Цела Македонија
                   
498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 12:36Промовирано

IVECO DAILY 3.0 20+1sediste 2012godina

Se prodava turisticki IVECO DAILY 3.0 diesel motor, proiveden 2012g...


14.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Вчера 14:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 14:18Промовирано

СЕ ПРОДАВА ТУРИСТИЧКИ АВТОБУС 404

Автобусот е во топ состојба, 53 седишта, 1999 година,редовно сервисир...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

Вчера 18:33NEOPLAN CITYLINER

Се продава автобус NEOPLAN CITYLINER, 2003 година со фул опрема, 51+1...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

Вчера 18:33Avtobus cel ili na delovi

Minibus tam Motor 80ka mu falat nekoi delovi instrument tabla i kard...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автобуси

Вчера 17:52Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 14:18IVECO DAILY 3.0 20+1sediste 2009godina

Se prodava turisticki IVECO DAILY 3.0 diesel motor, proizveden 2009...


11.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Вчера 14:05  НОВ ОГЛАС

Mercedes Sprinter 515

Mercedes Sprinter 515 2009 god Euro 5 uvezen od Germanija Minhen Omni...


1 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

Вчера 14:05Mercedes Benz Sprinter 316

Mercedes Benz sprinter 316 2013 god 18+1sedista Euro 5 Tel 070/232-71...


1 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

Вчера 14:05Mercedes Sprinter 516

Mercedes Sprinter 516 2012 god Original Transver kombeto e doneseno o...


1 €
или предлог цена
Струга

Автобуси

Вчера 14:05IVECO DAILY 3.0 20+1sediste 2012godina

Se prodava turisticki IVECO DAILY 3.0 diesel motor, proiveden 2012g...


14.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

Вчера 14:00  НОВ ОГЛАС

IVEKO BOLERO

Minibus iveko 97 godina Vo ispravna sostojba Registrirano do 26.10...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:00Setra 319 UL

Se prodava megygradski avtobus vo odlicna sostojba raboti sekoj den....


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:002X Mercedes-Benz Citaro O 530

Se prodavat gradski avtobusi 2X-CITARO vo odlicna sostojba rabotat s...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автобуси

Вчера 13:00Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Вчера 12:36Dijagnostika za site Avtobusi Man,Mercedes,Scania,Daf,Iveco

EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIGINALNA DIJAGNOSTIKA 2021 REWOR...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автобуси

Вчера 11:08Avtobus MAN

2000 god. 50 sedista 420 KS Klimatronik Vebasto Retarder Tempom...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автобуси

Вчера 10:17Bova - Futura/ FHD 127 365/ VIP

Во цената не е вклучен ДДВ 18% Година на произвотство : 2006 Поминати...


21.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

06 фев 22:22VDL BOVA MAGIQ

Во цената не е вклучено ДДВ 18% ПРОИЗВОДИТЕЛ: VDL buses Model: BOVA ...


49.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

06 фев 22:22SCANIA IRIZAR VIP

Се Продава SCANIA IRIZAR ROYAL-LUXE CLASS Нето цена : € 46.480 ДДВ...


46.480 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

06 фев 22:22VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 20 Sedista 2007 God Registrirano do 07/2023 God...


15.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 20:56Mercedes Tourismo 2001

Zamena so kola ili minibus 50 sedista 380ks Vo odlicna sostojba Kli...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 20:14Temsa SAFARI 10.5 metri

Se prodava Temsa Safari 10.5 metri pogodna za Avto Skola 2003 god. ...


19.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автобуси

06 фев 18:13VIP Avtobus BOVA FUTURA -02

VIP Avtobus BOVA FUTURA 2002г. кој ги исполнува европските еуро 3 ста...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 17:41PEUGEOT BOXER 8+1 2008g

Prodavame -PEUGEOT BOXER 8+1 SEDISTE -2008g. -MOTOR 2.2 HDI -M+...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 17:40Avtobus Zamena

Avtobus Mercedes. 2004 god. Odlicna sostojba Registriran. Mozna z...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автобуси

06 фев 16:21SE PRODAVA AVTOBUS DAF 1999 god.

Se prodava avtobus daf proizveden 1999 god visoko turistica klasa isp...


1 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

06 фев 14:31Neoplan

071743797


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автобуси

06 фев 13:00Se prodava Mercedes Sprinter 515 cdi

Se prodava Mercedes Sprinter 515cdi 2007 god Klima Vo super sosto...


По Договор
или предлог цена
Пробиштип

Автобуси

06 фев 10:09Mercedes Benz Turizmo 2008

Mercedes Benz Turizmo 2008 godina dizel kompletno ispraven, 60 sedist...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 09:41Mercedes Benz Turizmo / Neoplan

Avtobusite se vo ispravna sostojba, registrirani, redovno servisirani...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 09:41Otokar NAVIGO 165 S 2006 god.

Otokar NAVIGO 165 S 2006 god minibus 580 000 km, euro 4. Registriran ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 09:41IVECO RAPIDO 30 седишта I WING 24 седишта TURIST 2012 GODINA

IVECO RAPIDO 30 седишта I WING 24 седишта TURIST 2012 GODINA EURO 5 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автобуси

06 фев 09:41Man Lions Coach 59 sedista

Se prodava vo odlicna sostojba.


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

06 фев 02:19Man Lions Coach. Euro 3

Vo vozna sostojba 57 sedista Moze zamena Cena povolna


15 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
111.111 €
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

06 фев 02:10Se prodava Man Cobra 2009 god

Se prodava Man Cobra 280 ks euro 4 motor 44 sedista 10.5m pogodna z...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автобуси

05 фев 22:16Mercedes-Benz 313CDİ

Se prodava patnicko kombe ekstra socuvana Voziloto e 2002 godina kup...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 €
Радовиш

Автобуси

05 фев 19:41Man r08

Se prodava Man r08 so 66 sedista euro 5 motor


11.111.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

05 фев 18:37Setra

Se prodava setra s315gt


1.111 €
или предлог цена
Битола

Автобуси

05 фев 18:37Minibusi

Se prodavaat mini busi: - IVECO 2007, 20+1 - FORD. 2008, 17+1 Moze...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автобуси

05 фев 15:45MINI BUS FORD TRANZIT

Ford tranzit 17 sedista , so panoramski stakla , anatomski sedista , ...


10.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автобуси

05 фев 15:45AVTOBUS TEMSA SAFARI

Avtobus Temsa Sedista 53 Godina na proizvotstvo 2007 Motor Man e...


1 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

05 фев 12:16Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам