Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Кристален Лустер

👉Кристален Лустер со три кристални чашки Модел: Трио Палермо Голд ...


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 16:17Prodavam pet lusteri

Prodavam 2 novi nekoristeni i 2 koristeni lusteri(dva isti so 6 kri...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 11:50Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CE...


1.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 12:51Дрвени лустери

Дрвени лустери изработени во индустриски стил , избор на повеке модел...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

22 сеп 15:037 Svetlli Nadvoresen

Se prodava 7 zidni svetlli za nadvor Shiten 7 Drita per mur perjasht


1.200 МКД
или предлог цена
20 сеп 12:24Prodavam 2 lusteri

Prodavam dve lusteri so zaednicka cena od 2000den


2.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 11:26Продавам комплет лустери

Се продаваат комплет модерни висечки лустери, црни


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

19 сеп 17:50Luster- Lusteri / Листер-Лустери

✔⭕ 2 Lusteri vo super sostojba ✔⭕ Plavo Boja i Lila ✔⭕ Cena za dvet...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:05Ретро лустер

Лустер со 5 чаши Лиле 075298153


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 сеп 15:04Se prodavaat dva lustera

Se prodaavat dva odlicni lustera za dnevna soba kujna trpezarija cena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 сеп 12:11Luster so 5 kugli

Ubav dekorativen luster


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

18 сеп 11:53Se prodavaat dva prekrasni ekskluzivni lusteri

Se prodavaat dva prakrasni ekskluzivni lusteri, mnogu socuvani


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:08Luster

Ne koristen ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 18:21Luster/Lusteri

Се продаваат два лустери кои се во многу зачувана и исправна состојба...


1.200 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:46Тавански Лустери

Продавам 2 тавански лустери. Цена на 1 е 700 денари, цена за 2 е 1000...


700 МКД
или предлог цена
16 сеп 01:32SE PRODAVA DETSKI LUSTER

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

14 сеп 08:44ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС

УНИКАТНИ ЛУСТЕРИ ОД БАМБУС НАПТАВЕНИ РАЧНО ОД ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ


800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

13 сеп 23:50LUSTER/LUSTERI LED ЛУСТЕР

PRODAVAM 2 LUSTERI KAKO NOVI KORISTENI GODINA I NESTO, SO 3 SIJALICI ...


699 МКД
или предлог цена
11 сеп 05:04Luster 200 den

Luster 200 den


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

10 сеп 12:30плафонерки - само стакло

Се продаваат 2 плафонерки во сина боја (само стакло) - Ø40 cm Цена...


750 МКД
или предлог цена
09 сеп 18:16Ikea Luster

Se prodava Ikea luster potpolno nov 4000 denari 071 20 10 60


4.000 МКД
или предлог цена
09 сеп 13:18Luster

Luster so 3 chashki, vo odlichna rabotna sostojba, 071 806 912


2.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

08 сеп 22:11Prodavam nov luster

Lusterot ne e voopshto koristen. Se prodava poradi zgreshena boja.


2.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:43ХАРТИЕНИ ЛУСТЕРИ

Се продаваат нови хартиени лустери во разни бои и апликации. Цена од...


30 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

08 сеп 10:11Продавам Нови лустери најнова колек Golden Collection#2022

Продавам Нови лустери најнова колекција 2022 Два лустера лед неотпа...


5.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

07 сеп 08:29Nov neodpakuvan luster

075246311


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

06 сеп 15:21Luster, 2 parcinja

Luster, 2 parcinja vo dobra sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 08:58Продавам 2 лустери!

Продавам 2 одлично сочувани лустери со стандардни грла E27. Белиот...


250 МКД
или предлог цена
05 сеп 18:12Лустери

Продавам перфектно сочувани: ◇ канделабри - нови некористени - со...


1 МКД
или предлог цена
03 сеп 11:41Лустери флуоресцентни 36w

Тип Т9 36 w, можност за испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
03 сеп 09:04Eglo luster

Prodavam Eglo luster


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 сеп 12:41se prodava

luster murano staklo 55cm


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 авг 09:46Bel Luster so 6 Sijalici

.


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 авг 13:27Лустер Орион позлатен 24К со Swarovski кристали

Во беспрекорна состојба Висина 145цм Дијаметар 110 цм Сијалични ме...


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

29 авг 11:372 novi lusteri luster

Novi lusteri


1.111.111 МКД
или предлог цена
28 авг 12:48Luster

Лустерот е нов, не е користен. Цена по договор. Број за контакт: 070...


По Договор
или предлог цена
24 авг 23:01luster

2 te se ispravni lampata e od ikea ama caskata mi se skrsi ja zamen...


1.000 МКД
или предлог цена
24 авг 21:18LUSTER IKEA

Malku koristeni 2 parcinha po 300den Pustame po kargo


300 МКД
или предлог цена
24 авг 00:42DRVENI LUSTERI SO EKSTRA CENI

LUSTERI SO EKSTRA CENI NA GOLEMO I MALO


1.550 МКД
или предлог цена
22 авг 07:22SINA SPOT 30W ARMATURA

Лед спот сијалиците нудат лесен начин да заштедите пари и да го разуб...


650 МКД
или предлог цена
22 авг 07:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам