Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1707 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

SE PRODAVA GOLDONI DIZEL

Se prodava goldoni dizel so freza i plug mnogu malku koristeno


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 07:35Промовирано

IMT 577

Gi imam i vratite od kabinata, hidraulik volan,na kocnicite izvadeni...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 23:35Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 23:00IMT 539 NOV

Prodavam traktor imt 539 proizveden 1991 god .registriran so tabli i ...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:55Bandazi so gumi

Bandazi so gumi.Gumite se vo odlicna sostojba skoro novi. Mozi da se...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:32AULONI AUTOMOBILE Traktor Landini 8500 61 Kw 1980

Traktor Landini 8500 61 Kw 1980


6.000 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 19:12Traktor IMT 578

Imt 578 vo odlicna sostojba povekje inf na 070750492


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:10jacmen

jacmenot e bes primesi lice za kontakt 077 554 465


1 €
или предлог цена
Вчера 18:01Traktor fiat 850

Se prodava traktor fiat 850 tip top odlicna sostojba so dokumenti..


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:42Imt 539

Se prodava imt 539 2002 god 070641211


4.700 €
или предлог цена
Вчера 17:18Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:04Ford 2000

Se prodava ford 2000 vo super sostojba za povekje inf na 070 523 739...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.650 €
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 15:38INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
Вчера 13:49Traktor 533 so mehanizacija

Traktoro e vo odlicna kondicija ima nov akomulator nov antifriz. Mas...


2.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 13:36  НОВ ОГЛАС

Fiat Store 402 Super vo EXTRA sostojba

Fiat Store 402 Super vo EXTRA sostojba so dobri gumi servisiran pali...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 13:26Ursus Ferguson Drljac Brana Plug Kosacka

Site Traktori se Pali Vozi Ursus 355 so kolica - 2500€ Ursus 355 de...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00IMT 542 SO KABINA INFO 070 553 427

Traktoro e vo dobra sostojba Info 070 553 427 INFO 070 553 427 INFO...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 10:49Armatrac

Со само 400 раб саати, од кои 100 се во фабриката. Сосема нов и се е ...


19.800 €
или предлог цена
Вчера 10:45Kalnici za Tafe,IMT 533 539

Kalnici (branici) za imt 533 539,tafe cena 6000den za poveke info 075...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:39IMT 619 Freza

Prodavam IMT619 Freza


650 €
или предлог цена
Вчера 10:34  НОВ ОГЛАС

Imt 539 91god

Imt 539 91 god


1 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 10:32KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 08:34SE PRODAVA GOLDONI DIZEL

Se prodava goldoni dizel so freza i plug mnogu malku koristeno


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 07:35IMT 539 De Luxe

*proizveden 1992 god *nov akomulator *odlicni gumi *registriran do...


4.100 €
или предлог цена
05 дек 23:44DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


14.300 €
или предлог цена
05 дек 23:38Toma vinkovic 2 klipa 30 ks

Prodavam traktor toma vinkovic 30 ks 2 klipa,servisiran


1 €
или предлог цена
05 дек 23:37Се продава тарктор

Тракторот се продава со дотатоци


3.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Земјоделски возила / Трактори

05 дек 22:45Guma 8 25 20

Guma za prikolica 8.25. 25


2.500 МКД
или предлог цена
05 дек 21:46Traktor Imt 539

Prodavam traktor int 539 so kabina vo mnogu dobra sostojba.


1 €
или предлог цена
05 дек 21:17DEUTZ 6206 DeLuxe

DEUTZ 6206 DeLuxe Traktorot e vo ispravna sostojba moze da se proba ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

05 дек 20:12Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan Uvezen od Svajcarija 1975 god 5000 r...


7.200 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
10.000 €
05 дек 20:11GUMI

Prodavam polovni gumi Za traktor 12.4.28.i 8.00.20.gumite se zdravi n...


123.456 €
или предлог цена
05 дек 19:56fiat 90-90

t


1 €
или предлог цена
05 дек 19:39IMT 560 so predna korpa

Ispraven Nov uvoz clarinet donesena od slovenija. Moze da se vidi vo ...


6.900 €
или предлог цена
05 дек 18:29DEUTEZ 78 07 EKSTRA

Mnogu dobar


12.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

05 дек 17:34Universal 445 registriran

Se prodava universall 445 1981 godina pali vozi Cena 3300 072 311 ...


3.300 €
или предлог цена
05 дек 16:47Universal 445 registriran

Se prodava universal 445 1981 godina pali vozi Cena 3300 072 311 ...


3.300 €
или предлог цена
05 дек 16:41Traktor imt 549

Imt 549


3.700 €
или предлог цена
05 дек 16:33IMT 539 Registriran

Tractor IMT 539 Godina 1983. Registriran kompresor liniska pumpa odl...


1 €
или предлог цена
05 дек 16:09Traktor imt 539 registriran 89 god

Traktor imt 539 registrran vo dobra sostojba


3.100 €
или предлог цена
05 дек 14:38Se prodava traktor imt 539

1200rabotni saati 89 godina Ima dokumentin


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

05 дек 12:30Страна 1 од 43

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам