Подкатегорија:
                   
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Промовирано

Masini za sienje Bagat

Se prodavaat dve masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:22Husqvarna 340

Pilata e dobro socuvana moze dase vidi i proba vo sekoe vreme Povej...


260 €
или предлог цена
Вчера 19:40Motorna pila za drva HONDA...NOVO NA PAZAROT

Prodavam novi motorni pili za drva HONDA 58cm3 Dvotakten motor Broj n...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 17:30Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:20Se Prodavat Ledomati 250kg i 30kg

Se prodavaat 2 Ledomati Edniot e Brema 250 kg na 24 casa so Vodno L...


3.050 €
или предлог цена
Вчера 14:07Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.850 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Cilindar za presa

prodavam cilindar za presa


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15  НОВ ОГЛАС

Masinsko mengeme 45cm

prodavam masinsko mengeme


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14  НОВ ОГЛАС

Stihl 009

Se prodava stihl 009 mnogu malce koristena so dva maca eden ponal eee...


8.300 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44  НОВ ОГЛАС

Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 10:24Freza za trimer, Фреза за тример

Фреза за тример Карактерисики: - Компатибилна со сите видови на три...


1.199 МКД
или предлог цена
Вчера 00:13masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
26 мар 19:45Се продаваат 2 хидрофори

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информаци...


4.500 МКД
или предлог цена
26 мар 14:33Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
26 мар 10:53WALBRO-karb.za pili, i pribor...

-Dva "Walbro" karburatori za pili , trimeri: model WA 99 F1, i HDB...


1 €
или предлог цена
26 мар 01:33PUMPA 400WAT

🌍🌍Solarni pumpi beshumni za solarni sistemi bez pritisok,izdrzlivi ...


4.490 МКД
или предлог цена
25 мар 21:16KAIS KAISI КАИШ ZA MASINA ZA SIENJE , LEB ,ABRIHTER IDRUGO

Се продава Каиши за машина за шиење ножна и електрична Каиш за маши...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 18:35Машина за шиење Pfaff

Продавам машина за шиење Pfaff Neat 071 341 292


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
25 мар 13:28Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.300 МКД
или предлог цена
25 мар 11:48Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
25 мар 10:27Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
25 мар 09:50Novi motorni pili bajkal

Super kvalitet na benzin


4.200 МКД
или предлог цена
25 мар 05:49Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka не е употребувана повеќе од 20 години. Механичк...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 18:54Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
23 мар 23:31Bormann agolna pila

Se prodava agolna pila so laser nova ednska upotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
23 мар 21:36Хидрофор пумпа за вода

Хидрофор пумпа за вода за зголемување на притисокот на вода.


1 €
или предлог цена
23 мар 18:17Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
6.950 МКД
23 мар 14:10Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
23 мар 11:55Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

Celicna cetka za na trimer


300 МКД
или предлог цена
- 54 % Попуст
650 МКД
23 мар 10:34Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
23 мар 10:30Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
23 мар 10:29BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL

NOVA PRAKAM PO KARGO


2.200 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
3.000 МКД
23 мар 06:19agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


350 €
или предлог цена
22 мар 19:50motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
22 мар 19:49Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
22 мар 19:25Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pumpi za parno pumpa

.


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pegli pegla za cevki profesionalni

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:03Pumpi raketa pumpa raketi SHIMGE

.


4.000 МКД
или предлог цена
22 мар 11:02Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам