Цела Македонија
                   
2820 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STELS GUEPARD 850 ATV

STELS GUEPARD 850 G-PE 2900km -Najvisoko nivo na oprema -Naprav...


По Договор
или предлог цена
Вчера 00:05Промовирано

Piaggio Beverly 300 Police

Piaggio Beverly 300 Police 2019 godina So originalen Piaggio kufer i...


4.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.950 €
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 јан 00:42Промовирано

ODES PATHCROSS 1000

🔥💥 𝑶𝑫𝑬𝑺 𝑷𝑨𝑻𝑯𝑪𝑹𝑶𝑺𝑺 𝑴𝑨𝑿 1000 𝑳 🔥💥 Промотивнa це...


9.900 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Промовирано

PEDA SKUTERI

Новите модели од италијанскиот бренд PEDA MOTOR сега достапни и кај н...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:29PEDA TEK 125cc

❗️PEDA TEK 125cc ❗️ 💸 ЦЕНА: 1990 € 💸 ❗️Mожност за плаќање о...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 21:28Piaggio beverly 250ie ODLICNO

Prodavam odlicno piaggio beverly 250ie 2008god Motorot e staklo bez...


2.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:16KTM sx 85 Ktm 85 2020

Se prodava KTM SX85 2020 vo odlicna sostojba 3800 tel 070888229


3.800 €
или предлог цена
Вчера 21:14RKS SNIPER PRO 50cc Novi

RKS SNIPER Pro 50 50 cc - 2.2 kw PREDNA DISK KOCNICA Led svetla ...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 21:05SUZUKI BURGMAN 400cc

2004 god uvezen id CH registriran servisiran novi gumi nov akumulator...


2.200 €
или предлог цена
Вчера 21:01HONDA CBR 900 RR so pominati 14.800 milji

Honda CBR 900 RR od 1999 god. vo super sostojba,so pominati 14.800 mi...


2.650 €
или предлог цена
Вчера 20:37ATV 450 TOP!!!

CFMOTO 450-full oprema


4.500 €
или предлог цена
Вчера 20:20PRODAVAM SUZUKI V STROM 650

Motorot e dobro socuvan so mala kilometraza. Registriran do 02.06 202...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 20:15Kawasaki Ninja 636, Mk tabli

Motorot e vo prekrasna sostojba. Vo nomentot ima dve novi gumi, napra...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 19:43Atv stels geupard 650

Stels e nov mnogu e socuvan kako nov 3700 km ima pominato ima kufer i...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:36DUCCATI SCRAMBLER - 2020god

PRODAVAM DUCCATI SCRAMBLER 800cc 2020god Registriran do maj 2023 so...


8.990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:22Kawasaki KX250F 2018 spremen

Se prodava odlicen kros KX250F 2018 god. Remont, novi semerinzi, lanc...


3.500 €
или предлог цена
Дебарца / Охрид

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:03  НОВ ОГЛАС

KYMCO AGILITY RS 125cc

Se prodava KYMCO AGILITY RS 125CC 4T -2016 godina -registirano do 7 m...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:52Honda Shadow VT 750 A.C.E

Се продава Honda Shadow Vt 750 A.C.E - 1998 година. На моторот се см...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:36  НОВ ОГЛАС

Honda CBR fireblade 929

Istechena registracija pred 1 mesec. Uvezena od Avstrija pred 3 god...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:22DOMAKINSKO VOZILO SE MENUVA ZA MOTOR MOZE I SO MOJA DOPLATA

MITSUBISHI SPACE STAR 1.9 DCI 115 KS 2002 GODINA REDIZAJN 4 NOVI NEV...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:14Filtri za benzin Kawasaki

filtri za benzinska pumpa za kawasaki


600 МКД
или предлог цена
Вчера 18:11Peda Tek 250cc 4T

Peda Tek 250cc 4T 2021, registritan do 03.2023, so pominati 2150km i ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 18:08Honda crf 250

Se prodava honda crf 250cc Godina 2017 so it faktura bes zabeleski ...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:06  НОВ ОГЛАС

Kuferi 75.-110.-130-.160 litri

Kufri za ATV univerzalni, vrven Turski kvalitet 4 modela na kuferi 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:53PiiAGiO MP3 top sostojba

MP 3 300 cc 24 ks 2011 god Odlićna sostojba Kufer original PiiAG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:36LINHAI 500CC 4x4 PRV SOPSTVENIK KUPEN VO MK REG DO 11/2023

LINHAI 500 CC -AVTOMATIK BRZI SPORI -4x4 BRZI SPORI -MAKARA -S...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:29APRILIA SPORTCITY 200i 2008 ODLICEN

MOTORCETO E ODLICNA SOSTOJBA TIP TOP STEGNATO NA VOZNJA SERVISIRANO ...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Вчера 17:20Yamaha r6

Yamaha r6 2000 godina vo dobra sostojba promeneto maslo maslen filter...


2.350 €
или предлог цена
Вчера 17:16Baram sediste za smc atv 50cc

Ponudete sediste za smc atv 50cc


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:12Motorna sanka Lynx Safari 400 Bombardier off road 4x4

Vo ispravna top sostojba. Uvezena od Svajcarija. Bombardier motor 2...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 16:32Kawasaki z1000 sx

Se prodava kawasaki z1000 sx so 2200 km realni. MOTOROT fabrika 156...


7.400 €
или предлог цена
Вчера 16:18SE prodava SUZUKI c109RT

SE prodava SUZUKI c109RT 1800 cc 120ks.Motorot e donesen od USA i e...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:18Yamaha Stratoliner 1900 cc Model S2 HROM

Motorot e donesen od Usa registriran pred 1 mesec na Mk tabli.Motoro...


200 €
или предлог цена
Вчера 16:18Се продава Zontes 310 T1

Прв сопственик. Поминати километри 3145км. Година производство 2021...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 16:04Honda mtx kros 125 dvotakten

Krosot mu fali zadno trkalo iskaca lanecot,zmigavci,itd so eden zbor ...


700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

YAMAHA T-MAX 500 PERFEKTEN

Yamaha T-Max 500 2009/2010 NEUVEZEN, kupen od Moto Azzuro, STAKLO SOC...


5.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:34Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly, servisiran, registiran do mart 2023, zelen karton, 2...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 15:31Honda Xadv

Honda X-adv 2019 13000iljadi servisna kniska novi gumi tri kufera leo...


12.600 €
или предлог цена
Вчера 15:20Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 15:05KAWASAKI ZX 10R YOSHIMURA FULL

KAWASAKI ZX 10R 2008 - 2009 - 2010 30.000 KM PROJDENO REGISTRIRAN...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 14:49Derbi GPR 125 4T

8100km socuvqn 077 886 406


1.900 €
или предлог цена
Вчера 14:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava BMW K1200GT

Se prodava prekrasen primerok na BMW K1200GT 2009 god. Servisira...


8.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:14ATV STELS GUEPARD TROPHY 850G PRO EPS

☑️ New ☑️ Atv Stels 850G Guepard Trophy ☑️ Pro Eps 69ps ☑️ God:202...


11.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам