Цела Македонија
                   
1483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Piaggio Typhoon 50 2T Malossi

Моторот е двотактен воздушно ладење и е купен на 12.01.2021 Година од...


2.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.150 €
Автокоманда / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

30 сеп 14:57Промовирано

KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Piaggio NRG 50

Se prodava Piaggio NRG 50cc Motorceto e vo odlicna sostojba kupeno ...


2.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

26 сеп 21:51Промовирано

Aprilia SR50

2013 godina 22 500 km


1.300 €
или предлог цена
Денес 17:50Skuter 50cc 4t

Prodavam skuter 50cc 4t , napraven 80cc . Registriran do godina.Odlic...


450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 17:38aprilia sr50 2019

prodava aprilia sr50. 2019 vo odlicna sostojba Info:071509843 Inf...


1.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 16:29Sym fiddle 3

Motorot e vo odlicna sostojba, 2017 godina. Sega napraven servis, reg...


1.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 16:17PRODAVA SE YAMAHA TZR 50

YAMAHA TZR 50 2013GOD 28K KM POVISE INFO TEL 078286360 078286360...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 16:15PEUGEOT X RACE 50

Skuter Peugeot - francusko proizvodstvo 2 takten, so 13.000 km. ( fab...


690 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 15:44Se prodava Aprilia Sr 50 2017

Se prodava Aprilia Sr 50 2017 standart nikogas ne otvarana fabricka s...


2.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.500 €
Денес 14:38Yamaha Aerox 50 cc

Se prodava Yamaha aerox 50 cc 2002 godina so tehnigas alspuh pali voz...


1 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 14:22YAMAHA YN50 cc 2T 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA YN50 cc 2T 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭..18.000KM P...


1.500 €
или предлог цена
Денес 14:16YAMAHA JOG 50cc 2T 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA JOG 50cc 2T 2014 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 17.000km..15...


1.500 €
или предлог цена
Денес 14:16Hamachi 50cc 2t

Vespata e vo odlicna sostojba trajno registrirana nov akumulator bez ...


500 €
или предлог цена
Денес 14:01Skuter vespa Motor 50 kubika

Zacuvan registriran


400 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Денес 13:18  НОВ ОГЛАС

GILERA RUNNER 50 SP,2016 god.

Se prodava GILERA RUNNER 50 SP,2016 god,uvezena od Svajcarija,plateni...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:14KEEWAY X BLADE 2T 2016

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редо...


990 €
или предлог цена
Денес 13:00KYMCO AGILITY RS 2T 2018

Се продава KYMCO AGILITY RS 50 2T 2018 година од прв сопственик, со и...


1.400 €
или предлог цена
Денес 13:00SYM FIDDLE 4 2021 година

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен се...


1.850 €
или предлог цена
Денес 13:00Piaggio typhoon

Odlicen motor nova zadna guma funkcionira perfekt


660 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 12:25Hamachi Capri 50cc

Motorcheto e vo odlicna sostojba , napraveno e 80cc so sportski filte...


25.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:01Delovi za vespa. skuter

Delovi za vespa


По Договор
или предлог цена
Денес 11:56Aprilia sr50 R

Se prodava aprilia sr50 R Donesen od CH Platena Carina 2012 17....


1.450 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:48Се продава Generic Xor 50 cc.

Generic Xor 50 2007 во одлична состојба. Поминати 36000km. За повеќ...


600 €
или предлог цена
Денес 11:37Tomos

Tomos automatic Info na tel 075-846-902


220 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:22Prodavam Motor HAMACHI

Motorot e 50 cc,registrirano i osigurano cela godina,maksimalno zacuv...


1.250 €
или предлог цена
Денес 10:53Boatian 4t so dokumenti i prevod bez mana

Se prodava skuter Boatian 50cc 4t pali vozi bez nikakva mana chuvano...


480 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 10:39MOTOR KUPUVAM

BARAM SKUTER OD 50 CC ILI MOTOR OD 125 CC ISKLUCIVO OD PRILEP SO D...


2 €
или предлог цена
Денес 10:20  НОВ ОГЛАС

Skuter naked hamachi 50 moze zamena 2021g

Skuter 50cc naked hamachi 14 ki bandaz kupen 03.2021g. cena na novo...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:55Kymco 50

Skuter kymco agiliti 4 takten, mnogu ekonomicen ( trosi pomalku od 2 ...


780 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:45PIAGGIO NRG 2014g UVOZ SWISS

SE PRODAVA PIAGGIO NRG 50cc UVEZEN OD SVAJCARIJA SO PLATENI DAVACKI D...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:45PIAGGIO NRG 2013g UVOZ SWISS

PIAGGIO NRG 50CC 2013g UVEZEN OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SER...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:45Vespa za delovi

Se prodava vespa 150ka aurora za delovi motor ispraven vespata ima fa...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava matrix 50 c

Se prodava cena 630 evra moze i zamena za apn 6 gorina na proizvodst...


570 €
или предлог цена
Денес 09:13APRILIA SR 50 2012G UVOZ CH

Plateni davacki do registracija!


1.850 €
или предлог цена
Денес 09:13HAMACHI replika na Aprilia

Prodavam 2T hamachi replika na aprilia 2016 god. Jas sum prv gazda na...


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:09Detski atv

Se prodava nov detski atv, 50 cm3


699 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
700 €
Денес 09:00Detski kros

Se prodava kros za deca Gonser, do 50 kg, nov donesen od 🇨🇭


599 €
или предлог цена
Денес 09:00PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 2015

Motorot e 2 takten, ima pominato 7800 km. Gianeli auspuh. Novi gumi...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 08:16KEEWAY 50cc - 2017g

keeway x-blade 2017g 2018g kupeno/prva registracija 50cc 2 -takto...


950 €
или предлог цена
Денес 07:59  НОВ ОГЛАС

Tomos avtomatik 1983 so dokumenti

Pali vozi


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Кисела Вода / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 06:25RS Racer 4T 80cc

Se prodava hamachi rs racer 80cc fabricki (vo dokumenti 50cc). Trajno...


40.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:39Jackal crossbike 49cc detski

Jackal crossbike donesen od holland detsko motorce 49cc avtomatik s...


350 €
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Денес 02:10Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам