Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
645 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

10 сеп 13:38Промовирано

Crno goji (dodzi)

-Edno godisni sadnici - Proizvedeni po pat na kloniranje -Plod ust...


200 МКД
или предлог цена
Денес 10:48Brzo rastecki drvja Paulownia (пауловнија)

Visoko kvaliteten saden materijal od naj brzo rasteckite drvja vo sve...


150 МКД
или предлог цена
Денес 10:48humusna zemja za treva za ureduvanje na parkovi

iskop i prevoz i drugi transportni uslugi prodavam zemja humusna za...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:31Се продава Дрво на животот

ЕВТИНА ПРОДАЖБА НА ЦВЕЌЕ - ДРВО НА ЖИВОТОТ Дрвото на животот е еле...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:21THUJA SMARAGD GOLD

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . THUJA SMARAGD GOLD PREKRASNA THUJA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 09:06Razlicni cvekinja цвекиња , odlicni ITNO !!!

Razlicni tipovi na cvekinja, benjamin, palma, violetova detelinka i c...


800 МКД
или предлог цена
Денес 07:33KALIFORNISKI CRVI ILI BIO-GUBRIVO

Биохумус - еколошката алтернатива-бенефиции и употреба Биохумусот ...


По Договор
или предлог цена
Денес 05:53biohumus ili organsko gubrivo

Se prodava OGANSKO GUBRIVO ili BIOHUMUS. Najdobro za naseto zemjo...


10 МКД
или предлог цена
Денес 05:53Ureduvanje na dvorovi

Idealen period od godinata za ureduvanje na dvor.-formiranje na trevn...


555 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57Hortikulturno ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi vo tekot na cela godina...


323 €
или предлог цена
Вчера 16:57Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,trevnici,alpiniumi so razl...


223 €
или предлог цена
Вчера 16:57Hortikulturno esensko ureduvanje

Seenje treva,postavuvanje busen gotova treva,izrabotka na alpiniumi s...


789 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57Ureduvanje na dvorovi -Hortikultura

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:55THUJA SMARAGD

ZIMZELENI SADNICI AKCIJA !!! . . . TUJA SMARAGD PREKRASNA THUJA, POP...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:33Se prodavaat limoni

Se prodavaat rodni limoni, ima poveke izbor. 075 990 718


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 15:29Wi-Fi smart sistemi za navodnuvanje so Rain Bird prskalki

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ !ИСПОРАК...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:19NAVODNUVANJE MK PRSKALKI SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navo...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Grmuski dekorativni, Princot od Vels i drugi

- Princot od Vels vo boja srebrena i zelena - zimzelena zlatesta - ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39ВРЕМЕ Е ДА И ВИЕ УЖИВАТЕ ВО ЗИМЗЕЛЕНИТЕ ДРВЦА

Туја-смарагд ................ 45-55см.......150 ден Туја-смарагд ......


150 МКД
или предлог цена
Вчера 10:39HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVOROVI

Priprema na teren i seenje treva, kosenje na treva, sisanje i oblikuv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 08:30Gradinar-kosenje treva-odrzuvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:19PALMA palma

Palmata e nogu ubava imam dve palmi edinstveni na pazarot cena po dog...


5 €
или предлог цена
Василево / Струмица

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 07:56Aloe vera vo saksija

Цените се во зависност од големината од 200 денари па нагоре


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 07:44БАМБУС СЕМКИ

СВЕЖИ СЕМКИ ОД БАМБУС КОЈ ИЗДРЖУВА И ПОНИСКИ ТЕМПЕРАТУРИ ОД -25 СТЕПЕ...


100 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:19ЛИМОНИ ОДГЛЕДАНИ ДОМА

СПРОТИВСТАВЕТЕ ИМ СЕ НА НАСТИНКИТЕ И ВИРУСИТЕ СО ДОМАШНО ПРОИЗВЕДЕНИ ...


500 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:18МЛАДИ БАМБУСОВИ САДНИЦИ

БАМБУСОВИ САДНИЦИ ПО ОДЛИЧНА ЦЕНА ВО ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ. 10 ПАРЧИЊА ...


260 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:18Kosenje treva-Kastrenje-Odrzuvanje i ureduvanje dvorovi

Одржување дворови: - Косење трева - Досадување трева - Реновирање ...


1 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:27Dve palmi visoki 2m i 2.5m

Se prodavaat 2 palmi od 2 metri i 2.5 metri po cena od po 125 evra za...


125 €
или предлог цена
26 сеп 20:18Ureduvanje na dvorovi

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,alpiniumi,tr...


232 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:59Ureduvanje na dvorovi i odrzuvanje.

Ureduvanje na dvorovi i sezonski odrzuvanja,se vo sklop na hortikultu...


333 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:59Шимшири

Зимзелени растенија за дворови и паркови


1 €
или предлог цена
26 сеп 15:01Одржавање на дворови

Се за вашата градина ➡️Косење на трева( висока и ниска) ➡️Шишање н...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

26 сеп 12:25Se prodavaat Benjamini

Se prodavaat Bendzamini 10 godisni, odrzuvani, 3 komada Cena po dog...


50 €
или предлог цена
26 сеп 10:17Sadnici - KRIN Садници - КРИН

Се продаваат садници - портокалов КРИН = 10ден/парче Se prodavaat sa...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

26 сеп 09:43Plasticni saksii

Prodavam plasticni saksii, so dimenzija F33-H33 25litri


100 МКД
или предлог цена
26 сеп 02:23Zimzeleni drvca

Se prodaavaat ukrasni drvca od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:43Tuja

Se prodavaat drvca Tuja od 40cm nagore po 100 denari parche


100 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:43Profesionalno hortikulturno ureduvanje

Ureduvanje na vasiot dvor,i po vasa zelba,zimzeleni i sezonski sadnic...


222 МКД
или предлог цена
25 сеп 21:45Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na alpiniumi,fontani,trevnici,sistemi...


223 €
или предлог цена
25 сеп 21:45GRADINA RASTENIJA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA FOTINIJA ELWODI CEMPRESI KATALPI TUJA SMARA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

25 сеп 20:52Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам