Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

26 мај 11:47Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Prodavam skoro nov bazen

Prodavam bazen Intex, So dimenzii 4,5 x 2,2 x 0,82 cm, skoro nov kori...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 18:29ПРОИЗВЕДУВАЊЕ И РЕПАРИРАЊЕ НА БАЗЕНИ!

-ГИ РЕПАРИРАМЕ И ОБЛОЖУВАМЕ ВАШИТЕ БАЗЕНИ И ИЗРАБОТУВАМЕ БАЗЕНИ ПО В...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 17:30Базен Intex

Се продава базен Intex -Базенот е користен една сезона -Во супер сост...


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:53Изработка на опшивки, вградени и надземни дрвени базени

Во последниве години, овој вид базени наиде на голем интерес кај евро...


3.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 16:46INTEX BAZENI 305x76

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


8.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 12:05INTEX BAZENI 450x220x84

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 450 ...


13.800 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 11:55  НОВ ОГЛАС

OPREMA BAZENI

AKCIJA !!! HLORNI TABLETI . . . PAKUVANJE: 1 Kg TABLETI HLORNI...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 11:48INTEX BAZENI 366x99

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA FORMA: KRUG DIM...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 11:45INTEX ОПРЕМА ЗА НУРКАЊЕ - INTEX AQUA SPORT

✅ INTEX ОПРЕМА ЗА НУРКАЊЕ ✅ INTEX AQUA SPORT 📢🔥🔴 НАЈГОЛЕМ ИЗ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 01:13INTEX ГУМИ, ДУШЕЦИ ЗА ВОДА

INTEX ГУМИ, ДУШЕЦИ ЗА ВОДА 🚗 ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА 🚗 📲 Н...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:55INTEX ДЕТСКИ БАЗЕНИ - Detski bazeni

INTEX ДЕТСКИ БАЗЕНИ - Detski bazeni 🚗 ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА �...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:49INTEX ДЕТСКИ БАЗЕНИ - INTEX Play Center Pools

✅ INTEX ДЕТСКИ БАЗЕНИ ✅ INTEX Play Center Pools 🚗 ДОСТАВА НИЗ ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:42INTEX ОПРЕМА ЗА БАЗЕНИ - Oprema za bazeni

INTEX ОПРЕМА ЗА БАЗЕНИ - Oprema za bazeni 🚗 ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДО...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:26INTEX SPA - JACCUZI - Džakuzi

✅ INTEX SPA - JACCUZI- Džakuzi 📢🔥🔴 НАЈНИСКИ ЦЕНИ 🔴🔥📢 🚗 ДОСТА...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:14НАЈГОЛЕМ ИЗБОР INTEX БАЗЕНИ

📢🔴 НАЈГОЛЕМ ИЗБОР INTEX БАЗЕНИ 🔴📢 🚗 ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Вчера 00:04Golemi bazeni - Oprema za bazeni - Detski bazeni

Golemi bazeni - Oprema za bazeni - Detski bazeni Golem izbor n...


299 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 23:55Novi bazeni BESTWAY 366x100

Novi bazeni komplet set


18.000 МКД
или предлог цена
01 јун 19:27BAZEN - INTEX EASY SET (SO MNOGU DODATOCI)

Prodavam ekstra socuvan bazen bez niedna zabeleska so mnogu dodatoci ...


5.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 15:11Prodavam nov Bazen 4,27x107 Bestway

Bazenot e nov neodpakuvan komplet so site dodatoci moze da se vidi ko...


24.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 12:43usisivac za bazen

prodavam usisivac za bazen se povrzuva na pumpata nov vo kutija cen...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Базени Пливање

01 јун 08:49Bazen intex

Se prodava bazen so kompletna oprema vo nova sostojba


15.000 МКД
или предлог цена
31 мај 22:46INTEX BAZENI 427x107

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX CLEARVIEW PRISMA BAZENI ...


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

31 мај 22:32INTEX BAZENI

Site bazeni se novi !!! 610 x132 cm..... 549x122 cm..... 457x122 c...


1 €
или предлог цена
31 мај 20:50INTEX BAZENI 400x200x122

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


36.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

29 мај 22:45INTEX BAZENI 366x99

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX KRUG PRISMA DIMENZIJA: ...


15.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

29 мај 22:42INTEX BAZENI 400x200x100

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


26.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
29.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

29 мај 21:46BAZEN INTEX 488 X 122 CM KRUZEN

PRODAVAM NOV BAZEN INTEX 488 X 132 CM, NEKORISTEN, SE PRODAVA PORADI ...


38.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

29 мај 08:59Bestway steel max pro

Bestway steel max pro


8.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Базени Пливање

28 мај 12:39Bazent so pumpa INTEX305/75

Bazent se pumpa 305/75 Koristen edna sezona


3.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Базени Пливање

28 мај 09:59INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 300 ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

28 мај 08:42Intex 498x122 full komplet skoro nov

Bazenot e koristen samo mesec dena.Komplet so skali pumpa,prekrivka.k...


20.000 МКД
или предлог цена
24 мај 16:15АКТИВНО СТАКЛО ЗА ФИЛТРАЦИЈА НА БАЗЕН

Продажба на Активно Стакло за Филтрација на Базени ✅ Дуплира перфо...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Базени Пливање

22 мај 10:40Izrabotka na Bazeni i Fontani

Izrabota na bazeni i fontani od kamen i plocki po vas izbor . Kont...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

20 мај 23:03Se Prodava Montazhen Bazen Intex

Se Prodava INTEX 28242 Metal Frame 457 х 122 cm базен , koristen samo...


270 €
или предлог цена
15 мај 21:15INTEX BAZENI 300x200x75

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 300 x...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

13 мај 13:14Bazen INTEX

INTEX 26364 UltraXTR Premium Frame so pesochna pumpa Dimenzii: 732×...


65.000 МКД
или предлог цена
12 мај 19:17BAZENI OPREMA

AKCIJA !!! HLORNI TABLETI . . . PAKUVANJE: 1 Kg TABLETI HLORNI...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

10 мај 11:22INTEX Базен правоаголен со филтер

Се комплет со дрвена ограда маса 2хстолови Пумпа од базен


350 €
или предлог цена
08 мај 23:03Stakleno platno za bazen Стаклено платно fiberglas

Стаклено платно...фиберглас 900гр/м2 за базени и др. за полиестер или...


350 МКД
или предлог цена
06 мај 12:08Bazen za deca

Malce koristen socuvan


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Базени Пливање

04 мај 14:31Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам