Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
2061 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni pili i Delovi za motorni pili

Мачови-Ланци-Турпии-Ланчаници-Амортизери-Ауспуси-Рачки-Клипови-Цилинд...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:26Промовирано

TRACTOR FORD 5000

Se prodava tractor ford 5000 4x4 ama ima problem so preden deferencij...


3.400 €
или предлог цена
24 јун 10:35Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:28Промовирано

IMT 560 so predna korpa

Ispraven Nov uvoz clarinet donesena od slovenija. Moze da se vidi vo ...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 21:17mc cormick

se prodava mc cormick vo top sostojba moze zamena 071234990


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13internacional 744

se prodava internacional 744 case vo top sostojba moze zamena za pogo...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:13IMT 539 fiat motor

se prodava ferguson ss fiat motor vo top sostojba


3.300 €
или предлог цена
Вчера 21:13Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 20:54Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:54Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor T40AM

Prodavam Traktor T40AM, prv sopstvenik, kupen nov 1992, so soobrakajn...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 20:51Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 20:49YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:49Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 20:48Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 20:48FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:48Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 20:41Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 20:36Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 20:35Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 20:35СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 20:35Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 20:35Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 20:35Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 20:34Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 20:34Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 20:34Se prodava Tomo Vinković

Se prodava Tomo Vinković vo odlicna sostojba so site priklucni elemen...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:11TRAKTOR UNIVERZAL 445

Se prodaava celosno ispraven traktor 445 od 76 god nikogas ne otvaran...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Вчера 20:08INTERNATIONAL 553

SE PRODAVA INTERNATIONAL 553 VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTIRAN NE FARBAN


3.900 €
или предлог цена
Вчера 19:33Novo Dinamo za imt 533

Dinamo za imt 533 novo,ne koristeno


49 €
или предлог цена
Вчера 18:59  НОВ ОГЛАС

Prodavam motokultivator imt 504

Vo super sostojba


400 €
или предлог цена
Вчера 18:47Polovni traktori

Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam traktor t 40 so 1800 casa

Prodavam traktor duplak vo ispravna sostojba traktorot ima 1800 rabot...


2.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 17:42Traktor IMT 595

Se prodava traktor IMT 585 duplak predna i zadna vucja vo odlicna sos...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Deutz

Vo ispravna sostojba deutz motor 70hp mozna e zamena za avtomobil


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Traktor

Se prodava imt 509 komplet so prikolka i plugovi


1 €
или предлог цена
Вчера 12:47Programi za servis za Traktor,Traktori i zemjodelski masini

Originalni Fabricki programi servisni manuali,workshop za, mehanika,h...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:47KUPUVAM TRAKTORI IMT 539 I 533

!!!!!!!!!!!!!!!!!! KUPUVAM TRAKTORI. !!!!!!!!!!!!! NE ZVONETE D...


1.234 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 12:28Guma

Se prodava guma 7.50-16


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:51  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам