Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BEL UKRASEN/DEKORATIVEN KAMEN PO NAJ NISKI CENI!!!!!!!!!!!!!

💎💎Бел,сив,црн,гранитен украсен вртен камен!!!💎💎 *Се продава бел,...


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Градина / Украси

10 сеп 13:38Промовирано

PRODAVAM '' LEBEDI'' UKRASNI

IZRABOTUVAM BETONSKI LEBEDI ZA VASITE GRADINI 070 552 109 ZLATKO


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

19 сеп 14:38Betonski saksii / zardinjeri

Izrabotka na betonski saksii - zardinjeri. Besplatna dostava na teri...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 11:50Betonski elementi 2

Cenite pocnuvaat od .Betonski elementi so ekstra kvalitet,Proizvodite...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 08:01Betonski elementi uvoz Grcija

Za povece informacije na broj 078535489


11 МКД
или предлог цена
14 сеп 07:53Корито од камен

Се продава зачувано корито од камен


По Договор
или предлог цена
06 сеп 22:37KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm

KUPUVAM BEKATON duplo T, poloven ili nov, 6-10cm debelina po moznost,...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

31 авг 16:01MONTAZA NA BEKATON,KRSENJE BETON SO HILTA ,USLUGA SO ZABA

MONTAZA NA BEKATON,KRSENJE BETON SO HILTA ,USLUGA SO ZABA


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

29 авг 21:05Cigli - Tuli - polni

Se prodavaat cigli tuli polni, stari 3500 parchinja na raspolaganje


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

22 јун 21:15FONTANI ZA UKRASUVANJE VO DVOR

FONTANITE SE OD UVOZ. IMAME DVE NIJANSI SIVO I BEZ BOJA.


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 08:58FONTANI NOVI MODELI

Fontanite se izraboteni od priroden kamen i keramika so dimezije visi...


13.500 МКД
или предлог цена
24 мај 08:35Betonski saksii - zardinjeri

Izrabotka na povekje vida betonski saksii - zardinjeri (razlicni obli...


1 МКД
или предлог цена
28 апр 23:56Betonski elementi

Prvata slika 4000 den a drugite primeroci se 3500den betonski primero...


3.900 МКД
или предлог цена
06 апр 07:49NOVI MODELI CESMI I FONTANI

Uvoz od Grcija.Cenite se dvizat od 3000den pa do 11000den za fontana.


3.900 МКД
или предлог цена
01 апр 09:42Se prodava betonski stubovi

Se prodavaat betonski stubovi 90parcina 150denari od parce za poveke ...


150 МКД
или предлог цена
31 мар 06:15Betonska cesma za dvor

Se prodava betonska cesma za dvor , kupena,no ne e upotrebena. Tel....


2.700 МКД
или предлог цена
20 фев 13:46Betonski Cesmi i Skari

Poveke info na telefon : 076 715 730 - Borce


1 €
или предлог цена
01 дек 21:43Бетонски чешми корита

Бетонски чешми корита 2500ден без превоз! Секоја чешма иде комплет со...


2.500 МКД
или предлог цена
28 окт 15:49Klupa

Se prodava klupa dolga 1.80cm,izrabotena od kovano zelezo. Cena po ...


2 €
или предлог цена
29 сеп 00:13Fontani za vo dvorovi.

Napraveni od priroden kamen uvezeni od Grcija.Komplet so pumpa.Moze i...


13.500 МКД
или предлог цена
15 сеп 08:35Bazen od beton

Бетонски Базени Infoo:: 071772677


1 €
или предлог цена
30 јун 15:53Мини вазнички од цемент- за кактус или вештачко цвеќе

Мини- вазнички од цемент, рачно изработени и рачно дизајнирани со мно...


180 МКД
или предлог цена
06 јун 14:47Izrabotka na unikaten vestacki Kamen

Izrabotuvam vestacki Kamen po vasa zelba. Zidovi coklinja ogradi pod...


1 €
или предлог цена
21 мај 09:563 мали декоративни саксии за 100 денари!

НОВО! 📣🔖🖌Месец на неодоливи понуди во Cement Art! 3 мали декоратив...


100 МКД
или предлог цена
05 фев 13:59Саксии, вазни, свеќници изработени од бетон

New! 🥰🌵 Направете своја колекција на кактуси и внесете позитивна ен...


150 МКД
или предлог цена
23 јан 20:503 декоративни саксии за 350 денари! АКЦИЈА

НОВО! 📣🛒🔖 Како што рековме, ноември е месец на акции кај нас! Нова...


350 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Саксии, вазни, свеќници од бетон

Изработуваме 🔸️саксии 🔹️свеќници 🔸️вазни 🔹️украси 🔸️други декора...


100 МКД
или предлог цена
23 јан 20:50Нов модел на вазни

НОВО! 🥰 Мало освежување во овие дождливи есенски денови 😊🥰 Изберет...


150 МКД
или предлог цена
04 јан 18:39Вазна која ќе го освежи Вашиот дом

Освежете го Вашиот поглед кон есента од Вашиот дом..со вака нежна дек...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:57Бетонски саксии

Ситниците го прават домот потопол и поубав! 🥰🤗 Па, стоплете го и ра...


150 МКД
или предлог цена
02 ное 14:53Prodavam Bekatonki (Kaldrma)

Cena po dogovor Bekatonki-Kaldrma


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Бетонска галантерија

26 окт 16:07Нов модел на винтиџ саксија

НОВО! 😍🤗🌺 Нов модел на винтиџ саксија, достапна во две големини. П...


200 МКД
или предлог цена
11 окт 01:26Декоративни вазни

Love is in the air 🥰🌸 Симпатични и декоративни вазни..се вклопуваа...


150 МКД
или предлог цена
11 окт 01:25Нов модел на бетонска саксија

Hello 🌺 Ви претставуваме уште еден нов модел на бетонска саксија 🥰 ...


120 МКД
или предлог цена
09 окт 10:26Вазни за вештачки и природни цвеќиња

Hello October 😍 Колку малку е потребно за да се чувствувате расцвета...


150 МКД
или предлог цена
06 окт 18:38Саксија за цвеќе или свеќник

Саксија за цвеќе или свеќник , креативноста е Ваша... Цена: 200 денар...


200 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:06fontana za vasiot dvor

fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate v...


1 €
или предлог цена
21 јул 10:21Saksii, Vazni, Саксии, Вазни, Жардињери, Цвеќарници

Различни типови на бетонски вазни за надворешно и внатрешно уредување...


50 €
или предлог цена
07 мај 19:32Betonski kolci

Se prodavaat dobro zacuvani betonski kolci Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
26 мај 11:04HITNO- KALAPI-ANTICKI STUB, CESMA, 5 STUBCINJA-S-FORMA I DR

Hitno prodavam KALAP-ANTICKI STUB, 5-STUBCINJA FORMA-S, CESMA I ZIDNI...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 18:22Бетонска галантерија " КАРИЛАН "

продажба на бекатон плочки, бетонски вазни и црепови,ивичњаци,канални...


1 €
или предлог цена
08 авг 23:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам