Прилеп
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES VARIO 616 DOKA 2008GOD/PLATFORMA/RAMPA/ORG180KM/TOP

SE PRODAVA MERCEDES VARIO PLATFORMA 616 DOKA SO RAMPA/SO 7-MESTA ZA S...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:21MAN TGX EEV 440 mega

2011 Intarder Frizider 2 kreveti Salter Registriran do 30.05.20...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:08Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Камиони

Денес 10:15MAN TGL 8.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 2008 ✅...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:02Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:02Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:01SCANIA

novi delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 08:30SCANIA

ecu kompjuter za Scania eur5 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 08:29315/80/22.5 guma so bandaz za kamion

315.80.22.5 guma so bandaz nova


220 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 02:08  НОВ ОГЛАС

Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/22 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:11Zastava Turbo zeta 1993

Se prodava zastava turbo zeta 1993god reg. do 7/22 info 070800863 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:11KOGEL 2010

Se prodava poluprikolka Kogel Foxx 2010 god reg cela godina 4 novi gu...


9.400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:11KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011 god reg cela godina 4 novi gumi


10.199 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:11Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:48MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:48Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 11:47kompresor za kamion

kompresori povejce vidovi ispravni


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:19pumpa

pumpi i reduktori


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:18FORT 2008 SPRINTER 2002

SE PRODAVA FORT SLEP SLUDZBA 2008 GODINA 2 4 MOTOR NOSIT SARINETO D...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 07:31KIPERI MAN 4 OSOVINI TGA F2000

Se prodavaat kamioni kiperi MAN vo odlicna sostojba, registrirani, be...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 12:36MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 12:36MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 12:03MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 12:02MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 12:02MERCEDES ATEGO

Prodavam kamion Mercedes Atego 818 vo odlicna sostojba proizveden 200...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 09:09MERCEDES ATEGO

Prodavam kamion Mercedes Atego 818 vo odlicna sostojba proizveden 200...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 09:09SE PRODAVA VOLVO FH12 420 KS EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Volvo Fh12 420 Ks 2004 Godina So Prateca Full Oprema Regis...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 08:19Prodavam Kamion Mercedes i Bager

Prodavam Bager Atlas 1602 6400 evra! Ispravni tip top. Mozni se zam...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 02:34Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 02:34Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јун 02:31Pomosna kabina za kamion ,so krevet

Kabinata e vo odlicna sostojba so izlezi za parno i vebasto ,staklo, ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 јун 12:17SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo - MOŽE plajkajne na faktura - 0...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Прилеп

Камиони

25 јун 16:23Scania 124 400

Se prodava kamion Scania 400 1998 god registriran vo ispravna sostojb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 16:12Rezervoar 600L

Се продава 600 литарски резервоар, екстра цена.


12.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

25 јун 14:20VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 14:08MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 14:08MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 10:09MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 10:09MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 јун 10:09MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 јун 14:43Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам