Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
257 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA CNC METALNI OGRADI I VRATI

Професионална изработка на CNC метални огради и врати сечени на ЛАСЕР...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

26 мај 11:47Промовирано

Kosenje treva, Косење на трева

Kosenje na vasite povrsini bilo da se od zgradi, zapusteni dvorovi il...


1 МКД
или предлог цена
26 мај 07:09Промовирано

ZELEZNI OGRADI , CNC OGRADI, NASTRESNICI

Сакате да го оградите вашиот двор да создадете приватност, да покриет...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Огради

26 мај 11:47Промовирано

Cistenje na dvorovi,kosenje treva odrzuvanje

Cistenje dvorovi,odrzuvanje sadenje kosenje treva i sekakva nega na r...


20 €
или предлог цена
Вчера 12:22Tester za pocva 3 vo 1

🏡 Тестер на почва 3 во 1. Мерење на влажност, светлина и pH вредност...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 11:24se prodava klapno -crevo za TOMOS MOTORNA PUMPA ZA VODA

se prodava klapno -crevo za TOMOS MOTORNA PUMPA ZA VODA


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17Trimer za treva bosch

Kako nov so garancija


111.111 €
или предлог цена
27 мај 22:36Trimer MTD BC 52

Se prodava trimer MTD BC52 americka marka. Trimerot ne e raboten za p...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 19:40Ел. дробилка за гранки VILLAGER VC2500

Дробилката е еднаш употребена.


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

27 мај 12:05PRODAVAM DVE GRADINARSKI GRBNI PUMPI MALKU KORISTENI

PRODAVAM DVE GRADINARSKI GRBNI PUMPI MALKU KORISTENI KAKO NOVI zoltat...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:34Продавам казма казми Prodavam kazma kazmi

Продавам казми... Цена за парче 400 денари


400 МКД
или предлог цена
26 мај 22:41STAPICA ZA KRT I SLEPO KUTRE - KRTOLOVKA KM 300

Izrabotuvam i prodavam Krtolovka KM 300 Koja se postavuva vo Vasata g...


1.000 МКД
или предлог цена
26 мај 20:17Benzinska kosilka za treva HONDA

Kosilkata e vo ispravna sostojba japonski motor honda proizvedena 201...


3.000 МКД
или предлог цена
26 мај 19:41Cistac za oluci

Prodavam cistac za oluci kupen e po greska se priklucuva na vap so ...


25 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

26 мај 16:21Тример за жива ограда PARKSIDE

Тримерот за жива ограда е нов од германско производство PARKSIDE. Мо...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мај 13:50POMPA ZA VODA VAKUMSKA

PRODAVAM NEKORISTENA RUSKA POMPA ZA VODA,SO PRIKLUCNO DOVODNO I ODVOD...


7.100 МКД
или предлог цена
26 мај 09:48ELEKTRICNA FREZA ZA VO DVOR ZA FREZANJE EINHELL NOVA

FREZA PRAKAM PO KARFO


5.700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

26 мај 05:13Maxpuls wap masina za perenje koli 2500w

Карактеристики на производот: Напон: 220-240V/50-60Hz Moќност: 25...


11.500 МКД
или предлог цена
25 мај 18:28Maxpuls wap za perenje koli 1800w

Машина за перење под притисок Моќност: 1800W Напон: 220-240V≈50/60H...


5.790 МКД
или предлог цена
25 мај 18:28Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
25 мај 15:45Se prodava masina za treva HONDA HRS 536c

bez


400 €
или предлог цена
25 мај 06:49STHIL iMOW 7 EVO za kosenje

Машина за косење трева STHIL


3.000 €
или предлог цена
25 мај 05:19BATERISKI TRIMER ZA VO DVOR EINHELL NA BATERIA NOV

TRIMER PRAKAM PO KARGO


3.800 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

25 мај 05:14PRODAVAM NOV NEOTPAKOVAN TRIMER

PRODAVAM NOVI ELEKTRICNA GRAVIRKA MATRIKS 2000 DEN I NOVO PLINSKO RES...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 19:04Kosenje treva cistenje dvorovi

Kosenje treva cistenje dvorovi odrzuvanje na rastenija sadenje cvekin...


30 €
или предлог цена
23 мај 09:30Trimer 1500w benziski 1 god garancija

Trimer benziski 1500w 51.7cc 1 god garancija


5.499 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
6.999 МКД
23 мај 08:40Trimer AGRINA AG620 2.2kw NOV 3 godini garancija

Teхнички карактеристики: Моќ: 2.2 kW Зафатнина: 45.6 cm3 Број на в...


7.999 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
23 мај 08:36Bateriska bormasina батериска бормашина 18V 2 baterii

Bateriska bormashina 18V 1300mAh 2 baterii polanc Kufer


2.990 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34Maxpuls kosacka za treva 1000w novi! Elektricna kosilka

Maxpuls kosacka za treva MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM17...


3.500 МКД
или предлог цена
23 мај 08:34EL. DUVALKA ZA DUVANJE LISJA VO DVOR EINHELL NOVA

DUVALKA 300KMH PRAKAM PO KARGO


3.100 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

23 мај 05:15BATERISKA DUVALKA ZA LISJA VO DVOR EINHELL SO POTENCIOMETAR

DUVALKA 200KMH PRAKAM PO KARGO


3.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

23 мај 05:14elektricna kosilka 1400w kosacka maxpuls MP- LM23

Електрична косилка MaxPuls 1400w MP- LM23 Напон: 230V/50Hz Моќн...


5.500 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
7.500 МКД
22 мај 16:03Maxpuls masina za perenje koli wap 1650w

Напон: 230V-50Hz Моќност: 1650W Работен притисок: 7MPa(70bar) Дозв...


3.950 МКД
или предлог цена
22 мај 15:13Motorna benzinska pila PARKSIDE

Pilata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Dvotakten benzinsk...


10.000 МКД
или предлог цена
22 мај 14:27Elektricen Trimer EINHELL GC-ET 4530

Prodavam elekticen trimer tip EINHELL model GC - ET 4530, moknost 450...


2.700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

22 мај 13:34Kosilka na benzin

Kosilkata e vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
21 мај 16:58Мотор за наводнување, Vodna pumpa

Агротехника ИСТОК ШТИП 071 367 690 Вршиме продажба на мотори за наво...


9.500 МКД
или предлог цена
21 мај 06:35PRODAVAM BENZINSKA KOSACKA

Kosackata e vo odlicna sostojba


4.500 МКД
или предлог цена
20 мај 18:59MAXPULS KOSACKA ZA TREVA KOSILKA benziska 2.6kw nova

Систем на возење: туркање 2 во 1 Моќност: 2.6kW Зафатнина: 139CC В...


17.999 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
19 мај 22:58Kosacka za treva benziska 2kw maxpuls nova косачка бензиска

Косилка за трева MP-GLM08 Систем за возење: 2 во 1 Моќност: 2.0kW...


13.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
18.000 МКД
19 мај 22:53Elektricna kosilka kosacka 1700w NOVI MAXPULS

МАX PULS Електрична косилка за трева MP-LM025 Моќност:1700W Вртеж...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 22:48MOTORNI DUPCALKI MOTORNA DUPCALKA

Motornite dupcalki se novi. Dvotakten EURO II motor 53 cm/3 moknost...


1 €
или предлог цена
19 мај 13:47Bateriska grbna prskalka bateriski grbni prskalki TONS 16l

Bateriska grbna prslaka 16L Батерија 2V, 8Ah


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.999 МКД
18 мај 14:41Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам