Подкатегорија:
                   
535 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.5 1.7

.


1.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:50Pumpa pumpi za parno

.


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 10:47Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:51Kompresor za vozduh FIAC Italy 50-500l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


8.999 МКД
или предлог цена
01 фев 08:51Motorni Pili Husqvarna

Хускварна им излезе пресрет на сите кои оваа зима ќе се греат на дрва...


13.690 €
или предлог цена
01 фев 08:50Masina za kopanje busenje dupki - Svrdel AGROMAX

Svrdel AGROMAX Obezbeden so garancija i rezervni delovi dupcalka za...


11.900 €
или предлог цена
01 фев 08:50Ubodna pila i cirkular

Se prodavaat ubodna pila marka BOSCH 700w mnogu malku rabotena kako n...


250 €
или предлог цена
31 јан 21:19Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


24.990 МКД
или предлог цена
31 јан 17:59Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od Svajcarija

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rab...


24.990 МКД
или предлог цена
31 јан 17:59Husqvarna Nova Kosilka Za Treva Donesena od CH Na Baterii

Husqvarna,nova neuklucena,kosika za treva Kupena vo Svajcarija Rabo...


24.998 МКД
или предлог цена
31 јан 17:59RAMiZ Mestime masiska kosulica so helikopterka

Mestime masiska kosulica so helikopterka rabotime 15 godina uskopje z...


2 €
или предлог цена
31 јан 09:30Elektricen pistol za farbanje

nov ednas pusten ispraven


1.100 МКД
или предлог цена
30 јан 21:10CIRKULAR SO ABRIHTER

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI...


350 €
или предлог цена
30 јан 17:24Продавам машина за молзење крави!!!

Продавам машина за молзење крави марка „БРК„ користена 1 година, на и...


280 €
или предлог цена
30 јан 14:33Prodavam Prahosmukalka so Voda od TOP SHOP

Prodavam mnogu mlaku koristena prahosmukalka so voda kupena od Top S...


1 €
или предлог цена
30 јан 12:50Pegla za plasticni cevki

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 12:13Pistol pistoli za farbane dizni od 1.3 1.4 1.7

Od 800 den 1000 den i 1700 den


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 12:13Pumpi za parno pumpa

.


2.500 МКД
или предлог цена
30 јан 12:13машина за стрижење на овци

Се продава нова воопшто не употребена квалитетна и силна машина за ст...


120 €
или предлог цена
30 јан 11:38Машина за шиење

Продавам поволна машина за шиење во исправна состојба,може да се кори...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 02:10Dolmar sach 108 pro odlicna

Dolmar 108 pro socuvana ispravna domasno koristena so 40cm mac, rabot...


120 €
или предлог цена
29 јан 19:01Pumpa Grundfos Scala 2

Se prodava pumpa samovsisna za zgolemuvanje pritisok na voda vo domak...


130 €
или предлог цена
29 јан 17:49SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:42Cepel машина за шиење

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:18Motorna pila Stihl

Stihl ms211c originalna so 2god. pismena garancija voopsto ne raboten...


400 €
или предлог цена
27 јан 18:50Комбинирана столарска машина

Се продава комбинирана столарска машина. За повеќе информации јавете...


450 €
или предлог цена
27 јан 15:55Машина за сечење дрва

Се продава машина за сечење дрва,на струја трофазна,со нов дијамантск...


750 €
или предлог цена
27 јан 13:02Машина за Шиење - БАГАТ

Исправна машина за шиење БАГАТ-ЈАДРАНКА, со погон на каиш; и вградено...


3.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 МКД
27 јан 12:55Agolna brusalka MAXPULS аголни брусалки MP-AG75 potenciometa

Agolna brusalka 📍900w 📍So potenciometar 📍11000R/min 📍125mm ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.300 МКД
27 јан 11:33Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.099 МКД
или предлог цена
27 јан 10:26Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
27 јан 09:35Се продаваат Раде Кончар апарати за варење

Се продаваат два електрични апарати за варање Раде Кончар 135 амперск...


100 €
или предлог цена
25 јан 13:38Maxpuls udarna bormashina Бормашина електрична 500w

MAX PULS MP-ID002 Ударна бормашина, моќност 500W, вртежи до 3.0...


850 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
1.250 МКД
24 јан 12:23Honda OHC kosacka za treva

Se prodava Honda kosacka za treva na benzin povekje info na tel 075 8...


250 €
или предлог цена
24 јан 10:24Mashina za zavaruvanje Telwin Utility 1400

Ispravna socuvana


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
24 јан 09:21Masini za sienje Bagat

Se prodavaat tri masini za sienje Bagat , komplet so eden sandak ,rab...


100 €
или предлог цена
23 јан 21:14Reciprocna pila 1050W реципрочна пила MAXPULS

📍1050w 📍230v 50Hz 📍2.500R/min 📍drvo i metal 📍12 meseci garan...


3.300 МКД
или предлог цена
- 24 % Попуст
4.350 МКД
23 јан 10:33Polnaci za strafalki doneseni od Germanija

Prodavam polnaci za strafalki doneseni od Germanija odlicno socuvani ...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 11:47Baterii za strafalki

Prodavam i popravam baterii za strafalki . Bateriite se ispitani i vo...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 11:41Машина за пеглање

Машина за пеглање


7.599 МКД
или предлог цена
21 јан 21:20Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам