Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodacam stolna lampa

Prodacam stara ispravna stolna lampa.


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:46.prodavam stolna lamba

Prodavam stolna lamba


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Podni Stolni Lambi

Podni i stolni Lambi vo poveke boi izraboteni od kvalitetni materijal...


1.199 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

Вчера 21:19Столни ламби

Со кинески мотиви. Големата околу 50 см и мсла околу 40 Првата 450 д...


300 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
450 МКД
Вчера 12:02лампа ламба lampa lamba tertial lampi лампи ламби

Novi stolni prilagodlivi lampi model Tertial. Boja crna i bela mat. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:44лампа ламба lampa lamba lampi лампи ламби

Na prodazba prilagodlivi lampi. Klasična fasonka E27. Crna = 600 d...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 08:43Столна ламба

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ СПЕЦИФИКАЦИИ: -Материјал: м...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 00:06Vintage - retro stolna lampa - ретро столна лампа

Prodavam stara no socuvana i ispravna stolna lampa od '70ti godini. K...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

30 сеп 16:55PRODAVAM RETRO STOLNA LAMBA !!!

Prodavam retro stolna lamba vo ispravna sostojba.


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:25Ekskulzivna podna lampa

Se prodava ekskulzivna podna lampa (metal/staklo) kupena 9.000 denari...


3.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

29 сеп 17:24Lampa

Lampa sto rotira i sveti vo poveke boi Kontakt na viber,ke vi pratam...


1.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 06:54Masivni, unikatni stolni lambi amerkansko proivodstvo

Masivni, podni lampi so abazur od amerikansko proizvodstvo. Visoki se...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:23STOLNA LAMBA

Se prodava stolna lamba.Cena 1200 den.


1.200 МКД
или предлог цена
26 сеп 15:37Столна лампа "Пирамида" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Hashtag" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Omni" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Full moon" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Fener" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Paris" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа "Star" - рачно изработени лампи

Елегантни линии, чисти детали, придушени нијанси... Рачно изработени ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

22 сеп 19:13Столна лампа

Лампата е нова - неупотребувана.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

19 сеп 17:33UNIKATNI STOLNI LAMBI -ANTIKA

PRODAVAM UNIKATNI STOLNI LAMBI CENI POVOLNI KOLICINI OGRANICENI 07...


40 €
или предлог цена
19 сеп 10:06Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...


950 МКД
или предлог цена
10 сеп 15:15stolna lamba antika

stolna lamba 160cm visina art dizajn


8.500 МКД
или предлог цена
31 авг 09:46Stolni lambi za popravka

Prodavam 4 neispravni lambi malku koristeni, so celosno ispravna i za...


300 МКД
или предлог цена
31 авг 07:46prodavam lamba ispravna antikvitet

prodavam prekrasna lamba donesena od francija kontakt aleksandra 077 ...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 23:57Rabotna svetilka / работна светилка

Малку користена работна светилка во беспрекорна состојба.


500 МКД
или предлог цена
30 јун 15:44Prodavam stolna lampa vo forma na sveknik

Prodavam stolna lampa od Anglija vo forma na sveknik


4.000 МКД
или предлог цена
19 јун 22:11Racna izrabotka na stolni lambi !!!

Prodavam racno izraboteni stolni lambi. Napraveni od drvo, so edna s...


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:36BARLAST Столна ламба 31cm/ИКЕА

Карактеристики на производот > Материјал: Полипропиленска пластична...


610 МКД
или предлог цена
26 апр 12:33ARSTID столна ламба / ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик, абажур текстил > ...


1.790 МКД
или предлог цена
05 мар 10:32TERTIAL Работна ламба/ ИКЕА

Карактеристики на производот: > Материјал: челик > Боја: светла си...


1.160 МКД
или предлог цена
05 мар 10:29Барам подна лампа

Барам ваква подна лампа за купување.


11 €
или предлог цена
20 јан 17:09Stolni lambi

Stolni lambi namaleni od 1200 na 400.Golem izbor i na drugi lusteri,s...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

17 дек 22:14Италијанска деск ламба

Се продава италијанска деск ламба, халогенка, воопшто неупотребена во...


650 МКД
или предлог цена
30 ное 13:23LED 3x stolna lamba so lupa 22W

Link: https://www.nikomtrade.com/produkt.aspx?id=741 Elektricna pril...


3.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:16Stolna lamba

Se prodava stolna lamba so prekidac za palenje i gasenje.Golem izbor ...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Светло и осветлување / Столни лампи

05 ное 00:21stolna lamba

antika stolna lamba


7.900 МКД
или предлог цена
20 окт 16:57Stolna Lampa na Dopir / Lamba

Stolna lampa so prekinuvac na dopir (sijalicata se pali so dopiranje ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 17:40Ukrasni Lambi

Prodavam racno izraboteni dekorativni lambi. Cenite se kako na slikit...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 23:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам