Прилеп
                   
345 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

26 сеп 18:25iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Skania 112h

Se prodava Skania 112h kiper.poveke informacii na 076406121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:27Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Plakar za scania

078607122


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 11:53Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 19:39VOLVO I SCANIA

Se prodavaat dva kamioni Volvo i Scania Registrirani i vo vozna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 18:55SE PRODAVA VOLVO FH12 420 KS EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Volvo Fh12 420 Ks 2004 Godina So Prateca Full Oprema Regis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:46Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29Mercedes 2538 Kiper

Podetalni informacii na telefon 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 сеп 17:58Vibraciono crevo Za auspluh

Novi


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 сеп 21:38Rezervni magacinski delovi

Novi delovi za fap,mercedes i zastava kupeni od magacin. Se prodavaat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 сеп 21:38SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 сеп 19:55IVEKO 2000

PRODENO IVEKO 2000 GODINA VO DEBAR IMAM DRUGI MERSDES 412 MENAJC DO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 сеп 11:52Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:50Delovi za Iveco euro 5

Sekakvi delovi za Iveco euro5


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49Iveco 2.5 Turbo kamion kombe

Se prodava iveco 2.5 Turbo proizvedeno 1999 god mn dobro socuvano reg...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

18 сеп 10:05iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki.


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 07:48Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 19:41Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58TRO OSOVICE TAMCE KIPER

PALI VOZIIII SO VOZDUSNI KOCNICI 075.308.003


1.233.333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 079 323 812


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:29TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:14Scania 164L 480 V8 Euro 3

-6 gumi ganc novi Kontinental i Barum -Ne e registrirana -Motor, menj...


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:13Mercedes Atego

Se prodava Atego 818 vo ispravna sostojba 180 ks Proizveden 2002...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 16:13Kamijon zastava

Zdrav kkamion za mnogu kilometriGodina kamionot e ispraven motor rem...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

14 сеп 22:21Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Cela godina so novi gumi,klima retarder friz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 сеп 19:30RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 сеп 21:40KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 сеп 21:36Man TGA

Se prodava Man kiper 26 460 TGA 2004god KIPER SO KLIMA DAMPERSKI S...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

12 сеп 11:57Man kiper

Se prodava Man kipef 26 460 TGA 2004god So klima Registriran ser...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

12 сеп 11:57komplet Федери за троосовинец komplet federi za troosovinec

Се продаваат федер комплет за троосовинец ширина 10см. Должина 165см.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 сеп 10:45KLIPOVI KOMPLET SO BOLSNOVI ZA IVECO EURO 5

SE PRODAVA KLIPOVI KOMPLET SO SE BOLSNOVI ZA IVECO ERUO 5 TEL,KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 сеп 08:09Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам