Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
109 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT

Se prodava MASINA ZA SIENJE BAGAT. Masinata za sienje e vo besprekorn...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Masinki za sisanje WHAL, GRUNDIG, MOSER

Prodavam masinki za sisanje marka WHAL, Grundig, Moser. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:29Bagat Visnja NOVA,masina za sienje i vezenje

Masina za sienje,vezenje i pletenje Bagat Visnja tip 706.Nova samo pr...


119 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
150 €
Вчера 10:44PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE

PRODAZBA SERVIS ZAMENA ODKUP NA MASINI ZA SIENJE JADRANKA ANA DANICA ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:44Se prodava Bagat Maina za Sienje

Ispravna ne koristena mnogu


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06Багат машина за шиење / Bagat masina za sienje

Се продава Багат машина за шиење.


5.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:56BAGAT DANICA

Masinata e ispravna komplet so pedala i kufer


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
25 сеп 10:29Masini za sienje Bagat

Masini za sienje bagat mnogu socuvani,malku upotrebuvani. 6000 den. ...


100 €
или предлог цена
23 сеп 12:37Sienje bagat klasika

Ispravna Stara masina za siejne rabotit ko sat za domasni upotrebi i ...


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 16:54Машина за шиење (Masina za sienje) Bagat Zadar

Машината е функционална и не е користена 30 години што значи дека е к...


50 €
или предлог цена
21 сеп 16:06Se prodava masina za sienje Bagat Ana

Povekje info na brojot +389 78672234


По Договор
или предлог цена
20 сеп 15:40Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:57Продавам машина за шиење

--- Продавам машина за шиење Csepel 30 ( на сликите ). --- Цена 3000 ...


3.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:15Masina za sijanje UNION

Prodavam masina za sijanje UNION celosna ispravna so se kutija


6.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:30Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


100 €
или предлог цена
17 сеп 19:00Masina za sienje ,Машина за шиење SINGER

Prodavam masina za sienje SINGER


200 €
или предлог цена
14 сеп 19:14HIT !!! NOVO !!! Mini multifunkcionalna masina za sienje

Model FHSM 505 Ova e idealna masina za sienje za domasna upotreba......


3.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:51BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:07Akcija na masini za sienje

ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ 1 година гаранција ( ограничена колич...


6.999 МКД
или предлог цена
09 сеп 12:26Masina za sienje-Bagat Jadranka

Masina za sienje-Bagat Jadranka,mnogu malku koristena. Vo odlucna sos...


5.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 06:55Bagat 555 super slavica

Bagat 555 super slavica ispravna Branko 076404423


1 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:51Singer masina za sienje

Се продава Сингер машина за шиење. Singer mashina za shienje


100 €
или предлог цена
04 сеп 18:21Prodavam bagat mašina

Prodavam bagat mašina za šienje za delovi . Cena po dogovor.


800 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:39Masina za sienje(shienje)UNION

078314347 078314347


По Договор
или предлог цена
01 сеп 12:43MASINA ZA SIENJE SINGER

Barajte samo na 078397035 Slavica


По Договор
или предлог цена
30 авг 16:57prodavam masina za siene

masina za siene raboti


1 МКД
или предлог цена
28 авг 09:03Komoda so masina za sienje

Se prodava komoda so masina za sienje BAGAT 555 ispravna. Samo na ov...


150 €
или предлог цена
22 авг 17:24Se prodava masina za sienje stara

masina za sienje br za kontak070473585


60 €
или предлог цена
17 авг 21:00BAGAT masina za sienje

Se prodava mnogu socuvana masina za sienje BAGAT, extra povolno cena ...


1 €
или предлог цена
17 авг 20:31MASINI ZA SIENJE KUPUVAM

077 560 008


По Договор
или предлог цена
14 авг 13:36Se prodava Višnja Bagat

Se prodava vo dobra sostojba stara 12 god


7.000 МКД
или предлог цена
12 авг 12:28Машина за шиење Bagat

Се продава машина за шиење Bagat-Jadranka.Во исправна состојба и е мн...


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 18:37Mini masina za sienje

Мини машината за шиење нуди двојни конци и совршена контрола на точки...


999 МКД
или предлог цена
08 авг 11:54Se prodava

Se prodava


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:43Машина за шиење БАГАТ

30 god. не е користена


5.000 МКД
или предлог цена
17 јул 22:03Masina Jadranka so motor

Ispravna masina za sienje. Info na tel. 075712040


4.500 МКД
или предлог цена
17 јул 13:02Продавам машина за шиење Ружа Степ Електроник Багат

Продавам машина за шиење Ружа Степ Електроник Багат .


15.000 МКД
или предлог цена
13 јул 14:47Bagat Jadranka Masina za Sienje

Bagat Jadranka masina za sienje so zelezno postolje


3.000 МКД
или предлог цена
08 јул 17:02Машина за шиење Багат Јадранка / Bagat Jadranka

Се продава машина за шиење БАГАТ Јадранка, со кабина - маса за шиење


По Договор
или предлог цена
01 јул 11:09Машина за шиење (Bagat Jadranka)

Се продава машина за шиење (Bagat Jadranka) одлично зачувана, многу м...


1 МКД
или предлог цена
29 јун 11:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам