Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00zica zelena -pvc

dimenzija 2m x 25m - kotor - imam 2 kotora


70 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 МКД
Вчера 12:16Se od paleti

Izrabotka na razni vidovi na mebel od paleti 078262408


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

01 окт 18:50Letnikovci na drvena platforma

Izrabotka na letnikovci na drvena platforma moze da se transportira


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

01 окт 18:50Kanistri

Se prodavaat kanistri kako na slikata, vo niv e cuvano cokolado. Pogo...


4.000 МКД
или предлог цена
01 окт 17:43PROFESIONALNO I EFTINO UREDUVANJE I ODRZUVANJE NA DVOROVI...

-sadenje treva -odrzuvanje dvorovi -proektiranje


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

01 окт 14:19SECENJE I KROENJE NA VISOKI DRVA

Secenje,kroenje i podkastruvanje na sekakvi i problematicni i rizicni...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

01 окт 14:19GRADINARSKI USLUGI-UREDUVANJE DVOROVI

Ureduvanje i odrzuvanje na dvorovi po najniski ceni...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

01 окт 14:19ODRZUVANJE I UREDUVANJE

Odrzuvanje i ureduvanje na sekakvi dvorovi po najpovolni ceni...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

01 окт 14:18Vodotporni ceradi-церади церада

Водотпорни церади од 125грамски 3х4м 800ден 4х5м 900ден 4х6м 1100...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

01 окт 13:06KOSAM VISOKA TREVA SO TRIMER (ТРЕВА СО ТРИМЕР)

ТРИМЕРОТ Е ПОГОДЕН ЗА КОСЕЊЕ НЕРАМНИ ПОВРШИНИ И ПОСЛАБИ ДРВЕНЕСТИ РАС...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 09:11КОСАМ KOSAM ТРЕВА TREVA И ГРМУШКИ GRMUSKI СО ТРИМЕР TRIMER

ТРИМЕРОТ Е ПРОФЕСИОНАЛЕН.


1 €
или предлог цена
01 окт 09:10Prodavam bure od 200l

Prodavam bure od 200litri ne koristeno


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

01 окт 07:34Vodovod odvod priklucuvanja iskop tampon zemja parkovi

Home Partner Construction ISKOP -TEMELI -PODRUMI -KANALI -RAMNEN...


По Договор
или предлог цена
Сарај / Скопје

Градина / Останато

30 сеп 22:40декоративни зимзелени садници и грмушки

Голем избор на декоративни зимзелени садници и грмушки од видовите Ту...


1 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Градина / Останато

30 сеп 13:01TOTAL NOZICI BATERISKI 20v

Bateriska nozica total Cenata e bez polnac i bez bateria 12 meseci...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.990 МКД
30 сеп 07:48Prodavam novo armirano debelozidno crevo

ПРОДАВАМ НОВО И ПОЛОВНО ЦРЕВО НОВО ЦРЕВО 1.Ново црево дебело ѕидно ...


5 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Градина / Останато

30 сеп 07:38NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

29 сеп 14:0940 Lezalki

Lezalki za naplaza 15 novi i 25 polovni, komplet 60,000denari fixno. ...


1.000 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11.000 €
28 сеп 10:25Ukrasni crkvicki

Se prodavat ukrasni crkvicki Tvrda gradba 075 303 358


5.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Градина / Останато

28 сеп 00:17Gradinar freziranje / kultiviranje

Freziranje / kultiviranje na dvor so freza( okopuvanje na dvor) kvali...


15 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

27 сеп 11:34EKOLOSKI SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PODZEMNI STETNICI

- PRODAVAM EKOLOSKI SOLARNI ULTRAZVUCNI UREDI ZA ZASTITA OD POVEKE P...


1.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 14:56Snesko

Prodavam svetlecki snesko za n.godina.071 212 306


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

26 сеп 11:37Dedo mras

Prodavam svetlecki dedo mraz za n.godina. 071 212 306


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

26 сеп 11:37Сушалка за алишта

Се продава сушалка за алишта


100 €
или предлог цена
26 сеп 08:23Gradezni raboti

Изведба на градежни работи Куќи -Потпорни ѕидови Огради Бетонски стази


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

25 сеп 21:20Gradezni raboti

Изведба на градежни работи Куќи -Потпорни ѕидови Огради Бетонски стази


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

25 сеп 21:16Trimer za kosenje treva

Trimerot e ispraven i e koristen 5 6 pati samo. 45€


45 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

25 сеп 17:38Kosenje so trimer / косење со тример

Kosenje so trimer brzo efikasno i povolno...doagjame na povik T...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

25 сеп 14:45BONSAI sadovi . saksii. BONSAI

Visoko kvalitetni sadovi za Bonsai drvca Vaznosta na sadot za bonsai...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

25 сеп 11:41KOSENJE NA ZELENI POVRSINI / TREVI

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer po povolni cen...


По Договор
или предлог цена
25 сеп 09:57Paulownia (Brzo rastecki drvja) ,paulovnija, Пауловнија

Sadnici dobieni po pat na kloniranje Edno godisni i mladi Naj ispl...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Градина / Останато

25 сеп 09:34Lavor wap masina za perenje koli 2500w 160bari NOVI karcher

Redovna cena:11.600 den 🔥🔥 AKCISKA cena:10.500 den🔥🔥 LAVOR Gal...


10.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:05Изработуваме дрвени жардињери

📐Димензии на жардињерата: 60х35х40цм Цена: 2500 денари -Изработуваме...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Градина / Останато

24 сеп 10:13KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

VRŠAM KOSENJE NA ZELENI POVRŠINI I VISOKI TREVI SO PROFESIONALEN TR...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 11:03TENDI KAPII SKALI RESETKI ALUMINSKI OGRADI TROSEDI DVOSEDI

STAKLENI, ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI...


36 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

22 сеп 21:36ZASTITA OD KOMARCI--INSEKTI - UV LED LAMBA-SIJALICI

Spremete se na vreme za periodot sto sledi ednostavna upotreba mnogu ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

20 сеп 09:52Sadnici Nektarina

Sadnici dvegodisni od sortata Zlatna nektarina okolu 300 drvcavreme n...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Градина / Останато

18 сеп 22:21Furna za vo dvor

Furna za vo dvor,nova.


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Градина / Останато

17 сеп 13:23Лешник

Продавам лешник берба 2022 3000kg


150 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:52Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам