo poznat brend supe...


2.500 МКД
или предлог цена
24 мар 14:06Sokovnik Gorenje

Prodavam sokovnik Gorenje -Juicer JC 900E, 2-3 pati upotreben.


3.000 МКД
или предлог цена
08 мар 08:59Sokovnik

Malku koristen


1.000 МКД
или предлог цена
18 фев 19:36PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI

ZUMOVAL PROFESIONALNA MASINA ZA CEDENI SOKOVI POGODNA ZA KAFICI ,REST...


2.200 €
или предлог цена
01 фев 08:49Prodavam nov Delimano dodatok za blendiranje!

Prodavam nov neupotreben Delimano staklen sad za blendiranje namenet ...


1.000 МКД
или предлог цена
05 јан 20:43sokovnik

prodavam sokovnik Philips za bistar sok. ostatokot od ovosjeto se kor...


3.000 МКД
или предлог цена
21 дек 22:12Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам