Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
325 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

SE PRODAVA GOLDONI DIZEL

Se prodava goldoni dizel so freza i plug mnogu malku koristeno


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

29 ное 15:59Промовирано

New Holland Tx 36

Kombajnot e vo odlicna sostojba se funkcionira na nego inf samo na te...


23.000 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 09:53Berac zmaj

Berac zmaj jednoredan ispravan Poziv na br 070557265


1.800 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 08:37kombajn

prodavam heder za john deere 4.20


По Договор
или предлог цена
01 дек 22:57CLAAS DOMINATOR 68S 2005GOD---PERFEKTEN!! ADAPTER ZA PCENKA

🇩🇪🇩🇪🇩🇪SE PRODAVA KOMBAJN--- CLAAS DOMINATOR 68 S HEDER 4.2m// ...


По Договор
или предлог цена
01 дек 19:12John Deere 955

Kombajnot e vo dobra sostojba. Za podetalni informacii javete se na ...


По Договор
или предлог цена
01 дек 15:13John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
01 дек 14:51vnatresna guma 18.4.26

vnatresna guma za kombanj 18.4.26


3.000 €
или предлог цена
01 дек 10:27Gusenici za kombanj i baraban za oriz

Gusenici za kombanj i baraban kako novi vo perfektna sostojba za 10 d...


1 €
или предлог цена
01 дек 10:25GUSENICI LANCI I VALJACINJA KAKO NOVI!!!!!

Gusenici za kombanj nev holand kompletni kako novi i lanci i valjacin...


1 €
или предлог цена
01 дек 10:25BARABAN ZA ORIZ I GUSENICI

Barabani za oriz za NEW HOLLAND orginal za 8040 i 8050


1 €
или предлог цена
01 дек 10:25New Holland Tx 36 HIDRO

Kombajnot e so 3600 chasa donesen e od francija sega vo juni mesec im...


По Договор
или предлог цена
01 дек 10:02Claas Merkator

Se prodava kombajn so ekstra gumi (kako novi) i ekstra motor. Na kilo...


По Договор
или предлог цена
01 дек 10:01Motor od Fortschritt kombajn na delovi

.


По Договор
или предлог цена
01 дек 00:37Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965

Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

30 ное 19:57Zmaj 135 tel 078817333

Zmaj 135 tel 078817333


5.500 €
или предлог цена
30 ное 17:09Claas Dominator 80

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m Uvoz od...


16.500 €
или предлог цена
30 ное 15:47Kombanj 142

Kombanjot e vo dobra sostojba . Hederot e so lopatki za soncogled moz...


4.490 €
или предлог цена
29 ное 22:13CLAAS Dominator 68s

Odlicna sostojba 4,2m heder


1 €
или предлог цена
29 ное 20:15Kombajn new holland tx34

Se prodava kombajn new holland tx34 vo odlicna sostojba klima,drobili...


1 €
или предлог цена
29 ное 16:45Kombajn Forshit e 514

Kombajnot e vo dobra sostojba. Nosi masina S-46 od kombajna 142. Re...


4.000 €
или предлог цена
27 ное 18:23Raskodirani kombajni

Eden vo top sostojba i Dva za raskod 133 ki ima delovi se sto vi treb...


По Договор
или предлог цена
27 ное 17:12Се продава комбајн ZMAJ 135

Се продава комбајн ZMAJ 135 бункер 2004 купен 2005 бес никаква забеле...


11.800 €
или предлог цена
27 ное 12:04Се продава комбајн New holland 8040

Се продава комбајн New holland 8040 со нош 3.6 и кабина комбајнот им...


1 €
или предлог цена
27 ное 12:04kombaj ZMAJ 133 VO PERFEKNA SOSTOJBA

KOMBAJOT E VO ODLICNA SOSTOJBA I SPREMAN ZA VO ZETVA


4 €
или предлог цена
27 ное 08:14KLAAS

KLAAS Sega uvezen vo odlicna sostojba, klima, seckalka za slama, site...


1 €
или предлог цена
26 ное 11:39prodavam heder za zmaj 133

prodavam heder poloven za zmaj


400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

26 ное 09:14KOMBAJNA ZMAJ 133

Prodavam kombajna Zmaj 133, otvorena so vreki, prv gazda, rabotena mn...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

25 ное 21:41Kais

Prodavam kais za kombajn Sampo


1 МКД
или предлог цена
25 ное 12:21Baram bunker za zmaj 135

Baram bunker za zmaj 135


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

24 ное 11:02HEDER FANTINI 5 REDEN

Se prodava hederot vo odlicna sostojda bez nikakvi vlozuvanja so seck...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
23 ное 20:36Johan Deere 1085 H

Top forma spremen za zetva ima I secka za slama mozi zamena za pomal


15.000 €
или предлог цена
22 ное 18:23New Holand 1540

1540 ms heder 4metra so gusenici spremen za orizna zetva moze i b...


123.456 €
или предлог цена
22 ное 13:23Kombajn 133

Vo odlichna sostojba Tel za kontakt 071 259 240 moze i viber


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

21 ное 20:47ZMAJ 135

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na ko...


6.150 €
или предлог цена
21 ное 16:52Se prodava kombajn Zmaj 142

Zmaj 142 vo odlicna sostojba so dokumenti dobro socuvan 1995 godina n...


5.700 €
или предлог цена
20 ное 18:06Se prodava OLIMAC Drago GT

OLIMAC Drago GT 2018 godina 200 sati raboten 6 reda


37.000 €
или предлог цена
20 ное 18:06Se prodava John Deere W650i

2017 godina Sati na motor 1075, Sati na vrshalica 674 Hederi: OLIMAC...


169.000 €
или предлог цена
20 ное 18:06Se prodava New Holland CX8070

Motor sati 3109 Na vrshalica 2354 So nova seckalica ke se montira 200...


88.000 €
или предлог цена
20 ное 18:06Se prodava heder za claas

Petoreden heder za claas Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
20 ное 17:24Kosacka JACOBSEN / Косачка за трева

Косачка со широка примена на рамни тревни површини( паркови, фудбалс...


4.500 €
или предлог цена
19 ное 22:10Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам