Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

termo pecka

se prodava termo pecka 3kw. vo ispravna sostojba. info na 075 555 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Денес 11:48se prodavaat termo pecka

se prodavaat termo pecka elind 3, dve kvarcni pecki i televizor filip...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

Delimano Kitchen Robot Deluxe

So vkluceni dodatoci, prikazani na slikite. Se prodava se zaedno, voo...


15.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:31Плинско решо и две боци од 3л

Продавам плинско решо со боца 3л. поврзано комплет и уште една боца с...


3.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 23:37APARAT ZA LEMENJE KESI

PRODAVAM MALKU KORISTEN GORENJE


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:39PRODAVAM DEL.ZA MAS.ZA PERENJE GORENJE,BEKO,FAVORIT,SIEMENS

Prodavam Programatori,Motori,Elektronika za Masini za perenje Gorenje...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:45Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
18 сеп 10:34Mesalki za ajvar

Контакт телефон: 076 376 138 Мешалки за ајвар. Мешалките се прилагоду...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 15:21gorilnik plinski

gusan dijametar170mm 12kwcena1800 072 555 302


30 €
или предлог цена
11 сеп 19:10Bojler Protocna cesma boljer 3kW -Instant topla voda - Novi

Prodavam novi cesmi protocen boljer Materijal INOX Snaga 3 kilowat...


2.200 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:15MATRIX elektricna tava za przenje

ITNO !!! Se prodava Matrix električna tava za prženje, nova nekoriste...


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:48Prodavam masina za sisanje ograda

Prodavam masina za sisanje ograda na benzin kako nova


1 €
или предлог цена
06 сеп 15:08PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

05 сеп 11:45Ultrazvucen aparat za perenje

Нов,некористен,донесен од Германија(правен за Германски пазар) Апарат...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

01 сеп 10:02Se prodava masinka za melenje domat

Masinkata e nekoristena. Donesena e od Germanja.


3.000 МКД
или предлог цена
29 авг 17:27Plinska Boca

Plincka boca 2 lit


700 МКД
или предлог цена
26 авг 19:32Продавам Delimano 18 in 1 Multi cooker и Delimano Cooker

Продавам многу малку користени: - Delimano 18 in 1 Multi cooker -350...


3.500 МКД
или предлог цена
18 авг 21:10OTKUP !!! masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika

masini frizideri sporeti i dr se.od bela tehnika mozi i drugo da.se...


123 €
или предлог цена
17 авг 21:26CIRKULAR 2.2KW

Prodavam trofazen cirkular 2.2kw na postolje vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
17 авг 10:24Masina za pravenje mraz

Mraz


1 €
или предлог цена
10 авг 01:17Racen paser delimano joy

Delimano Joy blender nov neupotreben


1 €
или предлог цена
01 авг 22:39Aparat za palacinki

Max aparat za palacinki nov neotpakuvan


1 €
или предлог цена
01 авг 22:39Air Fryer SilverCrest 10L

Nov,10L Cenata e fiksna!


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 10:33Prodavam aparat za pravenje kolacinja CORAL

Prodavam aparat za pravenje mafini / kolacinja. *Aparatot e nov ne e...


1 МКД
или предлог цена
31 јул 14:40DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
30 јул 08:20Овлажнувач Philips Humidifer HU4813

Се продава Philips Humidifer HU4813 Овлажнувачот e одлична состојба и...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

26 јул 18:05PARKSIDE Shtrafilica

Nova PARKSIDE komplet BEZ BATERIJA


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

20 јул 22:03BWT Severin Filter Bokal

Prodavam nov nekoristen bokal za filtriranje na voda.


4.000 МКД
или предлог цена
18 јул 19:34Диспанзери за вода (Апарат за вода)

Со помош на овој апарат добивате ладна вода на 5 степени и топла вода...


8.490 МКД
или предлог цена
11 јул 18:18Digitalen kujnski termometar za voda, mleko, kafe, čaj, supa

Ovoj digitalen termometar vo stil na penkalo se karakterizira so pove...


350 МКД
или предлог цена
10 јул 11:12се продаваат комплет ножици

се продаваат комплет ножици нови многу квалитетни цел комплет цена ...


200 МКД
или предлог цена
05 јул 14:32Boca za vozduh

Se prodavat moze i zamena


750 МКД
или предлог цена
01 јул 13:39PLINSKA BOCA 60 litri

PLINSKA BOCA 60 litri


60 €
или предлог цена
30 јун 16:11Elektricna cetka

Elektricna cetka


890 МКД
или предлог цена
27 јун 17:04Платно за рото пегла (ваљак) Valjak za peglanje

Нудиме платна за сите видови рото пегли -Ваљци за пеглање.За домашна ...


990 МКД
или предлог цена
27 јун 12:29delovi i servis za bela tehnika

delovi novi i polovni za bela tenkia i servis za bela tehnika


1 €
или предлог цена
25 јун 22:29Продавам Pest reject

Продавам Pest reject. Нема повеќе да имате во вашиот дом лебарки, мра...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

17 јун 09:17Otvarac za vino

Atelier otvarac za vino so boca pod pritisok


800 МКД
или предлог цена
11 јун 13:23Postolje za kukni aparati

Mnogu prakticno,se montira i mozete da si gi podignete kuknite aparat...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:03Апарати за домаќонство

Се продава сет на апарати за домаќинство 1. Електричен радијатор-кор...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

06 јун 21:29Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам