Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1011 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aluminumski Radiatori

Vo ekstra sostojba 100% ispravni , 9x 15 rebra, 1x 10 rebra. Cena po...


1 €
или предлог цена
21 сеп 21:22Промовирано

SPORET NA DRVA

se prodava sporet na drva od dobosi


260 €
или предлог цена
Вчера 19:54Термо печка 3 киловати

Продавам термо печка од 3 киловати, користена но сочувана и во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:16Konfor Pecka KS101/KS110

Се продаваат печки Конфор КС-101=75€ / КС-110=95€. Печките се за со ...


75 €
или предлог цена
Вчера 15:01TERMO PECKI 3KW I 2KW

Se prodava termo pechka 3kw vo ispravna sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:54Печки на пелет Екошпар / Ekospar лагер од сите модели

Се продаваат печки на пелет од програмата на Ekospar, имаме лагер од ...


850 €
или предлог цена
Вчера 13:09TERMO PECKA 6kw - CER

TERMO PECKA 6kw - CER


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Termo pecka

Se prodava termo pecka 6kw. celosno ispravna prefarbana. mnogu so...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam polovna termo pecka 4,5 kw malku koristena

Prodavam polovna termo pecka 4,5 kw odlicno socuvana i malku koristen...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39KVARCNI GREACI

RAZLICNI DOLZINI NA KVARCNI GREACI, SO STAKLO I BEZ NEGO., ZA KVARCNI...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37--- ПЕЧКА ЦЕР ---

Печка цер 6 kw. Со две брзини,во многу добра состојба Нови греачи со...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:45Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва Alfa Plam Regular 46 Delux.Користен две гре...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:07  НОВ ОГЛАС

Pecka

Koristena 3 sezoni samo za vikendi


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21pecka na drva

pecka na drva marka BLIST ispravna dovolna za zatopluvanje na kvadrat...


10.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 10:09NOVI SPORETI NA DRVA

Novi sporinja na drva Mini spore-11999 denari Golemo spore-13999 dena...


11.999 МКД
или предлог цена
Вчера 09:46T A Pečka 4,5 KW

Termo akumulaciona pečka Magnohrom Kraljevo,4,5KW.Potpolno ispravna,n...


1.300 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 МКД
Вчера 09:24Kamin BLIST BASEL novii! Kamini

Максимална моќност: 8-10 kW Материјал: челичен лим Облога: отпорен ...


12.950 МКД
или предлог цена
Вчера 08:52  НОВ ОГЛАС

Kamin shporet na drva BLIST BRM SO RERNA noviii!!!

Steel top plate and door Dimensions: 430x360x230 mm Power: 12-14 KW...


26.950 МКД
или предлог цена
Вчера 08:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava termo pecka

Se prodava termo pecka nekoristena kontakt broj 075 368 158 Trajce


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:54Termo pecka 6 kw

Farbana presno malku koristena


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:25TAM Stadler печка за централно греење 35kw

Се продава печка за централно греење (TVT STANDARD UNI E35) со можнос...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
25 сеп 21:25Termogen radijator - greenje na dve sobi so edna pecka

ТЕРМОГЕН РАДИЈАТОР - ИЗВОНРЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА ЕКОНОМИЧНО ЗАТОПЛУВАЊЕ НА ...


2.590 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:14Продавам термо печка АМГ, termo pecka AMG

Продавам термо печкa модел (AMG). 1. AMG термо печка 3.5kw. 2. На п...


1.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 16:46котле со камин

камин со вградено котле, 7 литри со реално греење се загрева и прос...


8.500 €
или предлог цена
25 сеп 16:31TERMOPECKA TERMOVKA ISPRAVNA 3.5 KA!!!!!

SE PRODAVA TERMOFKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA - MNOGU MALKU E KORISTENA...


2.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:16TERMO PECKA 6kw AEG

Se prodavaat 2 termo pecki 6kw Aeg dobro socuvani i edna 4.5kw


1 €
или предлог цена
25 сеп 14:59Greaci za termo pecka 3kW

Продавам 3 нови греачи за термопечка 3 kW


500 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:55TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

Ispravna.So postolje.Zašteduva električna energija so polnenje na eft...


1 €
или предлог цена
24 сеп 20:06Plamen

Se prodava sporet Plamen mnogu malce koristen Poveke info na telefon...


18.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 19:06Se prodava pecka CER

Se prodava pecka CER 4,5 KW vo dobra sostojba Telefon za kontakt 077...


1 €
или предлог цена
24 сеп 19:02Термо печка

Се продава термо печка,исправна со тркала. Телефон за контакт : ...


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:46Alfa plam favorit 70

Prodavam favorit 70 kako nov


400 €
или предлог цена
24 сеп 13:03Termo pecka ispravna 6kw

Se prodava ispravna termo pecka.


1.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:27Se prodavam sporet na drva

Se prodava sporet na drva Soretot e malku koristen, se e ispravno


5.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 12:03Termo pecka 6kw

prodavam termoakomulaciona pecka 6ka vo ispravna sostojba 3000den ko...


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:00Termo pecka AEG 5KW

Prodavam polovna termo pecka AEG 5kw ispravna. Cena 2000 den. Tel.07...


2.000 €
или предлог цена
23 сеп 14:33Се продава термо печка магнохром краљево

Се пордава термо печка во супер состојба Магнохром краљево 3.5kw Бара...


3.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 12:12sporet na drava dvapati zapalen

se prodava sporet na drva kvaliteten i dvapati zapalen marka Preporod...


7.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:20Terno pecka 6 ka i masina za perenje

Terno pecka 6 ka 1800den,masina za perenje beko 5kg stara 6 g so neis...


1.800 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:17Kotel centrometal 50kw za parno na drva

Kotel centrometal 50kw za parno na drva koristen Edna sezona. So nego...


63.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 07:39TERMO PECHKA ---ELIND 3 D

Ispravna --zachuvana koristena samo 5-6 godini


2.200 МКД
или предлог цена
23 сеп 06:29Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам