Подкатегорија:
                   
1129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
05 јун 14:55Промовирано

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Motorna pila 52cc 1800w benzin novi!

Motorna pila na benzin 📍Зафатнина-52cc 📍Моќност-1800w 📍Врте...


4.950 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Benziski Trimer kosacka RAIDER 1500w 1.5kw

Бензински тример RAIDER RD-GBC10 бензиски со нож и жица 1.5kW Моќ...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 23:18Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


4.950 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
5.999 МКД
Вчера 23:17Domashna mashina za shienje

Domashna mashina za shienje Privileg


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35Делови за моторна пила Stihl 280

Се продаваат потполно нови, воопшто не користени клип 58 со осовина, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:16Digitalna Vaga Novi

Дигитална вага 100кг цена: 1700den 150kg cena: 1850den 200кг цена:...


1.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Вчера 16:32Дувач/усисивач за лисја so benzin

Дувач/усисивач за лисја so benzin


150 €
или предлог цена
Вчера 16:24NEISPRAVEN BOSCH PERAC POD VISOK PRITISOK

PERACOT E KORISTEN SAMO ZA DOMASNI POTREBI


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:14OTKUPUVAM RAZNOVIDEN ALAT ALATI I RACNI MASHINI

OTKUPUVAM RAZNOVIDEN ALAT ALATI I RACNI MASHINI SAMO ISPRAVNI MASHI...


100 €
или предлог цена
Вчера 11:42Hilta Makita

Prodavam hilta makita original ne se vrti extra sostojba


250 €
или предлог цена
Вчера 10:52Elektricna pila za secenje

Prodavam elektricna pila za secenje marka PARKSIDE. Cena po dogovor. ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:05Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:25Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A

Aparat za elektricno zavaruvanje Koncar 140A


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:14Машина за мелење и ронење пченка

Се продава половна машина за мелење и ронење пченка. Цена по договор....


По Договор
или предлог цена
07 јун 21:14Kosilka

Kosilka vo dobra sostojba remontirana ..moze zamena ...napomena alans...


1.099 €
или предлог цена
07 јун 21:09KLEŠTA ZA KONEKTORI ZA INTERNET KABLI

Продавам нова неупотребувана клешта за конектори за телефонски и инте...


500 МКД
или предлог цена
07 јун 17:02STRAFILICA BUSILICA PARKSIDE PERFORMANS

Nova so kuferce motor bez cetkici PARKSIDE PERFORMANS PARKSIDE PER...


По Договор
или предлог цена
07 јун 13:57Kirby Avalir 2 NOV

Bukfalno Nova ne koristena .


1.990 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.190 €
07 јун 13:40Батер. Брусалица 12v PARKSIDE

Батериската брусалица е нова од германско производство PARKSIDE. Јач...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 11:16Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka

Maxpuls 1200w kosacka MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM2...


3.999 МКД
или предлог цена
07 јун 10:36Машина за шиење Багат

Се продава машина за шиење - кабинет Багат во исправна и одлична сост...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јун 10:17Set Cetki Parkside, novi neotpakuvani

PARKSIDE ® Сет Четки Германско производство 🇩🇪 Комплетот е НОВ, не...


700 МКД
или предлог цена
07 јун 09:38Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
06 јун 20:15Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:14Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:13Digalka za tovar so sajla dizalica дигалка за товар MAXPULS

Дигалка сите домензии ги имате на слика со цени!! За дополнителни пра...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:24Se prodava perac karcher k3 premium

Perac pod visok pritisok, Karcher k3 premium, nov i neotpakuvan, so g...


По Договор
или предлог цена
06 јун 18:11KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
06 јун 16:33Кола за транспорт на казан за ракија/kola za kazan za rakija

Димензии: 145 цм Х 68 цм, висина на оградата 63 цм


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 15:59Hilti bosch 550w NOVO

Se porodava hilti Bosch professional GBH2-18 RE,original Bosch ne e k...


6.500 МКД
или предлог цена
06 јун 15:33Машина за шиење Pfaff

Продавам машина за шиење Pfaff Neat 071 341 292


1 МКД
или предлог цена
06 јун 14:39Se prodavaat odlicni kaisi so zateganje

Se prodavaat novi odlicni kaisi za zateganje na tovar svedsko proizvo...


500 МКД
или предлог цена
06 јун 14:19Husqvarna 340

Se prodava Husqvarna 340 vo odlicna sostojba. Nov mac i lanec. KONT...


250 €
или предлог цена
06 јун 12:56STIHL MS 230

Se prodava motorna pila STIHL MS230. Kompletno funkcionalna bez mana,...


250 €
или предлог цена
06 јун 12:55Motorna pila Husqvarna Esenska AKCIJA!!!

>>>>Видео од моторните пили може да го погледнете под текстот. Hus...


13.690 МКД
или предлог цена
06 јун 11:16Kompresor za vozduh FIAC Italy 50l

Novi Kompresori za vozduh Nudime Modeli-25l-50l-100l-150l 200l 250l ...


12.500 МКД
или предлог цена
06 јун 11:15Kadioglu рачна машина за кршење на јаткасти плодови

Рачна машина за кршење на ЛЕШНИЦИ, ОРЕВИ, БАДЕМИ, СЕМКИ ОД КАЈСИЈА, П...


2.850 МКД
или предлог цена
06 јун 08:58Parkside Performance 150Nm shtrafilica

Se prodava nova neodpakuvana Performance shtrafilica Технички подат...


120 €
или предлог цена
05 јун 21:30PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN

Momentalno nesme vo mk samo na viber ili vacap moze da ve usluzime ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 јун 21:29Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам