Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Frizider Beko

Frizider Beko No frost 500 l - kombiniran so despanzer za voda. Dimen...


19.000 МКД
или предлог цена
24 ное 02:01Промовирано

Aparat za secenje

Se prodava nov neupotreben aparat za secenje na meso i leb


Вчера 19:41АПАРАТ ЗА СЕЧЕЊЕ НА ОВОШЈЕ, ЗЕЛЕНЧУК, СУВОМЕСНАТИ

***** ИНФОРМАЦИИ ИСКЛУЧИВО НА ТЕЛЕФОН - 077 730 083 ***** . Малку...


1.500 МКД
или предлог цена
01 дек 14:27Secko

Prodavam 2 novi secka : Beloto 300den Zelenoto 500den Ne se koristeni...


26 ное 08:26Masina za seckanje

Masina za seckanje meso ovosje zelencuk i drugo racna ne e na struja ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 ное 07:34Motorna pila-motorka-Dolmar 123

Motorka Sans Dolmar 123 Original Germanska


04 ное 10:09Продавам машинка за сецкање

Продавам машинка за сецкање


600 МКД
или предлог цена
24 окт 13:12MASINA ZA SECKANJE

Se prodava malku upotrebuvana masina za seckanje suvomesnato,kaskaval...


1.300 МКД
или предлог цена
19 окт 21:35Masina za secenje suvomesnato GORENJE

Se prodava masina za secenje suvomesnato marka GORENJE - slovenska vo...


11 окт 19:07Masina za jufki Atlas

Masinkata e vo odlicna sostojba komplet so site dela, funkcionira 100...


1.200 МКД
или предлог цена
28 сеп 19:36PHILIPS VIVA SaladMaker - HR1388

Philips сецко/ренде за салати и зимница. 200W, 6 диска за сецкање/рен...


3.650 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:49kujnska masina za secenje

proizvod Gorenje


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:09Мултифункционално електрично сецко-ренде

Electric food slicer Camry CR 4804 Multifunctional electric food sl...


27 јун 13:49Prodavam kujnski robot

Prodavam kujnski robot 1500 den. Tel 070 233 509


1.500 МКД
или предлог цена
16 апр 19:41Апарат за вакумирање и пакување храна

Апарат за вакумирање и пакување храна Компактен вакумски систем за з...


1.599 МКД
или предлог цена
02 јан 19:01Vacsy multisecko

se prodava komplet Vacsy multisecko, racen mikser, cedalka za sok, za...


2.500 €
или предлог цена
21 дек 22:17Cirkular

Trofazen cirkular za sečenje i razbicuvanje na gredu i letvi i dr


250 €
или предлог цена
20 апр 19:28Masina za secenje ( ovosje , zalencuk,salama itn)

0038970530416 004369910390818 viber whatsaap


19 апр 12:35Secenie salama ili kaskaval .....

0038970530416 004369910390818 viber whatsaap


19 апр 12:30Ubodni pili

Hitachi. Bleck decker


20 мар 18:11Апарат за лупење Компир и Јаболка

Автоматски апарат на батерии за лупење Компир и Јаболка.


500 МКД
или предлог цена
20 дек 19:02Brusalica (Soma-DI) vo odlicna sostojba odlicno socuvana

Brusalicata e odlicno socuvana vo odlicna sostojba ednas koristena ce...


По Договор
или предлог цена
20 јан 00:34Maschina za secenje na suvomesni proizvodi

Maschina za secenje na suvomesni proizvodi i kaschkaval


500 €
или предлог цена
20 јун 14:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам