Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
618 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hosseven 30kW

Elektrostatska boja vo prav za nadvorešna površina * Ventilator za am...


1.100 €
или предлог цена
29 сеп 14:41Промовирано

KLIMATIZACIJA:Montaza,Demontaza i Servis

Izrabotuvame montaza i demontaza na site vidovi klimi: •servis na sit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:40Klima ured mobilen Vivax 3.5kw

Sr prodava ispraven mnogu malce koristen mobilen klima ured. Mozete d...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:03Se prodava KLIMA FUEGO 12

Se prodava KLIMA FUEGO 12000btu/h. Koristena mnogu kratko vreme, potp...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku tros

prodavam klima whirpoll 2.5kw odlicno gree i ladi malku trosi klimat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07BEKO KLIMA / SPLIT SISTEM

Se prodava klima ured Beko, vo ispravna sostojba, malku koristena, (...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 06:56Hisense Wings Pro KB35YR3EG / KB35YR3EW

Hisense Wings Pro iNVERTER KB35YR3EG/KB35YR3EW SMART Инвертер клима...


По Договор
или предлог цена
01 окт 20:02Продавам клима

Продавам клима во исправна состојба. 3.5 се продава поради замена со...


80 €
или предлог цена
01 окт 18:24Се продава клима / Se prodava klima

Се продава клима. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР!


1 €
или предлог цена
01 окт 18:22Chiler ciler chiller pumpa za ladenje - чилер ладење

Kontakt 070 26 58 52 Kontakt 075 407 565 Poloven, servisiran, vo is...


По Договор
или предлог цена
01 окт 15:21VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
01 окт 13:15Клима сервис Сервис за клими, Klima servis servis za klimi

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

01 окт 12:58Клима Сервис Сервис за клими се за клима,Монтажа, чистење се

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

01 окт 12:58Klima Vivax ACP-12CH35AEN/I - 3.5KW

Se prodava redovno servisirana obichna klima kupena 2014, (ne e inver...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

01 окт 10:49Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:23KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
01 окт 10:17HEMISKO CISTEJNE NA KLIMA UREDI

Закажете термин за хемиско и антибактериско чистење на вашите клима у...


1.300 МКД
или предлог цена
01 окт 09:58Klima FUEGO 5,5 split sistem

Klima FUEGO 5,5 kw.


10.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:51Хемиско и Антибактериско Чистење на Клими, Cistejne na klimi

Професионално Хемиско и антибактериско чистење на вашите клима уреди....


1.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:50Klima

Klima Gorenje 3,5


4.000 МКД
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

30 сеп 15:16Klima FUST PRIMOTEC

Donesena e od ch raboti perfektno 077 666 632 ili 078 851 515


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:09LG klima ladi-gree 3.5kW koristena

Prodavam koristena klima LG ES-H126LLAO, 3.5kW, ne e inverter, do -5°...


6.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:18MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
30 сеп 10:25Se prodava klima VIVAX 3.5kw

Se prodava klima Vivax 3.5kw obicna ne e inverter. Klimata e vo odlic...


9.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:40Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


400 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:04Klima ured NEO-3.5kw obicna

Prodavam klima ured neo 3.5kw mnogu malku koristena, polna so freon


7.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:03VETROBRANSKA PLASTIKA ZA KLIMA

VETROBRANSKA PLASTIKA ZA PRENASOCUVANJE I UBLAZUVANJE NA BRZINATA NA ...


950 МКД
или предлог цена
29 сеп 10:01VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


26.999 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:15VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:14DALJINSKO ZA KLIMA-SITE TIPOVI

PRODAVAM NOVO DALJINSKO UNIVERZALNO ZA SITE TIPOVI NA KLIMA UREDI.BUK...


599 МКД
или предлог цена
29 сеп 09:09Klima servis Клима сервис se za klimi servis montaza cistenj

Klima Servis,se za klima,Prodazba na novi klimi Montaza,Demontaza,Ant...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

29 сеп 07:02FUEGO 24 klima split sistem

Klimata e vo perfektna sostojba demontirana so site nejzini delovi mn...


20.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 14:44VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ACP-18CH50AERI+ R32 ACP-18CH50AERI+ R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP...


48.990 МКД
или предлог цена
28 сеп 09:22Klima EXCEL-MITSUBISHI

Prodavam koristena klima 3,5 kw, , strucno demontirana so freon i dal...


6.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 09:22NEO inverter klima

Se prodava klima inverter NEO vo odlicna sostojba funkcionira perfekt...


13.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 17:16KLIMA SERVIS & ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA SITE KLIMI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД И НЕГОВАТА ВАЖНОСТ ❗❗❗ 📣 Иако клима у...


87 €
или предлог цена
27 сеп 12:27Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими

КОНТАКТ : 070-333-209 070-333-209 070-333-209 070-333-209 Ком...


500 МКД
или предлог цена
27 сеп 11:30Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.300 €
27 сеп 11:00originalni samsung,panasonic,neo,st....daljinska,dalecinski

samsung,panasonic,neo,st,vivax,hyundai,midea,beko,lg i drugi brrndovi...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 10:50DRZACI ZA KLIMI ZA SITE MODELI

Se prodavat novi drzaci za klimi Drzac za 3, 5 kw-350 denari Drzac za...


350 МКД
или предлог цена
26 сеп 00:49MONTAZA na KLIMA UREDI

MoNTIRANJE KLIMI/Klima montiM⚡ Tetovo_GostivaR


60 €
или предлог цена
25 сеп 23:12Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам